Hřebec

Hřebec https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250537/bmid_hrebec-649860839d74d.png 4 764 130

Cocktail série

Zábavný sexy román, ze kterého div smíchy neomdlíte. Po Nabíječi a Roštěnce se čtenářky mohou těšit na ztřeštěnou romantickou komedii o strhávání korzetů a vzdouvající se hrudi, o nezkrotné vášni a nekonečné lásce. Také o archivaci dokumentů a o koňském hnoji – počkat,cože? Ve dne Viv Franklinová navrhuje softwarové programy. V noci tajně hltá zamilované románky a touží po rytíři v nablýskané zbroji, nebo po kovboji na divokém hřebci (ach bože, jen zaržát), nebo po statném požárníkovi, dokterého by se zamilovala až po uši. K tomu nosí korzet – na ten nezapomínejte. Když se dozví, že po dávno zapomenuté tetě zdědila nádherný starý ranč v kalifornském Mendocinu, vyrazí tam celá natěšená s vidinou obrovskéhodobrodružství jako z románu. Jenže v každém románu nastane zvrat, že ano? Na jedné straně kovboj, pro kterého se jí úplně zapálí lýtka (kovboj Hank totiž za spálená lýtka skutečně stojí). Na druhé straně knihovník Clark Barrow,který se jí jaksepatří dvoří. Mohou tvídová saka a záplaty na loktech soupeřit s koženými kalhotami a botami s ostruhami?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Screwdrivered , 2014

LadyHip
07.06.2018 5 z 5

Skvělý humor, bavila mě ta nadsázka ohledně harlekýnek. V tom, že jsme všichni jen lidi, a že sebevzdělanější, stejně na něčem ujíždíme a jsme tak trochu na hlavu (jasně, bulvár nikdo nečte a na porno nikdo nekouká). Taky se mi líbilo to klišé ohledně "bad boys". Všechny po nich toužíme, ale v životě stojíme o jistoty. Jenže slušňáci nemají tu správnou auru nespoutaného sexu, že? Do Clarka jsem se zamilovávala postupně, stejně jako Vivian, a přísahám, že paralela se Supermanem mě napadla daleko dřív, než zazněla v knížce. Mimochodem mě taky pobavilo jak moc velkej blb se vyklubal z Hanka a pořád, ale fakt pořád jsem měla chuť na uklízení a na pizzu. Jo a čekala jsem na sex u krbu. A? Další rychle odmávnuté klišé.

Denisa153
30.05.2018 4 z 5

Jako oddechovka splnila svůj účel.

Lee7
22.04.2018 4 z 5

Když potřebuji vtipný a romantický příběh na jeden večer. Ano tohle je ono.. moc hezké ale uvítala bych i více děje. ;) těším se na další díl

Fixa08
24.03.2018 4 z 5

Když chci oddechovku mezi thillery, tato autorka nezklame, milé, vtipné, romantické a to je přesně to co jsem chtěla.

jitka3235
21.03.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, nebyla tak žhavá jako předchozí dva díly, ale pořád příjemné počtení, a Viv je přesně takový poděs jak se zdála :D

4laras
10.03.2018 4 z 5

Kniha je oproti prvním dvou knihám jiná a příjemnější.
Četla se rychle, Vivien byla skvělá, jak viděla sama sebe jako hrdinku z jednoho z těchto románů...
Prostě dobrá kniha, rychle se četla a konec byl krásný.

Zabka27
23.02.2018 3 z 5

Musím jen souhlasit, oproti druhému dílů je tento mnohem čtivější a vtipnejsi. Zajímavé je taky to jak se Vivien vidí jako hrdinka románu, protože ruku na srdce, to dělá asi každá žena, která tyto romány čte. U mě má velké plus Clark a to za to, že to není ten typický hlavní hrdina, coby proutnik a pracháč zároveň. No a taky je mi dost sympatická ta rychlost, jakou zařadili v jejich vztahu, respektive rodině.

Rozinka28
19.02.2018 1 z 5

Ne, mě prostě tato autorka nesedí. Stejně jako u Nabíječe jsem dlouho čekala na zajímavý děj a nic.

