Sběratel trofejí

Sběratel trofejí https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354201/bmid_sberatel-trofeji-uEV-354201.jpg 4 415 109

DC Charlotte Stafford série

Pozoruje a vyčkává... A počítá. Každý z nich uchovává ve formaldehydu, aby se uchoval. Každý prst znamená jednu oběť, mučenou a zabitou. Srdce vyřízlá z hrudi a místo nich vložený symbol konkrétní zrady. A každý týden přibude nová trofej. V jeho očích se všechny oběti provinily a musely zaplatit. Jedno však všechny oběti spojuje. Přijde Charlotte na to, co to je?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Omega

The Trophy Taker , 2017

Monni
05.02.2020 4 z 5

Další super kousek od autorky. Postavy naprosto zbožňuju a hrozně fandím Benovi a Charlie. Už by to konečně mohli dát dohromady. Přběh zase ohromný, jen ubírám jednu hvězdičku. Jelikož jsem první dílu dala tuším 4,5, tak tady dávám 4, protože jsem pachatele tušila a moc se těším na třetí díl, který už mám nachystaný.

jasmína
21.01.2020

Autorka nezklamala, proto se už hned teď chystám na její další knihu Lháři, lháři.....

AkiKagami
02.01.2020 5 z 5

Úžasná kniha. Do jednoho momentu jsem neměla páru kdo je Sběratel trofejí. Přesto šok se nekonal ale překvapení ano. Moje první kniha v tomto roce a úžasný výběr kde mi na konci tuhla krev v žilách. Nelituji toho a těším se na další příběh. Bylo to prostě senzační. Miluju takové příběhy.

mirunda
23.12.2019 5 z 5

Kniha měla spád a líbila se mi více než autorova předchozí. Už se těším na novinku

lachtan77
06.12.2019 5 z 5

po prvním díle jsem věděl, že Charlie bude patřit mezi mé oblíbené hrdinky :) Ani tento příběh mě nezklamal. Mělo to akc,i zápletku i nepředvídatelný konec. Sarah samozřejmě připisuji na seznam oblíbených autorů a už jdu slídit po Lháři :)

Beky
20.11.2019 5 z 5

Mělo to grády, spád, bylo tam napětí, nejistota, zvědavost, prolínání více "případů" současně a samozřejmě překvapivý konec :-)

Sudin
31.10.2019 4 z 5

Mnohem lepší kniha než prvotina Maminčin mazánek. Na počátku jsem měl problém se začít, ale pak už mě kniha chytla a bavila i když vraha jsem věděl zhruba od poloviny knihy. Bylo tam až moc indicií.

janastok
29.10.2019 4 z 5

Tento díl mi přišel lepší a zajímavější než první. Stále vidím velkou podobnost s knihami A. Marsons a hrdinové se z různých důvodů příliš zaobírají pocity viny, ale jinak poctivá detektivka a překvapivé rozuzlení.

pet_pet
28.08.2019 2 z 5

Kniha moc nezaujala, takový standardní děj.

skyline
14.08.2019 4 z 5

Tak tento díl byl rozhodně lepší než prvotina!
Mělo to spád, postavy i děj byl lépe "vypsany"
Co mě osobně vadí je, že soukromý život Charlie je docela podobný Kim Stone od Marsonsové.

Pauline23
08.08.2019 5 z 5

Tato kniha je o dost lepší než první díl. Čte se líp a konečně i Charlie mě byla sympatická. Ohledně vraha jsem měla tucha, ale že ho takhle zamotají to jsem nečekala. Hodně věcí policie přešla bez povšimnutí kde mě to bouchlo. Tak uvidíme co třetí díl...autorka se zlepšuje.

KatkaP.
31.07.2019 5 z 5

Stějně jako první díl série - Maminčin mazánek - super detektivka. Opět psychopatický zvrácený vrah, který nám nechá nahlédnout do své hlavy, ale to konce netušíme, kdo to je.

bartule
25.07.2019 4 z 5

Tento díl mi přišel malinko méně napínavý než první, přesto se jedná o velmi povedenou, čtivou a rychle ubíhající knihu. Co mě nesmírně sedí je parta vyšetřovatelů, kteří jsou konečně po kupě jiných thrillerů sympatičtí a neutápějí se věčně v alkoholu, prášcích a podobně a normálně spolu spolupracují a i když má hlavní vyšetřovatelka taky svůj osobní problém ,nezasahuje ji do práce a je normální - za to ohromné PLUS. Kniha tedy velmi povedená a určitě si přečtu další díl :-)

Dumicek
24.07.2019 5 z 5

Sběratel trofejí pro mě byl o chlup lepší než Maminčin mazánek. Autorka se opravdu snaží a kniha pro mě byla opravdu velkým překvapením..skvělé čtení, napínavé, 2 případy, které Charlie řeší naráz..Oba dva opravdu zajímavé a ani nevím, který psychopat byl pro mě z nich horší. Hromada podezřelých, který je ten pravý a jestli vůbec nějaký z nich..Charlie je úžasná, pro mě temperamentní mladá žena a Hunter je mi taky sympatický. Celkově celý vyšetřovací tým je velice dobře sladěn..Ke konci knihy mi přišlo možná až trochu náhod najednou, ale i tak knize nemám co bych vytkla. Skvělé a těším se na pokračování...

teri.cizkova
22.07.2019 4 z 5

Po přečtení serií od Keplera a Marsons, to není tak dobré, ale autorka se postupně zlepšuje. Charlie není tak zajímavá, ale řeší dva případy naráz, brutálního vraha a rasové útoky.

Hotanka
19.07.2019 5 z 5

Napínavé čtení. Dobře to paní autorka rozehrála. Čtyři uvěřitelní podezřelí a do poslední chvíle nevíte, kdo vraždí. Hlavní hrdinka je sympatická, nadřízený přísný suchar, kolegové všehochuť. Kvalitní britská detektivka.

RADOST
03.07.2019 4 z 5

Docela dobrá detektivka, ale tak nějak "vlažně" napsaná. Nedovedla mě strhnout. Námět i vytipovaní možní pachatelé dávali podněty k přemýšlení, ale popis práce vyšetřovatelů byl tak trochu nezáživný. Doufám, že v dalším díle to autorka zvládne lépe.

Ihivanka
02.07.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila

Toňula
09.05.2019 4 z 5

Čtivá, napínavá detektivka, ve které děj měl spád i napětí, hrdinka sympatická, vytrvalá a schopná, stejně jako tým jejich kolegů a přátel. Už se těším na další příběh z pera autorky.

SimonaP
26.04.2019 3 z 5

Kniha se mi líbila, byla napínavá, svižná, pachatele jsem neodhadla .

vraždy thrillery sérioví vrazi policejní vyšetřování

Sarah Flint
britská