Jeden den v Bubákově

Jeden den v Bubákově https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400515/mid_jeden-den-v-bubakove-Gph-400515.jpg 4 17 2

Čtyřlístek série

10.díl série Čtyřlístek na strašidelném výletě: Pinďa v čarodějné kuchyni - Dagmar Vránová, Jaroslav Němeček Myšpulín potápěčem v Bubákově - Dagmar Vránová, Jaroslav Němeček Jak Fifinka postrašila strýce Matěje - Dagmar Vránová, Jaroslav Němeček Bobík táborníkem - Dagmar Vránová, Jaroslav Němeček

danny_21
12.07.2022 3 z 5

Kdo z generace Husákových dětí by neznal praotce komisků v Československu ? Já jsem ho samozřejmě miloval, nejen osudy Čtyřlístku z Třeskoprsk ale i ostatní příběhy Poldu a Oldu, Káťu a Škubánka a jiné. Měl jsem štěstí, že máma sbírala pro mě a četla se mnou, takže se jich nahromadilo docela dost a každý rok jsem si ten pakl vzal a listoval znovu a znovu tou nezaměnitelnou atmosférou. I desátý se díl se stejně jako předchozí dva se věnuje samostatnému pohádkovému příběhu čtveřice tentokrát z pohádkového prostředí, víceméně v čistém středu, takže za mě - 55 %

Yarwen
19.12.2021 3 z 5

Pokud se jedná o čistě pohádkové téma, umí Čtyřlístek zabodovat - je to milé a hezké, tohle by u začínajících čtenářů mělo zabrat. Z toho důvodu bych možná zkrátil samotný text a dal více prostoru komiksu, přesto celkově vnímám toto číslo jako nadprůměrné.

Autoři knihy

Jaroslav Němeček