Dny šílenství

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vliv magických knih rozpoutal v malém anglickém městečku peklo. Robert Craven, syn čaroděje Rodericka Andary, a jeho přátelé uprchli před rozlíceným davem a ukryli se v lesní zřícenině, kde museli odrazit pronásledovatele a čelit dalšímu vyslanci Velkých starců. V ohrožení života a zdravého rozumu se však ocitá i Priscylla, internovaná v ústavu doktora Graye, která si telepaticky přivolá Roberta na pomoc....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20955/dny-silenstvi-20955.jpg 3.719
Série:

Čaroděj ze Salemu 4.


Žánr:
Horory, Romány, Fantasy

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
Originální název:

Tage des Wahnsinns, 1992


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Dny šílenství

eraserhead
06.08.2021

Uf, tak tohle byl sešup. Ono už předchozí svazek naznačoval, ale že se to propadne až takhle. Neuvěřitelně roztříštěné, cokoliv Hohlbein rozjede a vypadá i zajímavě (samostatné kapitoly monstrózní bytosti, "obživlé kořeny") ukončí v podstatě jedním střihem, co i trochu budoval rozkopne jako domeček z karet. A poslední třetina knihy jako by byla z úplně jiného příběhu, než budovaly předchozí tři knihy. Tohle je hodně špatné.

Seabeast
07.01.2020

Fandové H. P. Lovecrafta zbystřete! Čaroděj ze Salemu je velmi poutavé a čtivé dobrodružství , jež je silně ovlivněné hrůzným "mýtem Cthulhu". Jeden prastarý sem, druhý prastarý tam. Obsahuje také samotného Lovecrafta a svým podílem tvoří stěžejní postavu pro hlavního hrdinu Roberta Cravena. Ten je synem čaroděje Rodericka Andary, který svou minulostí nezvratitelně zpečetil život svého potomka. Příběh je plný napětí a zvratů, takže zůstanete stále ve stavu zvědavosti, jak se bude osud našeho klaďase vyvíjet. Hned v úvodu této série poznáte, že musíte stránku za stránkou pokračovat ve čtení - je zkrátka o co stát. Co mě mrzí nejvíce je fakt, že zde vyšlo pouze 5 dílů z celkové 24 dílné série a dalších se nedočkáme. Nechal jsem se informovat přímo u nakladatelství MOBA. I tak se rozhodně nenechte odradit, i přesto, že příběh po pátém dílů zůstane otevřen. Já si jako fanda "lovecraftovského hororu" mlaskal jako divý!