Chybíš mi

Chybíš mi https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243586/mid_chybis-mi-7sA-243586.jpg 4 723 198

Nový špičkový psychothriller Harlana Cobena, autora celosvětového bestselleru Šest let. Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru, dostala předplatné na tenhle web od své kamarádky Stacy. Ale pak si Kat lépe prohlédne fotografii muže, který ji zaujal, a najednou jako by její svět kolem ní i v ní vybuchl. Ze snímku na ni hledí její bývalý snoubenec, Jeff, který jí zlomil srdce a kterého osmnáct let neviděla. A to ještě netuší, co všechno se kliknutím na jeho stránku otevře… Kat nejprve doufá, že se možná její život od téhle chvíle začne ubírat lepším směrem. Pak ji však osloví mladičký Brandon, který tvrdí, že jeho matka zmizela a že v tom má prsty Jeff. A z minulosti se začnou vynořovat nejen Jeffova tajemství, ale i znepokojivé otázky týkající se všech lidí, které kdy Kat milovala…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Missing you , 2014

Ishir
29.12.2020 5 z 5

Napínavá, plná zvratů. Překvapivá a čtivá.

krevetka79
14.12.2020 5 z 5

Paráda.... Mám pocit, že jsem chvílemi ani nedýchala.
Nápadité, čtivě napsané a napínavé do poslední stránky.

TheSarcasm
03.12.2020 5 z 5

Harlan Coben píše skvělé thrillery, tento to jenom potvrzuje. Jeho knihy jsou nejenom napínavé, ale i docela chytře napsané. Zápletka má každopádně hlavu a patu no a ještě ta romantická linka...

Elapheg
30.11.2020 5 z 5

Vynikající detektivní thriller. Harlan Coben opět dokázal vystavět brilantní zápletku v knize a bez brutalit, což velmi kvituji. I když jsem si mnohdy myslel, že už vím, jak to vše bylo, autor mě vyvedl z omylu. Můj tip vyšel tak z poloviny, ale důvody jsem netrefil přesně. Kat Donovanová objeví na seznamce fotografii bývalého snoubence Jeffa. O to horší je zjištění, že Jeff může mít prsty ve zmizení pohřešovaných osob, které se na této seznamce seznamovaly s Jeffem. Ve hře figuruje ještě mafie, která má podle všech předpokladů prsty ve smrti Kateina otce, rovněž policisty. Nejlepší na jeho knihách je, že na první pohled se zdá, že pachatel je jasný, dokonce i jeho motiv a zároveň zcela neškodné osoby, které čtenář míjí v příběhu jako nevinné, se posléze ukazují jako možní pachatelé. Jak to celé dopadne? Nechte se překvapit a knihu si určitě přečtěte, zklamaní určitě nebudete. Doporučuji k přečtení a dávám pět hvězd.

kachnat
26.10.2020 5 z 5

Zhltnuto za 2 večery. super detektivka.

hanča34
05.09.2020 5 z 5

Tak tomu říkám detektivka s prvky thrilleru. Autor mně nadchnul, zkusím ještě další jeho knihy.

knihomoli
30.08.2020 5 z 5

Trochu kostrbatý začátek, ale pak dostala kniha spád. Výborná detektivka.

GYROTOURBILLON
19.08.2020 5 z 5

Můj oblíbený autor , dobře gradující spády ...splní očekávání

Kate72
19.08.2020 5 z 5

Pana Cobena jsem četla poprvé a mohu o knížce říci jediné " suprové počteníčko". Napínavé, propletené jednou záhadou za druhou a na konci excelentní rozuzlení. Takže správná thrillerová detektivka.

tittanie
18.07.2020

Super čtení u kterého jsem se strašně bála. Šílené. Strašně jsem všechno prožívala s hlavníma hrdiny.

Erummeldë
14.07.2020 5 z 5

Knížka mě úplně pohltila, četla se sama, dokonce mě několikrát donutila jen zírat do prázdna s otevřenou pusou, než se mi podařilo zpracovat právě přečtenou skutečnost. Úžasně napsané, skvěle propletené, vše báječně promyšlené. Příběh se postupně nabaloval a gradoval. Možná konec byl jen trochu slabší, nebo jsem jen po tom úžasném průběhu měla moc vysoká očekávání.

MilanCFC
10.07.2020 4 z 5

Coben si po knize Šest let trošičku vylepšil reputaci a přišel s určitě lepším dílem, ale možná i on sám tušil, že má ještě pořád na víc. Několikrát to již dokázal (a snad ještě dokáže!). Zde opět zvolil velmi dobré a především aktuální téma internetové seznamky, čímž se dokáže přiblížit k obrovské spoustě čtenářů. A tak nějak se divím, kolik z nich stále zmiňuje určitou překombinovanost děje - není to už jakýsi Cobenův podpis? :-) Navíc zde to nebylo tak úplně drsné a komplikované. A znovu se mi potvrdilo, že jakmile si autor zvolí zápornou postavu, ta postava je opravdu echt záporná, které přejete snad to nejhorší :D
Ačkoliv to opět není ten top Coben, prostě o něm a jeho knihách víte, že se ponoříte do děje a pořádně začtete. A já se tak i uprostřed úplně jiné knížky přistihnu, jak se již těším na dalšího HC.

ivana02
01.07.2020 5 z 5

Vynikající detektivka. Správně zamotaná, napínavá, akční. Zajímavé propojení případu a soukromého života policistky. Většinou mi to totiž vadí, ale to krásně sedělo. Čtivě napsané, určitě si od autora ještě přečtu další knihy.

ydnac
24.06.2020 5 z 5

Dobrá kniha:-) moje první od Harlana Cobena a řekla bych, že určitě ne poslední. Líbilo se mi jak postupně autor odhaloval souvislosti a přidal i pár nečekaných odhalení :-) i když skoro od začátku mi bylo jasné jak to je s Jeffem na seznamce, závěr byl super.

Drone
22.06.2020 3 z 5

Přečteno na pár posezení. Čtivé, ubíhající konstantním tempem, ale psychothriller? Vůbec. Nijak hluboká, tak trochu holčičí, detektivka.

astroweb
17.02.2020 4 z 5

Když jsem na Netflixu shlédl seriál Cizinec podle autorovy stejnojmenné knihy, řekl jsem si, že si po nějaké době přečtu zase něco od něj. Nelitoval jsem, představoval jsem si, že právě tato kniha by byla skvělou předlohou k nějakému filmu, či seriálu.
Finále napínavé, děj perfektní.

items
12.02.2020 5 z 5

Paráda! Síce u mňa už tretia Cobenova kniha, ktorá začína tým, že sa niekomu z ničoho nič pripomenie/zjaví jeho láska z minulosti (Nikomu ani slovo, Šesť rokov, Chýbaš mi), no príbeh bol vynikajúci!

P3_tis
28.12.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Zactete se od první stránky a neustále vám vrtá hlavou, jak spolu všechny informace a příběhy souvisí.
Knihy od H.Cobena jsou opravdu zárukou kvality!

konformita
05.12.2019 5 z 5

Super, láska, zrada, lži, tajnosti, vraždy, napínavé. Je tam prostě vše, co chcete :-)

Denisa232623
09.10.2019 3 z 5

Kniha se četla dobře, ostatně jako všechny knihy od Cobena. Musím ale říct, že tohle byl jeden z těch slabších dílů.
Něco mi na tom ději nesedělo. Možná špatné postavy, možná špatné téma. Já knihu řadím do sbírky nenadchne, neurazí. :)

Harlan Coben
americká, 1962