Milky92
30.01.2018 5 z 5

(SPOILER) Krásně ctiva kniha,jako ostatni dily :), Romanek mezi Viv a Hankem mi uplne nepřišel vhod a pak se konecne ukazalo ze knihovnik je ten pravý :), hura! Na další díl.

Petro..nella
14.01.2018 5 z 5

Nemám slov

Zuzanka46
07.01.2018 5 z 5

Po trochu slabším druhém dílu této série mě Hřebec opět nadchnul! Vtipné, čtivé, prostě paráda. Vivian jsem si oblíbila úplně stejně jako Caroline a už se těším, až si přečtu další díl.

Braenn
24.12.2017 4 z 5

Vzala jsem do ruky román, u kterého jsem očekávala, že hlavním obsahem bude, jak už to tak u podobných knih bývá, nějaké to "buch buch", "ach ach" a "přece se vešel".

Konalo se příjemné překvapení, hlavně díky humoru. Palec nahoru za knihy, které se dokáží nebrat vážně. Další palec nahoru za výhru poměru děje nad sexem. Ne že by na buch a ach nedošlo, ale stalo se tak až na konci knihy. Chápete? Na konci. Knihu opravdu držel jakýs takýs děj! Dokonce jsem se několikrát zasmála, a nebylo to popisům společných nekonečných orgasmů!

No a za co palec dolů? Za hrdinku. Přátelé... skvělá programátorka, machr na matiku a kdo ví co všechno, co je zároveň zapálená umělkyně a k tomu typ holky, hltající pokleslý žánr erotické literatury? A co hltající, dokonce ji prožívající tak, že si podle toho lajnuje život? No... no ne.

A další palec dolů míří za hlavního hrdinu, rozhodně sympatického, to ne že ne. Ovšem pohádce o tom, jak se šikanovaný intoušek proměnil v sexy hřebce, dobře ukrytého pod brýle a sako se záplatami, té jsme mohli věřit naposled při premiéře prvního Indiana Jonese. A navíc, tenhle týpek neměl ani bič.

Takže dávám v rámci žánru čtyři slabší hvězdy, protože vyniká nad průměr. Za ten humor především.

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

a.nnysek
28.07.2017 3 z 5

Ze začátku nuda, pak se to trochu rozjelo. Takové jednoduché čtení, ale jako oddychovka posloužila :-)

hana.hanigerova
22.07.2017 5 z 5

Báječná kniha, která naprosto předčila má očekávání!
Začáte byl nudnější, to ano, na druhou stranu, která knížka nemá pomalejší rozjezd? Vždy se musíme dozvědět něco málo o hlavním hrdinovi/hrdince a to prostě většinou zábava není. Jakmile však dojde k prvnímu zvratu, tedy k tomu, že Viv zdědí pratety dům, je kniha jedna velká jízda. Alespoň tedy pro mě, protože mám slabost pro maloměsta s historií, krásné památné domy, moře, pláže, přírodu a... samozřejmě lásku :-)
Ráda bych napsala, že je to nejlepší knížka série, ale ještě jsou dva díly přede mnou. Z prvních tří dílů se mi každopádně rozhodně líbila nejvíc, o čemž svědčí i mé vysoké hodnocení.
Doporučuji!

avalonek
09.07.2017 4 z 5

Začátek mě trošku potrápil,přišlo mi to celkem nudný.Nevzdala jsem to,a vydržela a nakonec mě konec hodně nadchl.Za to jsem přidala ještě jednu hvězdu.I když mi od začátku bylo jasný s kým hlavní hrdinka skončí..Taková jednoduchá jednohubka..

Rendolet
20.06.2017 2 z 5

Kniha mě moc nenadchla, chyběl mi nějaký pořádný děj.

Ester-kiki
13.06.2017

Mě ty její knihy baví

inuska6280
01.06.2017 3 z 5

Noo, bavil me az konec :D

havrmoni
09.05.2017 5 z 5

Tak jo přiznávám,mám slabost pro Clarka. :)
Krásně romantická,tenhle díl pro mně nejlepší. Moooc se mi to líbilo.

láska humor erotika Amerika

Alice Clayton