Ke třem planetám

Ke třem planetám https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400513/mid_ke-trem-planetam-cUo-400513.jpg 4 15 2

Čtyřlístek série

9. díl série. Balónkostroj - Ljuba Štíplová (Miloš Štípl), Jaroslav Němeček Bobíkův přemet k planetě Boburan Pinďa skokem plavmo k Pindii Kde se vzal tu se vzal Myšpulín Fifinka brzdí směrem k Fifinuši

danny_21
17.06.2022 3 z 5

Kdo z generace Husákových dětí by neznal praotce komisků v Československu ? Já jsem ho samozřejmě miloval, nejen osudy Čtyřlístku z Třeskoprsk ale i ostatní příběhy Poldu a Oldu, Káťu a Škubánka a jiné. Měl jsem štěstí, že máma sbírala pro mě a četla se mnou, takže se jich nahromadilo docela dost a každý rok jsem si ten pakl vzal a listoval znovu a znovu tou nezaměnitelnou atmosférou. I devátý se díl se stejně jako předchozí dva se věnuje samostatnému pohádkovému příběhu čtveřice tentokrát z kosmického prostředí, víceméně v čistém středu, takže za mě - 50 %

Yarwen
19.12.2021 2 z 5

Fifinka se nám konečně vybarvila a už nevypadá jako vysušená mumie, časopis pokračuje v nastoleném trendu z minulého čísla a celý sešit věnuje jen a pouze dobrodružství Čtyřlístku, opět vesmírnému. Je to až příliš infantilní, zákony fyziky musejí jít stranou, ale jedná se o čtení pro děti a takto je to třeba brát.