Létající koberec

Létající koberec https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400512/mid_letajici-koberec-0XV-400512.jpg 4 19 2

Čtyřlístek série

8. díl série. Za Fifinkou k Ježibabě - Dagmar Vránová, Jaroslav Němeček Za Pinďou k Šípkové Růžence - Dagmar Vránová, Jaroslav Němeček Za Bobíkem do Čertova mlýna - Dagmar Vránová, Jaroslav Němeček Za Myšpulínem na zápas s drakem - Dagmar Vránová, Jaroslav Němeček pozn. spekuluje se, že Dagmar Vránová je pseudonymem Ljuby Štíplové..... celý text

danny_21
15.06.2022 2 z 5

Kdo z generace Husákových dětí by neznal praotce komisků v Československu ? Já jsem ho samozřejmě miloval, nejen osudy Čtyřlístku z Třeskoprsk ale i ostatní příběhy Poldu a Oldu, Káťu a Škubánka a jiné. Měl jsem štěstí, že máma sbírala pro mě a četla se mnou, takže se jich nahromadilo docela dost a každý rok jsem si ten pakl vzal a listoval znovu a znovu tou nezaměnitelnou atmosférou. I osmý se díl se věnuje samostatnému pohádkovému příběhu čtveřice, nedá se říct, že zrovna úplně povedeně napsanému, takže za mě - 45 %

Yarwen
16.11.2021 2 z 5

Podruhé věnovali autoři celé číslo jednomu velkému příběhu Čtyřlístku - psaný úvod i závěr jsou sice trochu zvláštní kombinací ke komiksu, ale budiž. V kreslené podobě pak sledujeme osudy jednotlivých postav ve světě pohádek, smysluplnost zde opět dostává občas na frak, nicméně číst se to dá a děti těch pár chyb řešit nebudou.

Autoři knihy

Jaroslav Němeček