Hledej mě

Hledej mě https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432502/bmid_hledej-me-rE9-432502.jpg 4 136 32

D. D. Warrenová série

< 9. díl

Dům pětičlenné rodiny je momentálně místem činu: čtyři z nich jsou brutálně zavražděni, zbývající – šestnáctiletá dívka – zmizela. Měla štěstí a podařilo se jí uniknout? Nebo je její zmizení důkazem něčeho děsivého? Případ vyšetřuje detektiv D. D. Warrenová, ale i mstitelka Flora Daneová. Ačkoli každá z nich vnímá spravedlnost jinak, musí společně sledovat stopy, které tu po mladé ženě – ať už je oběť, nebo podezřelá – zůstaly.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Look for Me , 2018

JustWomen
04.03.2021 3 z 5

Dobré, ale ničím nové, čtivé, ale nepohlcující.

Didi15
27.02.2021 5 z 5

Moje první kniha od autorky. Jsem nadšená a určitě si dohledam další knihy. Ani na jedné strance jsem se nenudila a dokonce mi vysel tip na vraha :)) Ano, skvělá kniha.

SilvieSisinka
24.02.2021 5 z 5

Bravo, úžasně napínavá kniha.Koupila jsem ji náhodou a měla strach že to bude nuda.Opak byl pravdou,nenudila jsem se ani chvilku.Do konce jsem netušila kdo byl vrah.

Pája699
19.02.2021 5 z 5

Tak tehle příběh nenudí ani trochu, naopak. První setkání s autorkou a přísahám, že určitě ne poslední :-) Musím si přečíst samostatný příběh Flory. Příběh Roxy a jení rodiny, kteří neměli vždy na růžích ustláno a lecos je potkalo. Kdo vyvraždil celou rodinu? Roxy? Co se dělo v pěstounské péči? Tohle byla jízda jak na horské dráze. Spisovatelka umí teda bravůrně psát a skoro až do samého konce, jsem neměla tušení jak tohle všechno dopadne. Co je ideální rodina??? Za mě jedno velké doporučení.

Hanaluna
18.02.2021 5 z 5

Pěkné, čtivé, detektiv doplněný přeživší obětí je skvělá kombinace.

Šánka
01.02.2021 5 z 5

Na další setkání s detektivem D. D. Warrenovou po více než roční pauze jsem se velmi těšila, a musím říct že oprávněně.
Nevím, jestli tohle nebude pro někoho už trošku silné kafe, i když tam nejsou (kromě prologu) vyloženě drastické a detailní popisy násilí, ale to, co je řečeno mezi řádky stačí vzhledem k tomu, kdo jsou hlavní aktéři příběhu....
Skvělá detektivka, děsivá, napínavá s výborným závěrem, kterou odkládáte pouze v ohrožení života :-).

poki1982
01.02.2021 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a byla jsem velmi příjemně překvapená. Rozhodně si pořídím další.

kofola33
31.01.2021 5 z 5

Flora pomaha dalsim divkam, ktere prezily. Dostava se k pripadu, kde nekdo vyvrazdil temer celou rodinu. Spojuje se s D.D.Warrenovou a spolecne skladaji stripky skladacky, kde mnohe zasahuje do minulosti. Knizka se mi cetla dobre, bylo to napinave. Lisa i D.D. jsou moje oblibene, takze za me plny pocet.

pch1976
27.01.2021 4 z 5

Napínavá kniha od první stránky velice dobře se četla, jen ten kobec byl takový spíchnutý horkou jehlou. Ale i tak oproti jiným knihám skvělá kvalita.

lenka011
24.01.2021 5 z 5

Tuto knihu jsem si koupila náhodou a vůbec jsem se nenudila. Naopak, Kupuji zpětně předchozí díl, musím nutně vědět, co se přihodilo Floře. A autorku si řadím mezi mé oblíbené.

VulpesVulpes
12.01.2021 5 z 5

Moc mě bavila, podle mého je ještě lepší než předchozí kniha autorky Najdi ji.

kneslova
30.08.2020 5 z 5

Výborná detektivka, zase se setkáváme s "přeživší" Florou z minulého dílu série. Je to má oblíbená spisovatelka a píše napínavě a mne moc baví.