Cesta domů

Cesta domů https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152518/bmid_cesta-domu-6Av-152518.png 4 80 8

Do San Franciska, města hippies, přijíždí osmadvacetiletá Gillian Forresterová. Pro sebe a malou dcerku hledá po rozvodu nový život a je přesvědčená, že na svěžím kalifornském vzduchu, obklopena pohádkovou přírodou, znovu získá ztracenou chuť k životu. Povolání novinářky jí otevře cestu do světa filmu a reklamy. Při natáčení na mořských útesech se za dobrodružných okolností seznámí s Chrisem Matthewsem, lehkomyslným mužem s neodolatelným chlapeckým úsměvem, do něhož se vášnivě zamiluje. Gillianin vztah s Chrisem je plný vzrušení a romantiky ale jen když běží všechno podle jeho pravidel. Chris si úzkostlivě střeží svoji svobodu, která zahrnuje i občasnou nevěru. Jejich láska dospěje ke krizi a zklamaná Gillian prchá zpátky do extravagantního, intelektuálského světa New Yorku. Buduje si novou kariéru a seznamuje se s kultivovaným Gordonem Hartem, který jí nabízí nejen lásku, ale také bezpečí, něhu a porozumění. V New Yorku se však nečekaně objeví Chris, rozhodnutý Gillian opět získat. Gillian stojí před životní volbou. Musí nahlédnout hluboko do svého srdce a zvolit si tu jedině správnou cestu, která ji dovede k rodinnému štěstí. (nakladatel)... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR) , Knižní klub

Going home , 1973

helenkan
20.04.2024 3 z 5

Hned na začátku se mi chtělo knihu odložit. Pak přišlo trochu zlepšení. Asi se liším od většiny čtenářů,ale přiznám se, že autorka nepatří do mých oblíbených. Její knížky nemusím. Tady jsem si splnila výzvu.

georginaa
28.09.2020 3 z 5

Někdy rozhodnutí je velice ošemetné. Pokud musí být na výběr, zda jít za svým srdcem, nebo rozumem, je to vždy na pováženou. Ke všemu ještě když máte malé dítě a nejste na rozhodování úplně sama. D.S. to umí pěkně rozebrat a vždy najde takovou cestu, kdy čtenář je spokojen. Příběh se mi velice líbil.

iiiccc
29.07.2019 odpad!

Někdy dám šanci i žánru, který mě příliš neláká. A vždycky udělám chybu.

StihOMam
16.04.2017 2 z 5

Nacasovani knihy bylo v mem pripade patrne nespravne. Mozna jsem coby clovek bez zkusenosti s manzelstvim nebo detmi spatnou cilovou skupinou, proto me publikace nijak zvlast neoslovila. Clovek bohuzel neustale srovnava a pro me byl tento ctenarsky zazitek spise jednim z tech slabsich.

majík1
04.07.2016 5 z 5

Moc pěkné čtení

alnahu
12.06.2015 5 z 5

V podstatě smutný příběh Gilian a její dcerky, který nakonec, alespoň částečně dopadne dobře.Paní Danielle, je skvělá autorka a umí nám tyto životní příběhy,krásně rozepsat.
Knihu doporučuji přečíst.

kika 13
30.10.2012 4 z 5

Krásná knížka a končí to dobře a to je fajn.

knihomolka
30.11.-0001 5 z 5

Nádherná kniha od mé oblíbené spisovatelky... Všem doporučuji. Má úžasný příběh, který se úplně "zhltne"...

Danielle Steel
americká, 1947