Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí

Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2046/ctyri-muzi-na-vode-aneb-opile-banany-se-vraceji-2046.jpg 4 247 34

Kniha popisuje další příhody čtyř kamaradů, které známe již z knihy Opilé banány. Jsou sice o dvacet let starší, ale změnilo se vůbec něco? Břečka, dnes již právník, hluchoněmý Víťa, Ptáčník, který pracuje v bezpečnostní agentuře a P. se o tom jedou přesvědčit s nafukovacím člunem, nafukovací pannou a zásobou pití. Příběh je psán s autorovým lehkým humorem, kterým si získal nejednoho čtenáře.... celý text

Péťa1950
04.08.2018 5 z 5

Autor je znalec života a vztahů mezi lidmi.S vtipem vyjádřené.

Aleh
21.07.2018 3 z 5

Zajímavé setkání s literárními postavami po letech. I když to bylo úsměvné čtení pro chvíle odpočinku, bylo to tak trochu i smutné (například setkání syna a otce po 30 letech), ale zase jako vždy u Šabacha ze života. Nic vymyšleného. A také mi přišlo , že se ani příliš nic moc v jejich životech nezměnilo. O 20 let starší. A zda byli také o 20 let zkušenější a moudřejší a nalezli v životě to, po čem v mládí toužili, to už nechávám k zamyšlení... Opilé banány se mi ale líbily o něco více.

kuruteku
10.05.2018 5 z 5

To je zajímavé, četl jsem to před Opilými banány a řval smíchy mnohem víc. Že by návod, v jakém pořadí číst? Nevím. To si ani nedokážu představit zfilmované, něco mezi Pupendem a Proč bychom se netopili?

sadoja
22.03.2018 4 z 5

Je to Šabachův humor, trochu slabší než Opilé banány, ale jinak dobré čtení.

TomHr
30.01.2018 4 z 5

Šabachovými texty se takříkajíc prochechtávám. Ten styl vyprávění mám moc rád. Jestliže ostatním knížkám dám pět hvězd, tady si dovolím o jednu ubrat; Čtyři muži na vodě jsou přece jenom o malilinko slabší. Kdyby se tak dalo dát čtyři a půl...

KlariN
29.12.2017 3 z 5

Velmi dobré navázání na osudy postav Opilých banánů. Nic víc nic míň než sakra dobrý Šabachův standart. Díky!

Jaruš7
05.10.2016 5 z 5

Tak tento humor je má krevní skupina, já tomu možná bláhově věřím, protože je to úžasné.

minirock
13.04.2016 4 z 5

Můj první Šabach a jsem spokojený. Četl jsem při cestě z práce a při pasáži kde skákal Břečka o tyči jsem řval smíchem na celej autobus. Chvilkama trochu smutnější, většinou ale vtipné a legrační.

Rawen616
14.03.2016 4 z 5

O něco méně vtipné než Opilé banány, ale i tak je to pořád hrozně příjemný na čtení. Prostě takovej krásně zachycenej život. U Šabacha mam prostě vždy pocit jako bych četl o sobě. Tahle kniha se sice už odehrává, když je hrdinům po čtyřicítce, ale pořád mám pocit že to je o mě. Akorát v budoucnosti :-)

Lusik88
20.07.2013 2 z 5

Zatím nejslabší, co jsem od Šabacha četla, Opilé banány jsou nesrovnatelně lepší

aktak1203
31.01.2013 4 z 5

Jednoduché, ale upřímné a ze života. Kniha se mi moc líbila.

vejnar
30.06.2012 3 z 5

Ale jo, párkrát jsem se hodně zasmál:) Nicméně jako celek dost jednoduché, hodnotím 3,5 hvězdičkami;)

mysterygirl
10.06.2012 5 z 5

Tak Šabach nemá chybu! Je to humor, který miluju.

Addie
01.04.2011 5 z 5

Šabach jak ho známe s jeho neopakovatelnou vtipností...

Petr Šabach
česká, 1951 - 2017
2005  76%Hovno hoří
2006  83%Občanský průkaz
2010  84%Opilé banány
2012  59%Království za story
2012  79%Máslem dolů

Kniha Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí je v