Maminčin mazánek

Maminčin mazánek https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347188/bmid_mamincin-mazanek-zsU-347188.jpg 4 909 259

DC Charlotte Stafford série

Sleduje... Vyčkává... Kdo je na řadě? Tento thriller o precizním sériovém vrahovi není pro slabé povahy. Musíte být připraveni na šok! Ideální pro fanoušky Angely Marsons. V hrobě v lese jsou pohřbeny matka s dítětem. Ale jeden z nich je naživu, druhý je mrtvý. Detektiv Charlie Stafford je přiřazena ke svému šéfovi Geoffreymu Hunterovi, aby mu pomáhala s tímto případem, kde matky a jejich děti beze stopy mizí. Ztrácí se čím dál více párů a tlak na oba sílí. Podezřelý je dopaden, ale je to skutečně on? Dokáže Charlie zastavit sadistického vraha, jehož jediným přáním je potrestat ty, kteří udělali chybu? Nebo se ona sama nevědomky stala obětí? Nová série s členkou Londýnské metropolitní policie Charlotte Charlie Stafford v hlavní roli je tu! "Knihu jsem přečetla na jeden zátah a srdce mi bušilo až v krku." PENNY HANCOCK... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Omega

Mummy's Favourite , 2016

Ossinky
09.09.2019 5 z 5

Za mě ano, pachatel odhalen až ke konci a překvapení se konalo, závěrečné rozuzlení se autorce povedlo. Nepřišlo mi tak drsné jak se zde občas popisuje, to jsem četla mnohem horší a "uhozenější" příběhy. Tento thriller mě děj, pomalý spád a nápad.

postrach
01.09.2019 5 z 5

Dobře napsaný triler.To rozuzlení a závěr.se autorce.opravdu povedl.

Daskak
25.08.2019 4 z 5

Ctiva knizka, pachatel kruty, misty nechutne cteni, nastesti se nezabihalo moc casto do detailu. Nemam rada knizky, kde umiraji deti.

marcela0738
24.08.2019 5 z 5

Krásně napsaná kniha.

Andrea_I_Am
21.08.2019 3 z 5

Ale jo, ze série thrilerů, které se snaží být drsnější (drsných je fakt málo), je tohle ještě lepší průměr. Docela čtivé, občas dokonce i napínavé, jo, hodí se k doporučení.

Iva B.
20.08.2019 3 z 5

Pro mě takový průměr!! Špatné to není, četlo se to docela dobře, ale že by to byl nějaký bestseller, o tom nemůže byt řeč. Je pravda, že konečný pachatel byl překvapení, to jsem opravdu nečekala. Zkusím určitě i další knihy od autorky, třeba budou lepší.

skyline
12.08.2019 3 z 5

Nechutně zvrácené to bylo, fuj...
Překvápko v podobě - kdo to byl? - se konalo..
Ale ve výsledku...já nevím...něco tomu chybělo.. Špatné to není, ale je tam dost nudných míst, kdy mi přišlo, že teď mluví o voze a před chvílí o koze....
Srovnávat s Marsons to ale vážně nejde - To je jak srovnávat nebe a dudy.

Sudin
10.08.2019 3 z 5

Docela promrhaný potenciál. Chvílemi se člověk nudí, některé pasáže jsem jen prolétl očima a vůbec mi ve finále nechyběly. Takový průměr.

elizabeth999
09.08.2019

Prvních 50 stran trvalo než jsem se začetla. Poté, když už se to rozjelo, mě napínalo, kdo je vrahem. V celkovém dojmu se mi kniha moc líbila. Vyšetřovatelé mi jsou sympatičtí, asi více, než u knihy Dívka v ledu. Také sáhnu po 2.dílu.

Pauline23
02.08.2019 4 z 5

(SPOILER) Tak nevím jak hodnotit...tak na 3,5 hvězdičky. Že začátku jsem se nudila a nevěděla ani kolikrát co čtu. Je to odpočinkové čtení. Angela Marsons ani smykem. Pak z představy posahaneho syna kterého vychovala úchylná matka byl hukot a mráz po zádech. To bylo originální. Jdu na další díl...

KatkaP.
31.07.2019 5 z 5

Skvělá detektivka. Neskutečně napínavá. Člověk celou dobu netuší, kdo je vrah. Skvěle vykreslená psychopatická povaha vraha, jeho myšlení a pohled na svět. Sympatický tým vyšetřovatelů. Hned jsem sáhla po 2 dílu - Sběrateli trofejí.

lucie4345
17.07.2019 2 z 5

No tak teď jsem dočetla Mamincina mazanka ???? popravdě vůbec nevím jak hodnotit ???? Musela jsem se nutit do čtení, ale opravdu nutit vůbec mě to nebavilo. Což možná zapříčinilo to, že jsem občas nevěděla co vlastně čtu. Kniha je celkem drsná. I přesto, že mám detektivek a thrillerů načteno dost při některých pasážích jsem měla husí kůži...naopak některé mi přišly naprosto zbytečné a nudné proto nejspíš to ztracení pozornosti. Chválím autorku za originální zápletku a psychopata kterého dokázala stvořit... nicméně druhá zápletka s právnickou mi přišla zbytečná ???? Rozhodně to není styl Angely Marsons jak se uvádí!! Když vezmu fakt, že je to autorčina prvotina hodnotím 3⭐ aneb zlatý střed.

Ben Nevis
09.07.2019 5 z 5

Dávám body za originálního psychopata.

Ajinka88724
05.07.2019 3 z 5

Moc jsem se na knížku těšila a byla jsem celkem spokojená. Pro mě taková odpočinková.

Ihivanka
02.07.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila

marki.d
02.07.2019 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, byla napínavá, měla spád a četla se skoro sama. Neměla snad ani žádná hluchá a zbytečná místa. I když jsem od ní moc neočekávala, velice mile mě překvapila.

Krisařka
02.07.2019 2 z 5

Sběratel trofejí se mi moc líbil, do prvotiny téhle autorky jsem se nějak nemohla tak dravé začíst. Tak asi prostě nebyla momentální nálada na tenhle druh knihy. Třeba ji dám šanci ještě někdy jindy.

katka.oo
28.06.2019 3 z 5

První jsem četla Sběratele a ten se mi líbil víc, za mě kniha moc ne, postavy mě opravdu nijak moc nezaujaly, nevím, ale oproti jiným detektivkám co jsem četla to prostě nebylo ono.

Balthazar
26.06.2019 5 z 5

Perfektní, hned jsem koupila i druhou knihu autorky

bartule
24.06.2019 4 z 5

Výborně napsaná kniha, v určitých pasážích kde vzpomíná na matku mi vstávaly chlupy na rukách a celkově mi z toho bylo úzko. Čtivé, svým způsobem hrůzné a rozhodně mě kniha bavila. Až do konce jsem byla rozhodnutá dát plný počet hvězdiček,ale po zjištění kdo je pachatel (dál nečtěte pokud nechcete přijít o překvapení) musím jednu odebrat,protože to mě zklamalo a to svou nelogičností :-( - v celé knize je pachatel vykreslován jako psychicky labilní ,emočně nestabilní jedinec se značnými výbuchy násilí,který nesnáší všechny ženy a nakonec zjistíte,že je to policista,který má nejvyšší prověrku ,byl ženatý a má dvě děti,které si nechal vzít ? to je prostě blbost ohromná :-( takže za to hvězdička dolu.

thrillery sérioví vrazi pomsta pohřbení zaživa matky a synové křivda

Sarah Flint
britská