Nabíječ

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1982 470

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Blondebookdevil
19.04.2020 2 z 5

Takže abychom si to shrnuli. Kdo odhlasoval, že to bude 2. nejvtipnější kniha roku? Nejotravnější? Nejtrapnější? To určitě.
První polovina knihy fajn. Měla našlápnuto na 3 až 4 hvězdy. Ale co se to pak pokazilo? Mám dojem, že všechno. Tak například:
"Óčko." To slovo se mi těžko píše, natož čte, jak v knize bylo asi jen dvěstěkrát.
"zahihňala jsem se" - stopadesátšestkrát, a to si dovoluje Simonově milence přezdívat Hihňa, když sama hlavní hrdinka se hihňá o stošest.
"párek-nazdárek se otřel o moji mušličku." To s dovolením ponechám bez komentáře.
"sténala jsem jako děvka v kostele." (wtf)
Stupidní chování Caroline u Tahoe, kde před partou přátel hysterčila, protože se s ní Simon hned ve vířivce nevyspal. Romantický pobyt na jihu Španělska, kde Caroline v pronajatém domě rozechvívala jak postel, tak záclony a dokonce i moře - cituji: "které bylo modré. Ehm ehm."
Asi 7 divokých kol doma v San Francisku během jedné noci, a to po nějakém hodně zvláštním způsobu pečení, kdy Caroline připravovala zřejmě několik dezertů najednou, protože jinak si neumím vysvětlit, proč měla při milování na zemi, ve vlasech a po celém těle mouku, med, marmeládu, na čele rozinku a on ve vlasech těsto.
Tohle je opravdu velké ne, další kniha určitě ne. Kolem a kolem, spíše mě rozčilovala, a když budu chtít sáhnout po něčem oddechovém a se špetkou erotiky, nejspíš to bude Keeland & Ward, ale tahle autorka už nikdy.

anishta
19.04.2020 3 z 5

2,5 ⭐

Nevím, první polovina knihy byla celkem i fajn, nasmála jsem se, ale ten zbytek mi přišel psaný humorně hrozně na sílu. Některé pseudovtipné hlášky byly vyloženě trapné.

Stani95
10.04.2020 2 z 5

Nechala jsem se zlanařit od kamarádky, že přesně tohle si teď potřebuji přečíst. Četlo se to dobře, ale nuda, nuda...

LucySmile
30.03.2020 5 z 5

Wow tak to jsem nečekala! Myslela jsem si, že to bude zase jedna z těch klasických knih, ve kterých znáte od poloviny knihy děj až do konce, ale spletla jsem se. Od začátku byl příběh neuvěřitelně vtipný a moc krásně se knížka četla. Trochu se bojím, o čem budou další díly, ale moc těším, až si je přečtu.

Nikkinike87
23.03.2020 5 z 5

Alice Clayton patří meti mé oblíbené autorky. Její knihy jsou vtipné, erotické scény hezky popsané. Nabíječ je prostě nabíječ.... Ona - žije s kocourem, má zálibu v pečení a delší dobu nezažila orgasmus, nenávidí svého souseda, protože jí nebaví poslouchat zvuky bušící postele o zeď a orgasmy, které poskytuje ženám. On - její soused se zálibou v sexu, který má ložnici situovanou stejně jako ona, jen je dělí zeď. Oba se nejdřív nemusí, ale nakonec jeden bez druhého nedokáží být. Hezky napsaný děj a často Vás příběh rozesměje. Doporučuji přečíst, i když dopředu tušíte, jak to dopadne.

Myška43
03.03.2020 5 z 5

Miluju tuhle autorku, přečetla jsem všechny knihy a mě nikdy nezklame. Kniha mě moc pobavila. Za mě super.

Bubun
25.02.2020 odpad!

Všichni tady vychvalují Nabíječe.... Už když jsem hodnotila Sexy mlékaře, tak většina uživatelů (resp.uživatelek) si ve svých komentářích našla místo na poznámku, že teda ale Nabíječ je bavil mnohem víc, hrdinové lepší, obálka lepší a kdesi cosi. Nechápu proč. Tohle (Wallbanger) je obyčejný, v podstatě nudný příběh, který je tak předvídatelný, že už to snad ani víc nejde (ano, u Mlíkaře je dějová linka taky dost předvídatelná, ve srovnání s tímhle se přece jen nedá všechno tak snadno odhadnout), hrdinka nesympatická, nezajímavá čúza, která ještě ke všemu má až příliš často hysterické záchvaty) ,její kamarádky na zabití, hlavní "hrdina" je v podstatě normální chlap, aspoň zpočátku (až se člověk musí ptát, co proboha na té hysterce vidí) pak ale začne být tak pateticky trapný v té své nehynoucí lásce a "tohle je pro mě tak nové" apod., že tím autorka příběh ochudila o veškeré poslední zbytky zábavy. U Mlíkaře měla hrdinka aspoň nějaký background, byla něčím zvláštní, zhruba v polovině knihy se čtenář dozví, proč a co, jasně, taky to byla trochu pipka, ale ne tolik jako Caroline, ani její kamarádka nebyla tak únavná a protivná jako tady tyhle dvě kravky. Od Mlékaře jsem naprosto nic nečekala, a přiznám se, že mě celkem bavil (jistě, chvílemi nechtěně), tady jsem (s ohledem na chválu uživatelek databáze) čekala zábavu a nosný příběh, místo toho přišlo peklo.

