Úkryt

Úkryt https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21835/mid_ukryt-exM-21835.jpg 5 170 54

D. D. Warrenová série

Detektivní román v němž seržantka Warrenová odkrývá děsivé tajemství šesti mrtvých děvčátek, která jsou nalezena po pětadvaceti letech v jednom sklepě. Celý případ se však podobá jinému, který byl odhalen zhruba před třiceti lety. Takže když se udála tato hrůzná tragédie, viník předcházejícího zločinu byl zrovna ve vězení. Je třeba brát v úvahu předcházející zločin? je možné, že spolu obě tragédie nějak souvisejí a co znamená, že děvčat bylo šest? Navíc se zjistí falešná identita jednotlivých holčiček, které byly štítky popsány a proto zdánlivě snadno identifikovány. Po televizních zprávách se však přihlásí pravá jmenovkyně a případ se tak dále komplikuje.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Columbus (ČR)

Hide , 2007

Šánka
26.06.2015 5 z 5

Další skvělá detektivka od této autorky, která navazuje na Smrtící samotu a je opět velmi napínavá. A pokud někdo dočítal jako já dlouho do noci, špatně se pak usíná, jenže stojí to za to !

kety76
11.06.2015 5 z 5

Kniha se výborně četla, byla napínavá, měla spád, zajímavé momenty i konec. Všem doporučuji k přečtení, autorka mě opět nezklamala !!

sabca
19.04.2015 5 z 5

Kniha se perfektně četla jako většina od této spisovatelky. Pro mně napínavá od začátku až do konce. Doporučuji

jarin58
08.12.2014 5 z 5

Výtečná detektivka,dávám pět hvězd i když konec byl trochu odfláknutý.

Laf
27.04.2014 4 z 5

Moc pěkně napsané a velmi dobře a rychle se to čte. Ze začátku se mi do toho moc nechtělo, ale nakonec jsem ráda, že jsem jí četla. Pořád se něco děje a ani romantika nechybí :)

mechulka
25.03.2014 5 z 5

Skvělá knížka, Lisa opět nezklamala.

M.V.Z.
23.11.2013 4 z 5

Dobrá knížka, určitě se pustím i do jiné knihy této autorky. Jen konec mě trošku zklamal.

kackaj
18.07.2013 5 z 5

další kousek od Gardnerový přečten, hned se pustím do dalšího, protože ji fakt žeru jako autorku

kneslova
07.06.2013 5 z 5

Další detektivka od Lisy Gardner za pět hvězdiček. Kniha jde jen stěží odložit.

žlutý tweety
07.04.2013 5 z 5

Parádní knížka i skvělá autorka :)

macer1991
23.03.2013 5 z 5

zatial ma nesklamala žiadna kniha od Gardnerovej

Alibero
22.05.2012 5 z 5

Jedna z nejlepších amerických detektivek, které jsem četla. Zaujala mě od začátku až po posledních stránku a rozuzlení. Tuto spisovatelku obdivuju má zajímavou formu psaní.

brabofka
21.12.2011 5 z 5

knížku jsem měla přečtenou za cca 4 dny. je to trochu jiná detektivka než jaké píše Deaver nebo Cornwellová, tady není žádná pitva nic, jenom popis klasické detektivní práce - vyptávat, vyptávat, vyptávat. ale i tak od začátku do konce napětí a s dobrým překladem vše "jedna báseň". Doporučuji. Až dokonce nevydechnete :-)

Rampelnik
03.12.2011 5 z 5

Určitě stojí za to si ji přečíst.Vřele doporučuji.