Cizinec

Cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277276/bmid_cizinec-XIn-277276.jpg 4 944 261

Světový bestsellerista Harlan Coben přichází se svým dosud nejskandálnějším thrillerem o tom, jak se mohou dobře míněné lži v cizích rukou změnit ve smrtící pasti. Cizinec se vynoří odnikud – možná v baru, možná na parkovišti, možná v supermarketu. Nikdo ho nezná. Nikomu není jasné, proč to dělá. Ale informace, které má, se nedají popřít. Zašeptá vám do ucha pár slov, rozmetá jimi váš svět na kousky a zmizí. Adam Price to právě zažil – ideální manželství, dva skvělí synové, velký dům, výborná práce…Pak mu jeden cizinec prozradil tajemství o minulosti jeho ženy Corinne a Adamova iluze dokonalého života se rozplyne, jako by snad ani nikdy neexistovala. Čím hlouběji se však Adam noří do odhalení Corinniny zrady, tím víc mu dochází, že za vším stojí někdo, kdo se rozhodl některým lidem životy nejen ničit, ale i brát…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

The Stranger , 2015

Šánka
18.11.2016 4 z 5

Zajímavé, originální a velmi čtivé !
Je to mé druhé setkání s autorem a ráda zkusím i jeho starší kousky. Jedna malá lež, jedno prozrazené tajemství a roztáčí se spirála dalších událostí, jež mohou změnit i velmi poklidný a spokojený život.
Až na menší výhrady k závěru je to kvalitní a napínavý psychothriller.

Rou
17.11.2016 4 z 5

Kniha se četla dobře, byla napínavá, závěr drsnější než jsem čekala. Jediné co mi vadilo byla přehnaná péče o dva teenagery, přišla mi na můj vkus péče o ně poněkud přehnaná, už jsem na ně začínala být alergická :)

SelenaDemi428
10.11.2016 5 z 5

Coben opět nezklamal, kniha se četla skoro sama. Trvalo mi delší dobu, než jsem se začetla než u jeho předchozích knížek, všechno ale pak nabralo rychlý spád a posledních 100 stran jsem přečetla raz dva a nemohla se od toho ani odtrhnout. Těším se, až si od něj přečtu další knihu.

Jája92
16.10.2016 5 z 5

Za mě výborné, nedávno jsem toho autora objevila a každá jeho kniha je velmi čtivá a zajímavě zpracovaná.

čef
10.10.2016 5 z 5

Vždycky mám radost, když narazím na knihu, která objeví nový způsob stavby příběhu, nový moderní motiv a stupňování napětí. Tento příběh je jeden z nich - poměrně dlouho trvá, než čtenář pochopí o co jde a je patřičně překvapen, co vše je v dnešní době možné. Dobré je také, že příběh poté vůbec neztrácí dech naopak graduje a v závěru opět překvapí. Harlan Coben - můj nový oblíbený autor.

sandra292
09.10.2016 4 z 5

Po precteni knihy sest let ktera se mi moc libila jsem cekala vic ze zacatku nudne nijak me to nenadchlo pak se dej zacinal pomalu rozvijet celkem i napinave konec prekvapivy davam tak 3*

Adiee19
02.10.2016 4 z 5

Kniha dobra zaujimava.Cakala som ale trosku zaujimavejsiu zapletku a vlastne aj rozuzlenie hlavnych hrdinov..4* pretoze sest rokov ma oslavila viac :)

katy238
23.09.2016 4 z 5

Kniha plná napínavých zvratů a nečekaných odhalení. Dokážete pohlédnut do očí Cizinci? A dokážete žít dál poté, co Vám vyjeví děsivou pravdu? Perfektní odpočinkové čtení.

helenkan
21.09.2016 5 z 5

Bezva napínavé čtení.

SimonaP
19.09.2016 3 z 5

Knížka byla napínavá, to se jí nedá upřít, zvlášť první polovina,kdy vůbec nevíte, o co vlastně jde.Ale pak se to nějak rozehraje na více stran a už mě to tak nedrželo. Ale konec svou drsností překvapil, to zas jo. Za jedno přečtení knížka přesto stojí. Ale nebude patřit mezi mé oblíbené a za chvíli zapomenu, o čem že to vlastně bylo.

Juzzy
15.09.2016 5 z 5

Coben opět nezklamal - třetí kniha, třetí pecka. Napětí od začátku do konce. Poslední desítky stran jsem večer dal pomalu jedním dechem. :-) Závěr nečekaný, mohl být možná propracovanější, ale kvalitě díla to nikterak neubírá. Jen mě zaujalo, že skupina "spravedlivých" s propracovaným krytím a anonymitou zanechá tak banální stopy na FB. :-)

kytarka
12.08.2016 5 z 5

Ze začátku mi to přišlo trochu nudné, ale pak se to rozjeli a nechtěla jsem knihu odložit. Hodně zajímavý příběh.

PetraBery
22.07.2016 4 z 5

Hodně chytlavá a povedená kniha. Moje druhá od autora, ale určitě ne poslední. Adam mi byl moc sympatický, každý má svá tajemství... Celému příběhu bych věřila, důvod proč nedám plný počet, je konec, úplně mi k celé knize neseděl. Ale jinak opravdu dobré.

anetka.repova
17.07.2016 5 z 5

Úžas,úžas a zase úžas. Miluju knihy Harlana Cobena. Je to moje srdeční záležitost. Zase nezklamal a opět zabodovat. Těším se na další jeho knihy.

Tato kniha mě opět dostala na kolena a nepřestávala jsem číst a žasnout. Je to skvěle napsaný příběh. Napínavý a neskutečně chytlavé.

Doporučuji všemi deseti.

Jordyz
12.07.2016 3 z 5

Přečteno za chvilku....za mě taková oddechovka. Nemůžu říct, že bych na knihu nemohla zapomenout, myslím, že u mě trochu zapadne a nebude v nezapomenutelných....škoda. Každopádně - četla se dobře, zajímavá, napínavá...

Nicky.ca
08.07.2016 3 z 5

Kniha ma vobec nedostala.. Trochu sklamanie.

alfinha2321
02.07.2016 3 z 5

Celkem dobré čtení, ale nepohltilo mě. Asi už se k ní nevrátím, nicméně od autora si ještě něco určitě přečtu.

Martasek5
29.06.2016 2 z 5

Bohužel velké zklamání. Po předchozích třech úspěšných "Cobenovkách" přišla prvni nepovedená. Začátek čtivý, ovšem od třetiny knihy nuda. Nutila jsem se do pokračování. škoda

Michaela01
29.06.2016 5 z 5

Perfektní kniha!
Hlavního hrdinu jsem si hned oblíbila a když si oblíbíte hlavní hrdiny, hned se čte ještě lépe.
Navíc je kniha neuvěřitelně napínavá, čtivá a plná zvratů. Přečetla jsem ji během tří dnů.
Tohle byla moje první kniha od autora a určitě si přečtu i další.
Za mě tedy rozhodně velká spokojenost a doporučuji. Nemám co vytknout.

Miruš
27.06.2016 5 z 5

Skvělá jako všechny jeho knihy.