petraj30
20.02.2020 3 z 5

Musím napsat, že jsem očekávala daleko víc. Celý příběh mi přišel strašně natahovaný, mnoho věcí jim nevyšlo, tak to zkoušeli znovu. Někdy jsem nechápala jejich vystupování a jednání. Něco mi vážně "mozek nebral." Nejdřív "honem, honem" a pak...… no, přemýšlela jsem jestli vůbec čtu stejnou knihu.
Slovo "Óčko" nechci tak 15 let vidět ani slyšet. Takže se vzdávám i hudebního televizního pořadu:-)
No, na jedno přečtení to postačí. Přečtu si i zbytek, abych byla v obraze. Ale upřímně jsem zvědavá, co se mezi nimi může ještě odehrávat.
Sice děj odsýpal a rychle a poměrně dobře se to četlo, ale pak zjistíte, že nějaké části kapitol byly úplně zbytečné. Ale za snahu dám 3 hvězdy. Něco si nechám na příště "kdyby náhodou"

Chvilkasnění
16.01.2020 4 z 5

Byli chvilky kdy to byla nuda..hlavní hrdinka vše analizovala a to mě moc nebavilo. Jinak knihu doporučuji. ☺

Petra-1
01.01.2020 3 z 5

Chvilkama jsem se i bavila, ale celkově mi příběh přišel takový nucený.. Musím přiznat, že jsem ani nedocetla, ale začátek mě celkem bavil, takže dávám 3*.

Vladii
26.12.2019 4 z 5

Tu a tam si ráda přečtu nějakou holčičí oddechovku, u této knížky jsem měla strach, jestli to nebude už moc. :-) Ze začátku po trapných scénách s "Óčkem" jsem knihu chtěla odložit s tím, že tohle teda ne. Ale ještě chvíli jsem četla a pak se najednou nemohla odtrhnout. :-) Jak už bylo zmíněno, hlavní hrdinové byli sympatičtí a roztomilí, kniha byla vtipná a příjemně erotická. Bavilo mě sledovat rozvíjející vztah mezi Catherine a Simonem. :-)

Leniii
21.12.2019 5 z 5

Vtipné, čtivě psané..:)

oskarina
11.12.2019 5 z 5

Přesně jak píší ostatní - roztomilé a vtipné.
Jen tedy neustále omílání "Óčka" mi přišlo už od začátku trapné.

MonaLisa42
05.12.2019 2 z 5

Od knihy jsem čekala daleko víc. Můžu říct, že se jedná o obyčejnou komedii.
Začátek knihy byl skutečně skvělý, tolik jsem se už velice dlouho nezasmála. První setkání Caroline a Simona a následující večírek, bych mohla číst stále dokola. :-D
Bohužel poté už to šlo z kopce... Čekala jsem, že se příběh bude nějak rozvíjet, ale ono ne. O Mimi a Sophii jsem se toho moc nedozvěděla, ani o hlavních postavách toho příliš nevím. Přijde mi trochu přehnané, že se tři nejlepší kamarádi a tři nejlepší kamarádky všichni vzájemně spárují... Konec mě skutečně nebavil, dokonce jsem se přistihla, jak některé řádky přeskakuji.
Clive byl skutečně skvělý. Děkuji!!!

luzajickova
02.12.2019 4 z 5

♥ Simon a Caroline zlatíčka ♥
Mimi,Sophia pravé kamaradky ♥
Ryan a Neil ♥
Jillian je skvělá šefová ♥
Trošku mě štvalo jak to protahovali než spolu opravdu začali být
Clive mě strašně bavil :D
Simon a ten jeho Harém jak by nazvala Caroline (Prdelka,Purina,Hihňa)
Jako Oddechovka doporučuji :)

TomuVer
25.11.2019 3 z 5

Bavilo ma to, až kým spolu nezačali chodiť. Potom to trochu stratilo tú iskru,ktorá tam pramenila z toho vzájomného podpichovania a priateľstva hlavných postáv. Napriek tomu čítam aj pokračovanie.

ijacek.007
21.11.2019 odpad!

Knihu jsem dostal a je to po dlouhé době kniha kterou jsem malém odložil, aniž bych došel do konce. Za mě tedy ne.

JanaSustr
16.11.2019 5 z 5

Nabíječ me prostě dostal. Vtipné, erotické, prostě knížka kterou si přečtu klidně i víckrát a nebudu toho litovat. Opravdu me to chytlo. Celkově se mi líbí jak Alice píše.

jesterka.as
08.11.2019 4 z 5

Kniha která mi zrovna přesně padla do nálady, takže zhltnutá jedním dechem. Problém jen je, že bych v ní vůbec nepotřebovala žádného Simona, ale naprosto miluju Cliva :))) část knihy bez něj bych klidně zkrátila :)))) Super.

Drahuš
05.11.2019 3 z 5

Bylo to přesně takové, jak jsem čekala...vtipné, sladké, pikantní.

pro ženy erotika

Alice Clayton