Roštěnka

Roštěnka https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/228484/bmid_rostenka-228484.jpg 4 890 153

Cocktail série

V pokračování Nabíječe se vztah Caroline a Simona podobá jízdě na horské dráze. Hra na společnou domácnost nebyla nikdy větší zábava... ani větší zmatek. I v práci toho má Caroline až nad hlavu – po odjezdu své šéfky na líbánky převezme vedení celé designérské firmy a navíc má na starost rekonstrukci nádherného starobylého hotelu v Sausalito. A protože její sexy přítel Simon létá fotografovat po celém světě, nezbývá jim než věřit v pravdivost rčení „láska i hory přenáší“. Na skvělé milování po jeho návratech si ani jeden z nich samozřejmě nestěžuje! Jednoho dne se však Simon rozhodne, že už má cestování plné zuby a začne trávit víc času doma. Mnohem víc. A byl by rád, aby víc času doma trávila i Caroline. Ačkoli jim však romantické eskapády svých přátel poskytují dostatečné rozptýlení, musejí nakonec svůj vztah přece jen řešit. Caroline ani Simon nechtějí sklouznout k tomu, aby svůj únik před stereotypem řešili stylem „co oči nevidí, to srdce nebolí“, dokážou se tomu ale vyhnout?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Rusty Nailed , 2014

PetraBery
05.12.2015 4 z 5

I další pokračování příběhu o Caroline a Simonovi mě bavilo, "Očko" tam naštěstí nemělo hlavní roli, takže určitě nelituju, že jsem knihu přečetla. Příjemná oddychovka.

Terectioncan
29.10.2015 4 z 5

Nabíječ je Nabíječ... Ale Roštěnka má taky něco do sebe a rozhodně jí nevidím jako nějaký výrazný pokles, takže pohoda :-)

liletka_a
11.10.2015 2 z 5

Tak oproti Nabíječi celkem výrazný pokles, občas se prostě nevyplácí psát dalši knížku o tom co bylo po...;) Ovšem, co se mi na ní moc líbilo, byly věčné hádky mezi Neilem a Sophii.. Ty byly úžasné..:D občas jsem jen přetáčela stránky, ale u nich vždy stálo se začíst akorát jim mohla autorka dát lepší usmiřovací konec..;) Jednu hvězdičku za letmé scény Neila a Sophie a druhou za kocoura, který je narozdíl od obou hlavních postav stále neokoukaný..:D

evelýny
23.09.2015 4 z 5

Pro mě kniha na víkend. Nevyzrálý projev Carolin mě zpočátku dost iritoval, ale když potkáte toho pravého, tak dospěje i Carolin. Ztracené Óčko a cuketová buchta se - naštěstí - v textu objevují sporadicky. :-) Ke konci mě kniha fakt bavila, i když souhlasím, není tak zábavná, jako první díl. A protože jsem musela v neděli posunout i oběd ( abych ji dočetla ), tak mi nezbývá, než dát 80%. A musím si oživit zápletky v ,,Nabíječi", protože ty si již nevybavuji.
Na sloveso ,,hihňat se" jsem však stále alergická.
Dodatek: U této autorky nechci oživovat již vůbec nic.

cukrovka
20.09.2015 4 z 5

Příjemné pokračování aneb jak to bylo dál s Růžovou košilkou a Nabíječem. Nebylo zde tolik vtipu, ale zajímavé vyprávění o sžívání se dvou partnerů.

dudunka
19.09.2015 5 z 5

Krásné pokračování Nabíječe :)

pajka0071
28.08.2015 4 z 5

Ne tak dobrý jako první díl, ale taky se mi to líbilo:)

makca
28.08.2015 5 z 5

Nabíječ je sice lepší, ale toto je taky super vtipná oddychovka :-)

Haňulec
25.08.2015 5 z 5

Tato knihy popisuje život Košilky a Nabíječe, ale moc toho vzrušujícího děje zde nenaleznete (žádné velké události, či trable). Ale stojí za to si to přečíst. Docela se i zasmějete. :-)

shey
29.06.2015

Knihu jsem v půlce odložila a nedonutila se ji dočíst. Děj byl celkem nijaký....možná moje škoda, třeba se k ní jednou vrátím, ale zatím mne moc neoslovila

