Deník malého poseroutky

Deník malého poseroutky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47817/bmid_denik-maleho-poseroutky-NbE-47817.jpg 4 1445 259

Když je vám tak jedenáct, může to být fakt opruz. A nikdo to neví líp než Greg Heffley, protože se najednou ocitl na víceletém gymplu, kde malí poseroutkové, jako je on, narážejí každý den na chodbách do kluků, kteří jsou větší, silnější a holit by se mohli dvakrát denně. Deník malého poseroutky není jen tak obyčejný deníček. Greg tenhle sešit dostal od mámy. A to přesto, že deníky jsou přece jenom pro holky! Takže si nemyslete, že to bude nějaké „milý deníčku“ tohle a „milý deníčku“ támhleto. Navíc tohle vlastně není deník, to jsou ZÁPISKY. Greg si prostě zapisuje a čmárá obrázky ke všemu, co se kolem něj děje. Píše o svém otravném starším bráchovi, o potrhlém kamarádu Rowleym, o každodenním boji o přežití ve škole, o jednom fakt děsivém domě hrůzy, o kreslení komiksů pro školní časopis a taky o Sejru... Jeff Kinney, autor a ilustrátor v jedné osobě, vytvořil hrdinu, který sice vypadá trochu neobvykle, ale na druhou stranu je to vlastně úplně normální puberťák.... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Albatros (ČR)

Diary of a Wimpy Kid , 2007

radek0635
30.06.2014 5 z 5

Ano uznávám, tato (kniha) možná nenejde lék na rakovinu, ale je úžasně vtipná. Ale asi bych si to za těch pár stránek nekoupil, naštěstí jsem to dostal jako dárek! :D

nerrferr
22.05.2014 3 z 5

Tato kniha je sranda, ale jsou tady jiné výhrady. to je vše.

Roselunda 1928
02.05.2014 5 z 5

super, vtipne, ale na muj vkus moc obrazku, ale k teto knize se to hodi.

Theny2900
25.03.2014 4 z 5

Stejná zábava jako u ostatních knih Jeffa Kineyho .

Mirek V.
03.03.2014 5 z 5

Je to fajn kniha ale pro mě vtipná moc nebyla

Darf...
10.02.2014 3 z 5

Neříkám, že jsem se u této knihy někdy nezasmála, ale ve výsledku jsem z toho byla celkem zklamaná. Hlavně si nedokážu představit, jaký přínos má tato kniha pro "dětské" čtenáře, ale oni v tom možná vidí něco, co já ne...proto tři hvězdy, neurazí, ale ani neohromí.

bubáček-B
13.01.2014 5 z 5

Je to vtipné. Knížka se mi líbila.

hovorkova
31.12.2013 5 z 5

Nejoblíbenější kniha (i s ostatními díly) v naší školní knihovně - hlavně chlapci ji čtou i několikrát po sobě... Důležitou roli hraje i jednodušší, ale vtipný text. Přiláká i nečtenáře.

yank3e
28.12.2013 4 z 5

Příjemná a vtipná oddechová četba. Pátou hvězdu dát nemůžu, ale bavilo mě to, další díly nevynechám.

bakjo95
28.12.2013 5 z 5

Vtipné a pobaví to! :)

tholec
07.10.2013 4 z 5

Dle mého názoru nejlepší díl. Příběh sice není tolik propracovaný, jako v ostatních, ale na druhou stranu, některé vtípky opravdu stály za to!

Adele02
23.08.2013 4 z 5

Čekala jsem víc, ale jinak to bylo fajn.

Kyta
22.08.2013 5 z 5

Úvodní díl do světa malého poseroutky Grega Heffleyho. Je moc vtipný a zábavný. Všelijaké momenty, do kterých se Greg zamotal, zná každý z vlastního života. Autor vystihl pocity pravého puberťáka - Grega. Vadí mi, že se čte až příliš rychle - mám ji přečtenou za dva dny i méně!! Nestačím si to pořádně prožít :) ale to je jen drobnost, není důležitá. Hlavní je, že umí pobavit a to k téhle knize patří, ať jí čte úplně kdokoliv! Právě že je to první díl, bude nejoriginálnějším a nejnápaditějším ze všech. Úvodní díl poseroutky je snad nezapomenutelnou knihou.

fellaZ
23.07.2013 5 z 5

No tak, toto je dnešní svět. Dokonalé po všech stránkách vtipné, prostě úžasné.

babyboar
23.07.2013 1 z 5

Zklamání. Jako zájemce o literaturu pro děti a mládež jsem byla velmi zvěděvá na knihu, která patří u nás v knihovně mezi nejpůjčovanější. Oceňuji vytvoření nového populárního "žánru" deníkového záznamu v komiksové podobě napodobující ručně psaný deníček, což může ve čtenáři navodit dojem deníku skutečného dítěte. Bohužel plytký humor a téměř neexistující příběh jej velmi degraduje. Není mi ani příliš jasné, kdo je vlastně cílovou skupinou této série. Hlavním hrdinou je středoškolák, knihu čtou i začínající čtenáři, ale nejsem si příliš jistá jejím přínosem. Možná zkusím časem ještě jeden díl a třeba své závěry přehodnotím.

Pavlína 13
11.07.2013

Srandovní chvílemi nudná kniha.

Adele02
15.06.2013 4 z 5

Ve třídě to je snad jediná knížka, kterou si všichni přečetli :-) a já to teda taky zkusím

Terezk-a
11.06.2013 5 z 5

Legrační knížka s mnoha obrázky psaná jako deník. U této knihy se rozhodně nebudete nudit !

Machan
29.05.2013 4 z 5

Moc se mi líbila. Není nad poseroutku :D

tyzik.cejka
01.05.2013 5 z 5

opravdu to dočtěte až dokonce konec je nejlepší