Chybíš mi

Chybíš mi https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243586/mid_chybis-mi-7sA-243586.jpg 4 723 198

Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru, dostala předplatné na tenhle web od své kamarádky Stacy. Ale pak si Kat lépe prohlédne fotografii muže, který ji zaujal, a najednou jako by její svět kolem ní i v ní vybuchl. Ze snímku na ni hledí její bývalý snoubenec, Jeff, který jí zlomil srdce a kterého osmnáct let neviděla. A to ještě netuší, co všechno se kliknutím na jeho stránku otevře… Kat nejprve doufá, že se možná její život od téhle chvíle začne ubírat lepším směrem. Pak ji však osloví mladičký Brandon, který tvrdí, že jeho matka zmizela a že v tom má prsty Jeff. A z minulosti se začnou vynořovat nejen Jeffova tajemství, ale i znepokojivé otázky týkající se všech lidí, které kdy Kat milovala…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Missing you , 2014

ladyka
02.09.2018 3 z 5

Tak mám pocit, že jsem snad četla jinou knížku než ostatní nadšení čtenáři...bohužel mě nenadchla, ale ani neurazila. Takže dávám mezi 3*. Četlo se to sice docela dobře, ale obsah mi přišel překombinovaný, škoda. Možná zkusím autorovu jinou knihu, tohle byla moje prvotina.

romanka26
02.09.2018 4 z 5

Moje první kniha od autora a celkem se mi líbila. Hlavní hrdinka Kat byla sympatická :)

reňa30
25.08.2018 3 z 5

První kniha od Cobena, do které jsem se nemohla začíst.
Postrádala jsem chuť obracet stránky a pokračovat v ději..takže skoro týden trvalo,než jsem "přelouskala" 200 stran a potom už to bylo malinko lepší. Za mne zatím nejslabší kniha pana Cobena

Angelicca
22.08.2018 5 z 5

Další skvělá kniha od oblíbeného autora. Zajímavý a napínavý příběh, který vás chytne od začátku a nepustí dokud ji nedočtete! Vřele doporučuji!

Restang
10.08.2018

První setkání s autorem a do knížky jsem se nemohla začíst, přesto že jsem knize dala dvakrát šanci. Takže za mě hvězdy neuděluji. Zkusím si přečíst další jeho knížky a uvidím, zda to bude lepší.

mysce
06.08.2018 5 z 5

„Pravda je možná lepší než lži, ale ne vždycky tě osvobodí.“
Policistka Kat je sympatická žena, která žije svou prací a jíž se před lety zhroutil rodinný život. Otec, taktéž policista, byl zabit a opustil ji snoubenec. Podivnou souhrou okolností se Kate na internetové seznamce opět setká se svou starou láskou a zároveň je postavena před podezření, že její bývalý přítel zmizel spolu se ženou z téže seznamky, kterou postrádá její syn. V této situaci se navíc Kat dostane k informacím naznačujícím, že jejího otce nezabil muž, který za to byl odsouzen.
Tajemství, rodinné šrámy a nešťastná láska jsou přísady, ze kterých mistr Coben umíchal tento vynikající thriller. Při velice akčním tempu příběhu a neustále se vyvíjejících situacích se vám mozkové závity nezastaví.
Autor v naprosto nečekanou chvíli párkrát přišel s obratem, který mě doslova vymrštil z ležící do sedící polohy… Jasných pět!

karbulka
27.07.2018 5 z 5

Pro mě zatím nejlepši Cobenova kniha.

papajapa
04.07.2018 5 z 5

Prvni kapitola me vazne pobavila tak jsem se rozhodla v cteni pokracovat a rozhodne nelituji. Kniha mela dej, zadne prekombinovani, vse verohodne. Takove rozuzleni jsem necekala a o to vic se mi kniha libila.

katka.oo
20.05.2018 5 z 5

Má první kniha od H.Cobena a nezklamala mě. Určitě si od něho přečtu i nějaké další. Napínavé, čtivé, doporučuji.

MarianP
18.05.2018 4 z 5

Chýbaš mi je skvelý thriler, plný všakovakých zápletok a rozuzlení, ktorý isto poteší nejedného čitateľa. V každom prípade sa jedná a dobre napísanú knihu, ktorej nechýba napätie, vyšetrovanie, nejaká dobrá zápletka, rozuzlenie a v pohode záver. Ale tým vlastne zapadá aj do množstva ďalších kníh, pretože sa v zásade nejedná o žiadne "brutálne, výnimočné" dielo. Váhal som, či nedám 5* ale mne tam akosi chýbalo viac toho "policajného" pátrania, akcie, atmosféry...Hlavná vyšetrovateľka je sympatická, ale prišla mi aj trochu neschopná konať sama. Preto 4* ale každopádne Coben je fajn....

Lennji
16.05.2018 4 z 5

Tato kniha se mi četla pomaleji, než ostatní, nebyl tam takový spád a akce, až konec byl hodně akční a napínavý.. ve finále ale musím říct, že to nebylo špatné, téma bylo originální, zápletka zajímavá a rozluštění celého příběhu překvapivé.. Klidně bych knihu doporučila dále.

Dolik13
16.04.2018 2 z 5

Poté, co jsem si přečetl Cizince, jsem se vrhl na další knihu od tohoto autora a ta mě zklamala. Na rozdíl od Cizince mi to nepřišlo jako thiller, ale spíše jen, jako obyčejná detektivka. Líbil se mi závěrečný spád, avšak ten už moje celkové hodnocení nevylepší.

Allena24
08.04.2018 4 z 5

Má první kniha od Cobena, líbila se mi. A úplně nejvíc jsem ocenila nápad (v Poděkování), že autor umožnil zájemcům - dostat "své" jméno do knihy, za štědrý příspěvek charitativním organizacím (které sám vybral).

Janyssek
03.04.2018 4 z 5

Po velkém zklamání knihy Šest let, kdy jsem opravdu chtěla autora zavrhnout, je opět v kurzu,.... Tato kniha bezpochyb napravila reputaci,.... Přemýšlím, co vytknout,.... Jediné, co mě napadá,... Škoda, že jsem ji už dočetla :0(

PaniJani
04.03.2018 5 z 5

Opět skvělé! Jeho knihy zbožňuji a tato mě chytla hned od prvních stránek, což u mě pravidlo nebývá. Skvělá zápletka, lehce zamotané a konec jako vždy geniální.

niknikita
02.03.2018 4 z 5

Napadají mne dvě slova. To první je "fenomenální", za skvělou mozaiku momentů, kde všechno souvisí se vším. To druhé slovo je "překombinované" a ze stejného důvodu.
Měla bych přehodnotit svůj názor na Harlana Cobena a přečíst si jeho další knihy.

Šmoulinka1980
12.02.2018 5 z 5

Za mě opět skvělé čtení. Promyšlený příběh do nejmenších detailů. Závěr strhující a nečekaný. Četla jsem a takřka nevnímala okolí. Už teď se těším na další knihu od autora, kterou budu číst.

Evule *
18.01.2018 4 z 5

Nebylo to špatné, ale určitě už jsem četla lepší....napětí až ke konci knihy a závěr trochu neuvěřitelný...

Digi28
10.01.2018 3 z 5

tato kniha zatim nejslabsi co jsem od Cobena cetla. musela jsem se do cteni nutit.

Petrasim
01.01.2018 5 z 5

Úžasná knížka. Nemohla jsem se od ní vůbec odtrhnout. Určitě přečtu další knížky od tohoto autora.

Harlan Coben
americká, 1962