Cizinec ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Světový bestsellerista Harlan Coben přichází se svým dosud nejskandálnějším thrillerem o tom, jak se mohou dobře míněné lži v cizích rukou změnit ve smrtící pasti. Cizinec se vynoří odnikud – možná v baru, možná na parkovišti, možná v supermarketu. Nikdo ho nezná. Nikomu není jasné, proč to dělá. Ale informace, které má, se nedají popřít. Zašeptá vám do ucha pár slov, rozmetá jimi váš svět na kousky a zmizí. Adam Price to právě zažil – ideální manželství, dva skvělí synové, velký dům, výborná práce…Pak mu jeden cizinec prozradil tajemství o minulosti jeho ženy Corinne a Adamova iluze dokonalého života se rozplyne, jako by snad ani nikdy neexistovala. Čím hlouběji se však Adam noří do odhalení Corinniny zrady, tím víc mu dochází, že za vším stojí někdo, kdo se rozhodl některým lidem životy nejen ničit, ale i brát…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277276/cizinec-XIn-277276.jpg 4690
Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: (ekniha), Knižní klub
Originální název:

The Stranger, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (211)

Kniha Cizinec

Zoeinka
19. července

Jedna z nejlépe zpracovaných audioknih. Svižné, napínavé, za volantem to výrazně víc utíkalo a autora v budoucnu vyhledám zas.

evineckY
16. července

Prachy - všichni mají pořád málo a kolem nich se točí celý svět. Takoví jdou přes mrtvoly a je jím to jedno. Málo kdo už žije spokojený život, který věnuje rodině a pořád se honí , vlastně za čím.... Proč něco takového poslouchám, když to nemá dobrý konec ?! Akorát mám z toho depku.


bigben
15. července

Stěžejní myšlenka dobrá, podle mě z ní šlo vytěžit víc...velmi rychlé odhalení pachatelů..škoda...

Acquenta
13. července

Fajn kniha, pořád jsem doufala ve šťastný konec. Bohužel se tak nestalo :( Ráda kouknu i na seriál.

Eva88
12. července

Taková lehká a nenáročná detektivka. Přečteno za pár dní. Příběh je příjemně a napínavě napsán, člověka to láká číst dál a dál.

Ales.BD
07. července

Promarněná šance. Zpočátku zajímavě rozehraná tajemná zápletka se vyřeší až moc jednoduše. A přidána je slušná hromádka výplňové vaty: vztahy, péče o rodinu, lakros... Nesmyslné a afektované chování postav, hlavně ke konci. Román pro ženy ano, thriller ne.

judith141
30. června

Po přečtení Chybíš mi jsem byla natěšená na další knihu Cobena. Ale jsem trochu zklamaná. Do děje jsem se nemohla pořád začíst, postavy i jejich příběhy se mi hodně pletly. I tak jdu na další knihu.

EliskaD
27. června

Cizince bych nenazývala thrillerem. Knize rozhodně více sedí zařazení do žánru román nebo dokonce literatura pro ženy. V závěru jsem možná i proto podvědomě očekávala happy end, který by završil celé pozvolné vyprávění. Ale chyba lávky. Jo aha! On je to vlastně thriller! Pojďme do toho tedy nacpat nějakou akci, ať se kniha může klasifikovat i jako thriller a najít si více čtenářů, kteří by o knihu jinak nezavadili. Nechci tím říct, že by to bylo špatné, to vůbec ne. Autor umí velmi čtivě a jednoduše psát a nabídnout čtenářům oddechovou četbu, jejíž průběh není rušen množstvím akčních scén. Byla to má první kniha autora a dalším dílům se vyhýbat nebudu. Jen pořád přemýšlím, jak souvisí obálka knihy s příběhem?

1 ...