Časovaná bomba

Časovaná bomba https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420705/bmid_casovana-bomba-wAO-420705.jpg 4 103 28

Senátorova dokonalá dcera. Hvězdný zadák s tajemstvím. Kluk, kterého všichni přehlížejí. Klarinetistka, co se přestala snažit zapadnout. Osiřelý rebel, jenž chce někomu udělit lekci. Mladík, který si přeje, aby lidé vnímali jeho osobnost, ne náboženské vyznání. Nemohou být odlišnější, nicméně jedna událost je osudově spojí. Zůstanou společně zavření v budově školy, v níž právě vybuchla bomba. Atentátník je stále uvnitř a nikdo neví, co bude dál...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Fragment (ČR)

Time Bomb , 2018

terezka8354
03.02.2020 5 z 5

Kniha mě na začátku zaujala svojí obálkou, ale nečekala jsem že samotný děj bude taková BOMBA!
Kniha je neskutečně čtivá a napínavá. Už dlouho jsem nečetla tak dobrou knížku. DOPORUČUJU

Čtenář1234
01.02.2020 5 z 5

Docela mě překvapuje , že tato kniha nemá větší dosah . Rozhodně jsem se nenudil . Za mě 4,5/5 *

Adél784
26.01.2020 4 z 5

Super Young-adult thriller s překvapivým koncem. Příběh sledujeme pohledem 6 postav. Přečetla jsem za 2 dny:) určitě doporučuju:)

Kudík
11.01.2020 5 z 5

Zajímavá kniha, s ohledem na oběti a konec i relativně smutná, která začíná odstavcem ze dne exploze, kde se studenti po zapnutí rádia doslechnou, že byl zadržen komplic teroristy. Ten se nachází stále uvnitř školy a je to někdo z nich (ze 3 dívek: Diana, Cas, Kaitlin nebo 4 chlapců: Rašíd, Zed, Tad a Frankie). Chytře je to psáno tak, aby od začátku nebyl pachatel jasný. Po prvních kapitolách to mohl být každý a s ohledem na počet bomb jich může být i více, ale cca v polovině knihy většinu z této skupiny vyloučíte. Knihu jsem četla hlavně v rámci výzvy (jako 13. :) ), ale i tak jsem si ji chtěla přečíst, protože mě zaujala anotace. Spolupachatele jsem odhalila ještě před odchodem "Alexe". I když je kniha ukončena, nebránila bych se pokračování. Doporučuji.

Sandruš
07.01.2020 5 z 5

Skvělá kniha, velmi čtivá. Koncem jsem byla překvapená.

Aprilek
02.01.2020 5 z 5

Super kniha! Hodně napínavá, do poslední chvíle, jsem nevěděla, kdo za vším stojí.

Léňa2510
01.01.2020 4 z 5

za mňa super! vrelo odporúčam

Bettybook
29.12.2019 5 z 5

Za mě jedna z nejlepších knih za tenhle rok. A rozhodně by si zasloužila více pozornosti. Doporučuji :)

Joelle Charbonneau
americká, 1974