Sběratel trofejí

Sběratel trofejí https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354201/bmid_sberatel-trofeji-uEV-354201.jpg 4 415 109

DC Charlotte Stafford série

Pozoruje a vyčkává... A počítá. Každý z nich uchovává ve formaldehydu, aby se uchoval. Každý prst znamená jednu oběť, mučenou a zabitou. Srdce vyřízlá z hrudi a místo nich vložený symbol konkrétní zrady. A každý týden přibude nová trofej. V jeho očích se všechny oběti provinily a musely zaplatit. Jedno však všechny oběti spojuje. Přijde Charlotte na to, co to je?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Omega

The Trophy Taker , 2017

KnihomolkaKatka
23.12.2018 4 z 5

Lepší než Maminčin mazánek dle mého názoru nebyla, ale i tak byla skvělá hlavně díky překvapení na konci.

a.k
09.12.2018 5 z 5

Charlie s Hunterem musí dopadnout psychopata, který obětem vyrve z hrudi srdce a jeden z prstů si bere jako suvenýr.
Velmi zdařilá detektivka, která nabízí vše, co má dobrá detektivka mít. Nečitelného vraha, důsledné vyšetřovatele i nečekané rozuzlení.
Líbila se mi víc než Maminčin mazánek.

Pavlnka
05.12.2018 4 z 5

Dobré pokračování. Myslím, že si další díly pohlídám :-D.

Hella
03.12.2018 3 z 5

Jsem také toho názoru, že Maminčin mazánek byl lepší, resp. čtivější, věrohodnější a poutavější. Sběratel trofejí samozřejmě nebyl úplně špatný, ale do mého knižního nadprůměru se určitě nevešel.

orinka3
30.11.2018 5 z 5

Velmi drsné, velmi napínavé a ačkoliv jsem tipovala, ze kterých kruhů pachatel patrně bude, stejně jsem ho netrefila. Moc dobré čtení, knihu téměř nelze odložit. Líbily se mi dvě nezávislé linie, kdy unikající feťácký neřád byl vinou sériového vraha až na druhém místě a unikal hodně dlouho. I on byl "dobrá" postava.

Lindulinek
22.11.2018 5 z 5

Skvělá detektivka. Závěr jsem rozhodně nečekala. Super vysvětlení celého příběhu a motivu pachatele. Doporučuji

MartinV.123
14.11.2018 2 z 5

Velké zklamání. Maminčin mazánek byl o dost lepší.

zuzana2599
11.11.2018 5 z 5

Tato kniha mě bavila. Zakousla jsem se do ní hned od začátku a vysoká čtivost a spoustu napětí vydrželo až do samotného konce. Byl to druhý případ s detektiv konstábl Charlie Staffordovou, pro mě lepší než Maminčin mazánek. Sběratel trofejí patří určitě mezi ty nejlepší detektivky ! Doporučuji !!

Ivulka432
26.10.2018 5 z 5

Výborná kniha, doporučuji - četla se sama - přečteno za 1,5 dne. Myslím, že byla i lepší než Maminčin mazánek.

vraždy thrillery sérioví vrazi policejní vyšetřování

Sarah Flint
britská