Maminčin mazánek

Maminčin mazánek https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347188/bmid_mamincin-mazanek-zsU-347188.jpg 4 907 258

DC Charlotte Stafford série

Sleduje... Vyčkává... Kdo je na řadě? Tento thriller o precizním sériovém vrahovi není pro slabé povahy. Musíte být připraveni na šok! Ideální pro fanoušky Angely Marsons. V hrobě v lese jsou pohřbeny matka s dítětem. Ale jeden z nich je naživu, druhý je mrtvý. Detektiv Charlie Stafford je přiřazena ke svému šéfovi Geoffreymu Hunterovi, aby mu pomáhala s tímto případem, kde matky a jejich děti beze stopy mizí. Ztrácí se čím dál více párů a tlak na oba sílí. Podezřelý je dopaden, ale je to skutečně on? Dokáže Charlie zastavit sadistického vraha, jehož jediným přáním je potrestat ty, kteří udělali chybu? Nebo se ona sama nevědomky stala obětí? Nová série s členkou Londýnské metropolitní policie Charlotte Charlie Stafford v hlavní roli je tu! "Knihu jsem přečetla na jeden zátah a srdce mi bušilo až v krku." PENNY HANCOCK... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Omega

Mummy's Favourite , 2016

Lucie311
12.06.2020 3 z 5

Velice dobře propracovaný příběh. Člověku se až tají dech nad tím co lidé dokážou způsobit.

maličkán
01.06.2020 5 z 5

První moje kniha od autorky, hned si dávám do oblíbených a už mám objednanou další knihu. Je to napínavé čtení s příjemnou vyšetřovatelkou. Některé pasáže jsou až dechberoucí.

Avila
01.06.2020 3 z 5

Za mě průměr.
Knihu bych rozdělila do dvou částí.
1. Část vrah, jeho mysl (vzpomínky) jednání a námět. To bylo skvěle napsané a zpracované.
2. Část ten zbytek knihy, to už pokulhává. Dost zdlouhavé popisy událostí které často neměly s vyšetřováním nic společného. A jak už je tady zmíněno policisté spíš jako atrapy a neexistující postup vyšetřování.
Nicméně určitě zkusím další knihu.

stanislav0373
17.05.2020 3 z 5

Skvělý, opravdu skvělý nápad, zápletka i rozuzlení, ale bohužel, mám pocit, že to mohlo být trošku propracovanější. Nicméně stojí za to přečíst...

SPOILER:
Štvala mě neschopnost policie (pachatel uteče zadním vchodem?), neexistující postup vyšetřování a konečná pasáž s dopadením výtržníků, kteří zaútočili na Bena...

Nejspíše si přečtu i další knihy série, neboť si myslím, že se autorka bude zlepšovat, nápady na to má :-)

Aghatte
07.05.2020 1 z 5

Červená knihovna v popisu postav a vztahů na pracovišti. (věděla, že všechno, co chtěl, bylo posílat mizery do vězení...jen dělala svou práci, a pokud to znamenalo ujistit se, že je v pořádku a že dostane tu špínu, co mu to udělala, před soud, pak je to přesně to, co udělá) UF a těch čárek všude.
Amatérská práce policie. Uměle znějící rozhovory
Hnus - popis pachatele a jeho činů.
Nepropracovaný scénář, příliš náhod, postav, kt. nemají v ději logiku, příliš propletenců, příliš pocitů a intuicí.
Já jsem tedy zklamaná a znechucená.

Opatov
02.05.2020 4 z 5

Další drsná detektivka pro silnější povahy. Děj má spád a je napínavý až do konce. Pro mě úplně nová autorka. Knihu jsem přečetla za den, nedá se odložit. Jsem zvědavá na dalsi díl. Doporučuji.

