Velké dobrodružství Čtyřlístku

Velké dobrodružství Čtyřlístku https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400511/mid_velke-dobrodruzstvi-ctyrlistku-yBP-400511.jpg 4 18 2

Čtyřlístek série

7. díl série. Myšpulínův 3333. vynález - Ljuba Štíplová (Miloš Štípl), Jaroslav Němeček.

danny_21
09.06.2022 2 z 5

Kdo z generace Husákových dětí by neznal praotce komisků v Československu ? Já jsem ho samozřejmě miloval, nejen osudy Čtyřlístku z Třeskoprsk ale i ostatní příběhy Poldu a Oldu, Káťu a Škubánka a jiné. Měl jsem štěstí, že máma sbírala pro mě a četla se mnou, takže se jich nahromadilo docela dost a každý rok jsem si ten pakl vzal a listoval znovu a znovu tou nezaměnitelnou atmosférou. Sedmý díl se věnuje samostatnému příběhu čtveřice, nedá se říct, že zrovna úplně povedeně napsanému, takže za mě - 45 %

Yarwen
07.11.2021 1 z 5

Na první pohled se může zdát hezké, že celé číslo je věnováno dlouhému příběhu Čtyřlístku (Pinďa a Fifinka tentokrát v hlavní roli), ale co je to platné, když se jedná o tak bezduchý a hloupý příběh ve stylu Toma a Jerryho. Jedna věc je napsat komiks pro děti, druhá pak zachovat určitý mantinel dětské naivity, pod který by neměl výtvor klesnout. Tady se to nepodařilo.

Kniha Velké dobrodružství Čtyřlístku je v