Nel-ly
11.06.2015 2 z 5

bez děje, bez nápadu a bez vtipu... jediné zajímavé na knize byla snad ta Viv, což je důvod, proč dám šanci Hřebcovi

knihamouder
08.06.2015 2 z 5

Kniha se nečte špatně, ale Nabiječ byl rozhodně vtipnější. Zde jsou zachyceny hrdinčiny každodenní strasti a slasti-ikdyž těch je méňe...i díky nedostatku volného času jsem knihu četla tři měsíce

debe
01.06.2015 1 z 5

Lituji všechny, kdo za tuto knihu, dáli se to tak nazvat, utratili peníze. Jednu hvězdu dávám snad jen za snahu dát tento příběh o ničem dohromady a ještě ho vydat!

Aracely
23.05.2015 5 z 5

Tak, pokračování,, Nabíječe " a ,,Růžové košilky " se mi líbilo. První díl byl sice o trošku lepší, ale i tak dávám plný počet * a to i přesto, že jsem Roštěnku četla jako e knihu snad ,, 100 let " :-D Mám problém číst knihy v tabletu, podle mě to na tištěnou knihu nemá... No ale ta nebyla a tak jsem si ji přečetla jako e knihu. V knize nebylo tolik humoru jako v jedničce, ale nějaký tam byl. Usmívala jsem se během čtení :-) Roztržky Sofie a Neila nezklamaly. U těch jsem se nasmála jako blázen :-D Když už se uklidnili Caroline a Simon, tak začali,, blbnout " Neil a Sofie :-) Bylo tam více sexu,ale tak nějak se to dalo snést. Ani jsem nepřeskakovala erotické scény, max. v MHD ... :-D Autorka píše velmi čtivě, že by mě ani nenapadlo část knihy přeskočit. Celkem nechápu některá nízká hodnocení, pokračování určitě stojí za přečtení! :-)
Samozřejmě epilog knihy má zase kocour :-)

A na závěr se mi líbí poděkování autorky.

A ještě jsem zvědavá na ,, Hřebce " :-)

Verrrunka
22.05.2015 3 z 5

Rozhodně se tomu nedá upřít určitá čtivost... ale už to není tak vtipné jako předchozí díl a některé scény jsou až moc protažené za vlasy. Ale v kategorii čtení pro ženy to patří 100% ke světlým momentům.

adrianna0305
22.05.2015 2 z 5

1* uděluji za kocoura a vtip kolem něj, 2* za celkem povedené erotické části a další hvězdičky jsem ubrala za hloupost Caroline v závěru knihy, kdy nechtěla být úplně dospělá nebo co to mlela za blbosti.

mac.martina
14.05.2015 5 z 5

Rostenka se mi taky moc libila... bylo to neco trochu jineho nez Nabijec ale i tak ta knizka stala za to. A kocour byl opet neprokonatelny, hlavne nakonci s tim jeho harem a podobou jeho slecen s haremem Nabijece :D :D :D

petvet
03.05.2015 3 z 5

Nemohu říct, že by mě kniha zklamala, ale také nemohu říct, že mě nějak nadchla... škoda.
První kniha ,,Nabíječ" byla fakt dobrá (vtipná, četla jsem ji jedním dechem)... ale Roštěnku jsem četla několik dní...
Celý příběh dopadl dobře ... ( i pro Clivea ) :-)

Nabíječe jsem hodnotila 5* a této knize dávám jen 3*.

Zuzii20
29.04.2015 5 z 5

Skvělé pokračování, opět jsem se výborně bavila. Ale na první díl to nemá.

zdenka700
21.04.2015 5 z 5

Musím říct, že kniha i když byla pokračování, nezklamala. Chtěli jste vědět, jaký bude vztah mezi Simonem a Caroline, tak tady ho máte. Sice to nebylo tak vtipné, jako Nabíječ ale mělo to spoustu jiných vtipných věcí či romantických gest.

Alice Clayton
americká, 1950