Dědic na obzoru

Dědic na obzoru https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515654/bmid_dedic-na-obzoru-h81-515654.jpeg 3 35 8

Vtipná kniha Suzanne Enoch Dědic na obzoru popisuje, jak se může změnit život šlechtických manželů, pokud do něj znenadání vtrhnou dvě malé děti, které se po většinu života živily jako kapesní zloději. Manželé Emmeline a William Pershingovi žijí už osm let v poklidném manželství, které Emmeline už od počátku nazvala partnerstvím, jelikož se brali hlavně kvůli tomu, aby Emmeline udržela dům, v němž žije od malička, ale který patří jejímu dědečkovi, vévodovi z Welshiru, a k jehož držbě se vážou zvláštní pravidla. Emmie spokojeně pomáhá manželovi, pracujícímu pro vládu, okouzlit co nejvíc jeho protivníků. Jestli je s tímto uspořádáním stejně spokojený i Will, není tak jisté, ale už si zvykl. Manželům se nepodařilo zplodit potomka, přestože ve smlouvě o užívání domu stojí, že by manželé měli mít do pěti let po svatbě syna nebo dceru. Will si s tím však neláme hlavu, dokud se nedozví, že vévoda z Welshiru pořádá ke svým sedmdesátinám velkou slavnost, kam mají přijet všichni jeho příbuzní i se svými ratolestmi. V té chvíli se dozvídá, že manželka si vymyslela, že mají spolu dvě děti, a už léta o nich píše nejen dědečkovi, ale i dalším příbuzným. Jelikož hrozí skandál, ztráta domu a je ohroženo i Williamovo povolání, manželé si v zoufalství půjčí dvě děti ze sirotčince. Chtějí je naučit slušnému chování a na slavnosti je představit jako své ratolesti. A tím to všechno začíná…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Something in the Heir , 2022

Slůník
22.07.2023 4 z 5

Bylo osvěžující trávit čas příběhem, jehož postavy mají tak komplikované vzájemné vztahy - povedený únik z reality!

Medlyn
15.07.2023 3 z 5

(SPOILER) Ve většině případů si poslední roky knihy nekupuji a ani nevypůjčuji. Téměř vše se snažím získat ve formátu pdf do tabletu. Tentokrát jsem ze zvědavosti udělala výjimku. A jsem ráda. Konečně po dlouhé době velmi zajímavý příběh....
... s očekávatelným happyendem.

MonaLisa42
14.07.2023 4 z 5

Dosti povedená kniha.
Tato kniha mě zlákala svou obálkou i popisem. Rozhodně mě nezklamala. Zaujalo mě, že není o romantice a o vztahu mezi hlavním párem, jak to v takových románech bývá. Nejdůležitější dějovou linkou jsou děti a jejich kousky, které si získají snad každého čtenáře. Při čtení jsem se velmi bavila. Musím však zmínit, že konec byl naprosto předvídatelný.
S knihou jsem strávila příjemné chvíle. Děkuji!!!

havrmoni
04.06.2023 3 z 5

Nebylo to na co jsem zvyklá. Hlavní dějovou linku netvořila romantika a erotika a vůbec to vše kolem co k tomu patří, ale jak se dostat se lží a vztah k dětem. No jo, bylo to spíše o dětech. Nebylo to špatné s musím přiznat, že mě to i chvílemi bavilo. Jen mi přišlo, že je to zbytečně dlouhé. Až moc. Vévoda - dědeček mě nakonec potěšil, že měl na Emmeline stejný názor jako já.

Edita1702
15.05.2023 3 z 5

Velmi jsem se těšila, když jsem zjistila že vychází nová kniha od Suzanne, ale tentokrát to není úplně to co od ní očekávám. I přesto jsem knihu ráda přečetla a doporučuji dalším čtenářům

rampapa
13.05.2023 5 z 5

Na knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Moc mám ráda autorku a to jak píše. Moc krásný příběh o lásce. Emmeline a Williama jsem si hnedka oblíbila. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

adrika3073
11.05.2023 1 z 5

Tak mňa táto kniha sklamala. Od tejto autorky som čakala niečo viac. Možno preto, že je dejovo iná ako doteraz písala. Dosť často sa v deji opakuje a pripomína mi to skôr knihu pre deti o deťoch.

Maruscha
01.05.2023 4 z 5

Po takovém (dle mně) slabším rozjezdu, se knížka stala velmi zábavnou.

Suzanne Enoch
americká, 1970
2006  85%Lekce lásky
2010  86%Pokořený svůdce
2008  83%Plamen v srdci
2011  88%Anglický hrdina
2009  82%Hříšné tajemství

Kniha Dědic na obzoru je v