Knihy psané Satanem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Záhadné zelené světlo a prastaré texty ovlivňují osudy Roberta Cravena, syna čaroděje Rodericka Andary, a jeho starých i nových společníků. Každý den musí čelit novému nebezpečí. Nechápe však, kde se v něm probudily magické síly, jejichž prostřednictvím zabraňuje neštěstí… To otcovy schopnosti a jeho velká láska k synovi proudí z jiné dimenze, aby podpořily vítězství dobra....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20954/knihy-psane-satanem-20954.jpg 3.919
Série:

Čaroděj ze Salemu 3.


Žánr:
Horory, Romány, Fantasy

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
Originální název:

Bücher, die der Satan schrieb, 1995


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Knihy psané Satanem

eraserhead
05.08.2021

Jak jsem čekal, tahle série rychle začíná ztrácet dech. Trochu příjemně překvapila část s vymýtáním, ale jinak příběh už žvýká, co ho napadne.

Seabeast
07.01.2020

Fandové H. P. Lovecrafta zbystřete! Čaroděj ze Salemu je velmi poutavé a čtivé dobrodružství , jež je silně ovlivněné hrůzným "mýtem Cthulhu". Jeden prastarý sem, druhý prastarý tam. Obsahuje také samotného Lovecrafta a svým podílem tvoří stěžejní postavu pro hlavního hrdinu Roberta Cravena. Ten je synem čaroděje Rodericka Andary, který svou minulostí nezvratitelně zpečetil život svého potomka. Příběh je plný napětí a zvratů, takže zůstanete stále ve stavu zvědavosti, jak se bude osud našeho klaďase vyvíjet. Hned v úvodu této série poznáte, že musíte stránku za stránkou pokračovat ve čtení - je zkrátka o co stát. Co mě mrzí nejvíce je fakt, že zde vyšlo pouze 5 dílů z celkové 24 dílné série a dalších se nedočkáme. Nechal jsem se informovat přímo u nakladatelství MOBA. I tak se rozhodně nenechte odradit, i přesto, že příběh po pátém dílů zůstane otevřen. Já si jako fanda "lovecraftovského hororu" mlaskal jako divý!


perko
23.07.2015

Pro mě velice zvláštní díl série. Každopádně se mi líbil

Karmína
18.01.2012

Vzpomnínky na tuto knihu mě provázejí dodnes. Ovšemže mraziivé vzpomínky.