Nezkrotná

Nezkrotná https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215813/mid_nezkrotna-215813.jpg 4 965 114

Crossfire série

Jiskří to mezi nimi stále víc… Jedna z nejromantičtějších a nejerotičtějších knih nového tisíciletí má další, již třetí, pokračování. Vášnivé milostné scény a fascinující příběh nevšední lásky Evy a Gideona udržují čtenáře v napětí a probouzejí v nich touhu dozvědět se o hlavních hrdinech víc a víc

Ála1968
04.01.2024 5 z 5

Zatím je to skvělé čtení.Ani po přečtení tohoto dílu nemám pocit, že by úroveň opadala.Je to nádherné

evineckY
02.09.2023 5 z 5

Tuto sérii mohou číst jen ti, kteří příběh vnímají a prožívají s protagonisty.
Není to jen obyčejný sexuální bezduchý román, kterých je všude plno.
Eva a Gideon se nezaobírají jen svými problémy, kterých mají i tak dost,
ale pomáhají i svým přátelům a okolí. Své štěstí si moc dlouho neužijí,
protože závist, zloba a bývalí jim nedají pokoj.
Tak pokračujeme :-)

cukrovka
29.07.2022 5 z 5

Celá série je velmi čtivá. Erotická oddechovka se zajímavým příběhem.

princesse
23.07.2021 4 z 5

Po prvním díle a zvláštním pocitu z něj čtu dál a dál a zajímá mě jak to celé vlastně dopadne. I tento díl se neskutečně dobře četl a zkrátka pořád se něco děje a nutí vás to číst dál a dál. Takže určitě sérii dočtu a počítám, že mi bude chybět.

Ivanka83
28.06.2021 4 z 5

Kniha se čte neskutečně rychle. Hlavní hrdinové mě moc baví. Jen bych už konečně chtěla nahlédnout i do Gideonovi minulosti. Stále nevím co přesně se mu v hlavě děje a to mě štve. Tak snad už v příštím díle, na který se hned váhám.

Kristy.Seb
10.11.2020 4 z 5

Štvalo mě, jak v tomhle díle byli jen náznaky z minulosti. Žádný vývoj v tomhle dílu.

Misshell1
26.09.2020 4 z 5

Další pokračování...asi nejslabší díl.

CiaKawlone
19.08.2020 4 z 5

Třetí díl se mi líbil možná trochu méně než předešlý. Kdyby to šlo dala bych 4,5 *. Problém byl v tom, že jsem to tak nehltala jako předešlý díl. Bylo to milé a příjemné, ale něco tomu chybělo.

Ivet1990
09.05.2020 2 z 5

Abych řekla pravdu, tak jsem myslela, že konečně se dovím o Gideonově minulosti víc a ono prd. Nevím ze začátku mi nevadilo, že mělo slabší rozjezd, protože jsem čekala, se děj bude stupňovat a víc se dovídat o minulosti hlavního hrdiny, ale místo mi přijde, že se děj moc nikam neposouvá. Navršovaní tajemství a toho jak Gideon pořád něco tají před Evou mě už začínají štvát.

AelinBělotrn
25.03.2020 4 z 5

Super pokračování, sice připomíná částmi 50 odstínů, ale jako oddechovka je to super, Gideon je sice trochu nereálný podle mého, ale co si budeme skoro každá by nějakého chlapa jako Gideon chtěla, doporučuji !

Myška43
06.03.2020 5 z 5

Za mě je celá série Crossfire super, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Ze začátku jsem si říkala 5 dílů, to bude časem nuda, ale ono ne. Sotva jsem dočetla první díl, musela jsem na další. Doporučuji!!! Oddychovka pro dospělé, zajímavý příběh, úplně mě to vtáhlo do příběhu.

Owain
12.11.2019 3 z 5

Zatim asi nejlepsi dil, konecne se zacinaji rozpletat jiste zivotni pribehy.

makynka911
04.05.2019 3 z 5

Hodně se mi líbilo asi prvních 200 stran, a to nemyslím z první knihy, ale z celé série. Věděla jsem, že to bude dalších 50 odstínů, ale na relax dobré.
Dalších xxx stran série nebylo přímo zlých, ale už to určitě nebylo něco, co bych si chtěla zopakovat. Hlavně se některé věci v knize, viz Evina noční můra, řešili dost zvláštním, až neuvěřitelných způsobem.

Celkově v průměru za 3*.

domina
07.03.2019 5 z 5

Tento díl je asi zatím nejpovedenější. Konečně jsem se něco dozvěděla...

Zuzanka46
13.10.2018 4 z 5

Čtivá a nenáročná knížka, na relax ideální :-) Škoda toho otevřeného konce, na můj vkus tam zůstalo těch nezodpovědných otázek až moc. Nezbývá mi tedy nic jiného, než se těšit na čtvrtý díl série.

Brambor16
05.09.2018 4 z 5

Velice zajímavé momenty jak ze strany hrdinky tak i z pohledu hrdiny. Víme už o vsech jejich problémech se kterými se museli sami potýkat. V dalším díle se snad konečně dohodnou jak se s tím vypořádájí.

Malinche128
06.07.2018 2 z 5

Bola to pre mňa asi skôr najnudnejšia časť. Neviem či sa mi oplatí začať čítať posledné dva časti.

Lee7
05.07.2018 4 z 5

Asi z těch, co jsem doposud četla nejlepší.. Pořád se některé věci opakují a myslím, že by se daly díly záčknout na méně dílů.. ale co už, jdu na další, ať vím nám dopadnou :)

LP113
11.04.2018

No takže asi tak, Padesát odstínů v trochu jiné formě. Jinak v podstatě on krásnej ale magor a ona nádherná a zachraňujíc ho. Jako pro romanitky asi jo, pro mě ne. Za mě teda ještě větší srágora než předchozí 2 díly.

vikimi
24.01.2018 3 z 5

Porad to stejny dokola. Nic se tam vlastne nedelo.
Autorka sice umela situace a postavy pomerne dobre popsat, ale jinak to - z meho pohledu -nestalo za cteni.

erotika Padesát odstínů

Sylvia Day