Anna krví oděná

Anna krví oděná https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143093/bmid_anna-series-anna-krvi-odena-T36-143093.jpg 4 910 910

Cas a Anna série

Cas Lowood zdědil vzácné poslání: zabíjí mrtvé. Před ním to dělal jeho otec, dokud nebyl hrůzně zavražděn duchem, kterého měl zabít. Vyzbrojen otcovým tajemným a smrtícím athame, Cas cestuje po zemi se svou čarodějnickou matkou a kocourem, který větří duchy. Společně se vydávají po stopách legend a místního folklóru a snaží se držet krok s mrtvými zabijáky. Otravné věci jako budoucnost neřeší a přátele si drží od těla. Když přijedou do nového města, aby našli ducha, jemuž místní říkají Anna krví oděná, nečeká Cas nic než obvyklou rutinu: nastěhovat se, vypátrat a zabít. Místo toho ale najde běsnící prokletou dívku, přízrak, s jakým se dosud nesetkal. Stále nosí šaty, které měla na sobě v den své brutální vraždy roku 1958. Tehdy byly bílé, ale teď jsou rudě potřísněné a kape z nich krev. Od své smrti Anna zabíjí každého, kdo se opováží vstoupit do jejího opuštěného viktoriánského domu, kterému kdysi říkala domov. Avšak z nějakého důvodu Casův život ušetří.... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Baronet

Anna Dressed in Blood , 2011

renefer
08.08.2015 3 z 5

Typická fantazy pro teenagery, duchové, kam se podíváš :) Musím říct, že jsem se nenudila, děj utíkal opravdu rychle, možná až moc, že si pár dní po přečtení už ani nevybavuji podrobnosti. Nicméně test na vzorku populace, pro který je kniha určena (tj.dcera) nebyl úspěšný.

Terinka14
10.07.2015 5 z 5

Kniha se mi líbila. Nebyla sice tak strašidelná, jak jsem očekávala, ale nakonec byla úplně celá jiná, než jsem očekávala. Myslela jsem si, že to bude horor, ale pokud bych to za horor pokládala, byl by to dost špatný horor. Pokud knihu beru jako typický JUNG ADULT příběh s nádechem duchařiny dala bych čtyři a půl, ale je to originální kniha, takže...

adelaska
25.06.2015 3 z 5

Kniha byla velice čtivá, ale čekala jsem něco úplně jiného. Přišlo mě prostě trapný to, co se z toho vyklubalo. Na to, že to je horor, to není strašidelný ani trochu a to ten začátek byl opravdu nadějný.
Anna mě zklamala, pod nálepkou hrůzostrašný duch, se skrývala holka, která je prostě trapná. Nevím, asi jsem fakt čekala hrůzostrašného ducha.... Přišla mi vygumovaná, bez charakteru, prostě odfláknutá. Nekonal se ani žádný nečekaný zvrat, kde bych si řekla, že tohle jsem opravdu nečekala... Ale přesto musím říct, že byla neskutečně čtivá a jak bych to řekla, barvitá. Nebyla nudná. I když mě příběh přijde odfláknutý a trapný, tak nebyl nudný. Do dalšího dílu nejspíš jen tak nepůjdu.

misazemanka
23.06.2015 5 z 5

Podle mě je tato kniha vážně úžasná.Přečetla jsem ji během chvilky a opravdu mě bavila.

pucca.t
15.06.2015

mohu se prosim zeptat kde si muzu knihu pujcit byla jsem v knihovne v celakovicich a tam mi rekla pani ze ji vubec nemaji

Bookslover97
24.05.2015 5 z 5

Pravděpodobně je chyba ve mně, ale u žádné knížky, kterou ostatní popsali jako horor, jsem se nebála. Ani tato není výjimkou :33
Konec mě překvapil. Vlastně celkový vztah mezi hlavními postavami je překvapivý :)) Nebudu nic prozrazovat, jednoduše všem doporučuju tuto knihu.

Princezna22
21.05.2015 5 z 5

Nádherná obálka knížky a její zpracování na výbornou... Někdy jsem se i bála :D u čtení,ale jinak jsem velice ráda že mě nezklamala ... Nádherný příběh :) mohu jen doporučit...

Beerushka
20.05.2015 3 z 5

kniha me moc neoslovila jeste nevim jestli budu cist dalsi dil

Samira
01.05.2015 5 z 5

Kniha si mě rozhodně získala, četla se doslova jedním dechem a s očima vytřeštěnýma:). Vše na sebe navazovalo, nikde to nedrhlo, postavy byly více, než sympatické a u příběhu příjemně trnulo, ale nic přehnaného. Závěr nutí okamžitě otevřít další díl, na který se moc těším!

Vitnerová
05.04.2015 5 z 5

Nemám moc zkušeností s hororovou literaturou, ale Anna mě velmi překvapila. Jsem strašpytel a tak jsem se trochu bála abych pak nemusela spát při lampičce. Strach nemám ale spíš trochu divný pocit, když jdu sama bytem nebo když jdu po ulici okolo potemnělého rodiného domu, protože nedávno zemřela má babička. Pak má představivos pracuje na plné obrátky.
Kniha je jinak psána z pohledu hlavního hrdiny a je psána srozumitelně a má pěkný slovosled. Určitě doporučuju všem kdo se chtějí trochu bát a láká je zároveň příběh lásky.

zuzana13
31.03.2015 5 z 5

Dobře napsaná. Strašidelná a líbila se mi. Čtu ji už po několikáté.

knihomolka01
23.03.2015 4 z 5

Knížka se mi líbila, děsila mě i bavila. Nicméně jisté drobnosti mi vadily, i když nebyly velké, ale na 5 hvězdiček to nevidím. Každopádně obal je fakt překrásný a těším se, až si přečtu další díl krásné Anny.

Barča 008
10.02.2015 5 z 5

Ano, strašidelné to celé bylo, ale děsivé úplně ne - tak mě napadá, že je to vlastně dobře, alespoň jsem se mohla soustředit na knihu, a ne na to, abych nezačala ječet :)

sisi koblizc!
09.02.2015 5 z 5

I love, I love, I love !!!!!!!!!!!!!

Teraslík
01.02.2015 5 z 5

Skvělý hororový příběh. Nádherná až děsivá kniha. Doporučuji.

Smrtka92
24.01.2015

Miluju normální hororové příběhy a filmy jenže mě většinou dost zklamou. Ale překvapilo mě, že tato kniha opravdu místy mě docela napnula a obzvláště závěr byl uchvacující. Jsem zvědavá jaké bude pokračování SPOILER - Zda se láska Anny a Case opět objeví a zda budou moc zůstat spolu.po tom co Anna byla stáhnu ta do pekla.

dreamer007
24.01.2015

Knížku jsem nedávno dočetla a moc se mi líbila!!:) Jsem zvyklá spíše na takové ty "greenovky" ale tahle mě hned upoutala:) Určitě mě nenudila, teda doufala jsem v jiný konec i když i tak je trochu ujeté aby se SPOILER - kluk líbal s mrtvolou?! :D Annu jsem si hned zamilovala jako postavu.

Annie G.
12.12.2014

Podle me to neni moc strasidelny, ta obalka přehání :-D

DariDerek
07.12.2014 5 z 5

Tak ja jsem spookojena, zase neco jineho a hlavne, krasne desive prvky, ze jsem nekdy i knihu musela odlozit abych si strachem neokousala nehty :) zasite oci cernou niti do krizku...fuj :D

K.M.
05.12.2014 5 z 5

Čekala jsem od téhle knihy víc..

duchové a přízraky

Kendare Blake