Netti
30.04.2020 3 z 5

Dosti brutální thriller... Nejspíš se mnou zacloumal víc než ostatní knihy, bo mám sama děti a některé pasáže se mi vážně četli těžko. Jinak vyšetřovatelka byla sympatická, děj ubíhal hezky svižně. Jen ten konec byl teda mega rychlý a hotový "happy end" ve všech směrech.

Špekyn
22.04.2020 4 z 5

Velmi povedená detektivka. Není pro slabé povahy - některé scény jsou opravdu brutální a mrazivé. Vhled do vrahovy mysli je skvěle zpracován. Ale k jeho odhalení nejsou poskytnuta vodítka - rozřešení je tak opravdu nečekané, ale také velmi náhlé. Rovněž vedlejší linie by mohly být propracovanější a mohly mít návaznost na hlavní děj. Vyšetřovací tým je sympatický a určitě si přečtu i další díly.

Anitram22
19.04.2020 5 z 5

Za mne určitě 5*. Kniha má zajímavý děj a rozuzlení na konci, je naprosto překvapující a nečekané. Kniha byla moje první od autorky, četla se velmi dobře.

michaela0810
13.04.2020 3 z 5

Hodně čtivé, přečteno za jeden den. Mělo to spád a nečekaný závěr. Toto byla první kniha, kterou jsem od této autorky četla a jsem mile překvapena.

hanap
13.04.2020 4 z 5

Setkání s Charlie, policejní vyšetřovatelkou v době Korona krize, bylo pro mně příjemným rozptýlením, dobrý příběh, sadistický vrah nakonec odhalen.

Polinka92
13.04.2020 4 z 5

Příběh, který nahání husí kůži. Ano, líbilo se mi to.

Zazicekzaza
07.04.2020 5 z 5

Výborná detektivka. Vraha zjistíte až na posledních stranách! Fakt výborný!

bigben
05.04.2020 3 z 5

Mám ráda detektivky, kdy je pachatel odhalen až na závěr...i když je v textu před tím zmiňován a hovoří se o něm..za mě objevení další dobré autorky

PolBara
01.04.2020 4 z 5

Kniha mě zaujala, byla jsem zvědavá, kdo je ten zrůdný pachatel. Sama jsem netušila až do konce knihy. Téma poněkud drsné, ale zajímavě zpracováno. Jen ten konec byl nějaký rychlý. Hlavní hrdinka mi byla sympatická, určitě si přečtu i další díly.

monci6485
31.03.2020 3 z 5

Pomalý začátek, rychlý konec. Přečíst se to dá, ale žádná sláva.

novina
23.03.2020 4 z 5

Zápletka dobrá, četlo se to moc dobře. Ale v poslední době jsem četla spoustu knih, kde byl podobný pachatel, proto 4*.

vsechnonebonic
09.03.2020 4 z 5

Tak dočteno, i když mi čtení trvalo delší dobu. Někdy jsem knihu neotevřela i pár dní. Je dobrá, děj zajímavý, místy skutečně drsný a závěr mě překvapil. Na můj vkus byl pachatel objeven na pár řádcích a pak jsem si řekla, že teda jako jo, že by to skutečně tak mohlo být. Ale 5 hvězdiček dát nemůžu.

Pája699
25.02.2020 3 z 5

U této knížky jsem tak trochu na vážkách. Nebyla úplně špatná, ale určitě znám daleko lepší knihy. Spisovatelka píše dobře... Za mě takový průměr...místy to bylo opravdu nechutné a zvrácené..málo propracované a dopadení pachatele mi přišlo zbrklé a uspěchané. Na jedné strácne tápají a na druhé už je vrah odhalen. Zkusím přečíst ještě nějakou knihu autorky a uvidíme :-)

andrea7191
13.02.2020 3 z 5

U téhle knihy jsem měla trochu problém.... není špatná, ale osobně mi dělalo problém jí přijít na chuť, což ovšem neznamená, že tím ztrácí na kvalitě. Rozhodně stojí za přečtení.

thrillery sérioví vrazi pomsta pohřbení zaživa matky a synové křivda

Sarah Flint
britská