Deník

Deník https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2642/mid_denik-cv2-2642.jpg 4 115 32

Kate konečně našla dokonalého muže. Její vyvolený vrchovatě naplňuje všechny představy o životní partnerovi. Jednoho dne však bez vysvětlení zmizí z jejího života a zůstane po něm jen deník. Šokující deník je milostným dopisem matky synovi a po jeho přečtení Katie pochopí, že rozporuplný milenec, který ji opustil, žije dvojím životem. Čte dál, naplněná strachem i nadějí, a pokouší se zjistit, co se stalo - a zda má její nová láska ještě naději na přežití.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Suzanne's Diary for Nicholas , 2001

Val
26.08.2014 4 z 5

Kdybych nevěděla, kdo to napsal, tak bych sázela na někoho jako Sandra Brown. Přiznám se, že tahle paní mě napadla první, když jsem přemýšlela, co mi to vzdáleně připomína . Kniha není vůbec špatná, ale nějak se mi nechce věřit, že ji psal James Patterson..... Každopádně se musím přiznat, že i přes to, že jsem velmi brzy začala tušit, jak kniha dopadne, jsem brečela jak želva.... Ten konec byl úžasný....

Marie F.
19.02.2014 1 z 5

Jeden z mých milovaných autorů, ale tohle je kravi.....:-(

Hanny
04.02.2014 3 z 5

Záhadně jsem se dostala k této knize - zůstala jsem trčet na X hodin někde, kde jsem netušila, že budu muset být, tudíž jsem se nezásobila svými rozečtenými knihami... a musela si vybrat z toho mála, co mi bylo nabídnuto. Sáhla jsem po tomhle - pro mě neznámý autor a trocha romantiky v daném rozpoložení nemůže uškodit. Inu, neuškodilo, ale že by to něco zvlášť přineslo, se taky říct nedá. Strávila jsem nad tím bezmála 3 hodiny, vžila jsem se do příběhu, který byl velmi čtivě napsán... ale na rozdíl od jiných čtenářů mi slza neukápla. Bylo to na mě až přespříliš překypující láskou a neštěstím a osudem a všemi možnými věcmi, které v knihách nevyhledávám. Příště raději sáhnu po nějaké autorově detektivce, které jsou v komentářích zmiňovány.... Ale jak tady tak dumám nad tím kometářem, tak musím uznat, že si asi ten příběh zapamatuju.

Zajímavé bylo žonglování s pěti míčky a líbilo se mi rčení (nebo co to vlastně je) ve smyslu - lepší jeden dnešek než dva zítřky.

P.S. Když tady jsou teď akutální ty soutěže o nejlepší obálku, nemůžu si pomoct a musím ještě zmínit následující :D Čtu to v nějakém zdejším souboru kníh "Nejlepší světové čtení", kde k tomu jsou další tři knihy (Wilbur Smith, Brian Haig a Nicholas Sparks)... je tu malý obrázek obálky, kde je pláž a moře, taková obyčejná, ale příjemná obálka. A tady teď koukám na tu zmalovanou blonďatou paní na obale a tak si říkám, že mít to takový přebal - nikdy bych po téhle knize nesáhla.

P.P.S. Jak tady tak googlím ty obaly, tak to vypadá, že jsem četla nějakou zkrácenou verzi :D Zkrácené verze mi vadí už svou podstatou, ale tohle si číst znovu rozhodne nechci.

c.svetlana
01.10.2013 5 z 5

Pattersona miluju, ale tahle knizka byla proste hodne hodne jina, mela jsem dost problem to precist, i kdyz uznavam, ze to melo myslenku, byla to svym zpusobem nadherna knizka, ale nebyl to "MUJ" Petterson:-)

Evus
17.05.2013 3 z 5

Knihu jsem sice zvládla přečíst asi za dvě hodiny, ale mezi nejlepší ji to určitě neřadí. Příběh takový zvláštní, bez pořádné zápletky, konec se až na jednu část dal celkem vytušit. Přijde mi, jako by to Patterson napsal, aby prostě vydal knihu...

Vlastula.P
01.01.2013 5 z 5

Na knihu jsem narazila v knihovně náhodou, nečetla jsem ještě žádnou od tohoto autora. Podle toho, co tu píšete, to není jeho běžný styl, ale já musim říct, že to byla nejlepší kniha, co jsem kdy četla. Jak už tu řeklo několik čtenářů, knihu jsem přečetla za jeden večer a nemohla jsem se od ní odtrhnout! Běhal mi mráz po zádech a slza málem také ukápla! Opravdu nádherný příběh! Stojí za to si ji přečíst! :)

kika 13
07.11.2012 3 z 5

Nádherná knížka plná životních moudrostí.

K.accka
11.10.2012 5 z 5

Zatím nejlepší kniha co jsem od tohoto autora přečetla. Kniha je svým dějem úplně jiná,než ostatní. Musím říci, že pokud bych měla pouze text bez obálky autora, asi bych neřekla, že ji napsal zrovna on. Určitě doporučuji všem, budete překvapeni.

bovinka
23.01.2012 3 z 5

U Pattersona nejsem moc zvyklá na romantiku, takže mě tato kniha překvapila. Body + dávám za čtivost, zmákla jsem to za cca 4 h. Jinak detektivky u mě vedou.

Bathory
02.12.2011 2 z 5

Přiznám se, že tuhle knihu jsem vzala v knihovně automaticky, neboť jsem myslela, že je to detektivka a já detektivky od tohoto autora miluju, ale bohužel jsem byla zklamaná.... Ale i tak jsem jí celou přečetla, za sebe ale musím říct, že něco tak přeslazeného jsem naposledy četla snad jako puberťačka ještě v červené knihovně. Je to sice hodně smutné a zajímavě podané, ale na mě příliš.

putpuda
24.07.2011 5 z 5

Nádherná kniha, ukápla i slzička :(

Andrys
30.11.-0001 5 z 5

Tato kniha vybočuje z detektivních knih od Pattersona. Jde o romantickou knihu, kde na začátku tu druhou ženu nemáte rádi a na konci vás donutí brečet.