Na rozkaz krále

První český gamebook, ve kterém čtenáři/hráči na pár stránkách prožijí dobrodružství v tajemném hradu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/202114/na-rozkaz-krale-202114.jpg 4.710
Gamebook, Pro děti a mládež
Vydáno:, Panorama

Turlogh

Koukám, velký zájem v poptávce. No ani se nedivím... opravdu první a opravdu povedený. Taky jsme se ho se synkem opakovaně nahráli. Dokonce jsem částečně i dle něho kdysi připravil velkou historickou akční dobrodružnou hru pro svůj tehdejší oddíl skautů do terénu. Jmenovala se stejně "Na rozkaz krále." Ovšem v dlouhé přípravě se nejdříve hoši museli vycvičit v sedmi rytířských ctnostech než mohli ve hře plnit důležité úkoly a zachraňovat království. Přidávám se k ostatním komentářům a pokud seženete, zahrejte si jej, doporučuji.

marketa2784
11.06.2016

Zrovna jsem ji vyštrachala a manžel ji čte s 5tiletou dcerou a ji to baví stejně, jako mě kdysi. :D

Psax
29.08.2014

První český i můj první gamebook, na který mám jen ty nejlepší vzpomínky.
Dokonce jsem ho tenkrát neuměle propiskou do sešitu kopíroval i s obrázky.

lukasresl
19.05.2014

Výborný počin, jako dítěti se mi hra hrozně líbila. Pěkné obrázky i text. Odkazy ale nejsou úplně dokonalé. Ve hře je možné (při určité kombinaci kroků) přeskočit důležité stránky (setkání s kejklíři). Když se to stane, tak čtenář už nerozluští, o co má vlastně usilovat.