Hřebec ekniha

Zábavný sexy román, ze kterého div smíchy neomdlíte. Po Nabíječi a Roštěnce se čtenářky mohou těšit na ztřeštěnou romantickou komedii o strhávání korzetů a vzdouvající se hrudi, o nezkrotné vášni a nekonečné lásce. Také o archivaci dokumentů a o koňském hnoji – počkat,cože? Ve dne Viv Franklinová navrhuje softwarové programy. V noci tajně hltá zamilované románky a touží po rytíři v nablýskané zbroji, nebo po kovboji na divokém hřebci (ach bože, jen zaržát), nebo po statném požárníkovi, dokterého by se zamilovala až po uši. K tomu nosí korzet – na ten nezapomínejte. Když se dozví, že po dávno zapomenuté tetě zdědila nádherný starý ranč v kalifornském Mendocinu, vyrazí tam celá natěšená s vidinou obrovskéhodobrodružství jako z románu. Jenže v každém románu nastane zvrat, že ano? Na jedné straně kovboj, pro kterého se jí úplně zapálí lýtka (kovboj Hank totiž za spálená lýtka skutečně stojí). Na druhé straně knihovník Clark Barrow,který se jí jaksepatří dvoří. Mohou tvídová saka a záplaty na loktech soupeřit s koženými kalhotami a botami s ostruhami?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/250537/hrebec-250537.jpg 3.9592

Cocktail 3.

Vydáno (ekniha), Mladá fronta

Kniha Hřebec

Nikkinike87

Další vtipný příběh, který jsem přečetla rychle. Líbí se mi pohled hrdinky, která si představuje, jako by žila příběh z románu. Ona - chytrá a úspěšná, život jí změní nemovist, kterou zdědila po tetě, touží po románku jako z románu, když zjistí, že o koně a zvířata se jí stará sexy kovboj, avšak do cesty se jí zároveň dostane on - knihovník, kterého ze začátku nemůže vystát a i on nemůže vystát jí. Určitě doporučuji.

Myška43

Jo, tato kniha mě bavila, další skvělý příběh od mé oblíbené autorky. Je fajn si oddychnout u čtivé a humorné knihy pro ženy. Nechápu, jak si některé čtenářky neustále stěžují na sex v knize. Vždyť patří k životu. Tak si zvolte jiný žánr!!!!!!!!!!

petraj30

Tak tady jsem autorku taky nepoznávala. Bylo to jako nebe a dudy. Tenhle příběh byl podle mě zatím nejzdařilejší. Sice byl ze začátku nudnější a spoustu jsem toho taky přeskakovala, ale bylo to rozhodně lepší než oba předešlé díly dohromady. Tedy alespoň podle mě. Ten konec byl nejlepší. Krásné zakončení.
Jsou tam postavy z minulých dílů, sice jen okrajově zasahují do děje, ale jsou tam. Ale celkově nechápu propojení se sérií. Tak uvidíme jakým směrem se se odebere série nesérie teď ve čtyřce.

LéňaV.007

Vtipná oddechovka.

janina66

Vtipné, humorné, moc jsem se bavila. A ty představy Viv fakt stály za to. Bylo to víc vtipné, než Roštěnka. Knihovníkovi jsem moc fandila.

hellena1523
03. lednaodpad!

Doufám, že už je ten boom rádoby sexy erotických knih pro ženy za námi, protože to stejně vyprodukovalo jen hromady zbytečných, špatných knih, včetně této.
Najde se i řada vcelku dobrých, čtivých, ale těch je zoufale málo.

JanaSustr
16.11.2019

Tento díl mě velice bavil protože čtu také historické romány takže jsem se opravdu bavila. Zhltla jsem to jedním dechem. Navíc rozepre mezi Viv a Clarkem to bylo proste vtipny a roztomilý. Ja jsem byla velice potěšena touto knížkou takže plny počet.

jinbr
21.10.2019

Tento díl se mi líbil mnohem více než předchozí Roštěnka. Do plného počtu hvězdiček to nemá, ale četlo se to dobře a byla to taková klasická oddechovka.