Bůh chodí po světě vždycky inkognito

Nová kniha autora mezinárodního bestselleru Muž, který chtěl být šťastný je poutavým a inspirativním příběhem, který otevírá cestu k nejhlubším úvahám o nás samotných: Jak překonat své zábrany, strach a naučené chování a vybočit z nalinkované cesty svého života, když nám nepřináší uspokojení? Jak se vymanit ze stereotypů, které omezují náš život? Jak poznat sebe sama? Představte si, že jste úplně na dně, chcete skoncovat se životem, a v posledním okamžiku se objeví neznámý muž, který vám zachrání život. Vy se mu na oplátku zavážete, že uděláte všechno, co vám řekne, a splníte veškeré příkazy a úkoly, které vám uloží. Nemáte na výběr, na dohodu přistoupíte a ocitnete se v neuvěřitelné situaci, nad kterou nemáte žádnou kontrolu. Ze dne na den přestanete být pánem svého života. Váš život je ale najednou mnohem zajímavější než dřív. Začínáte si klást otázky, které jste si dosud nekladli. Prostřednictvím zkoušek, které podstupujete, začínáte objevovat sebe sama. Postupně se vás však zmocní pochyby. Co má ten muž, který se vám připletl do života, vlastně v úmyslu? Kým doopravdy je? A kdo jsou ty záhadné postavy z jeho okolí? Na povrch vyplouvá čím dál víc podezřelých okolností a váš neklid se stupňuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/66_/66443/buh-chodi-po-svete-vzdycky-inkognit-oPQ-66443.jpg 4.3361
Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Rybka Publishers

Dieu voyage toujours incognito (2010)

Kniha Bůh chodí po světě vždycky inkognito

Andrea_I_Am

Jedna z nejhezčích knih, co jsem četla, ale musím od tothoto názoru odstřihnout závěr, to byla jakási výplň, která s příběhem celkově neměla pro mě nic společného. V knize je zmíněno strašně moc věcí, na které zapomínáme a ten nápad jak s hlavním hrdinou naložit mě prostě strašně bavil.

whxterose

Je to má první kniha od tohoto autora a díky ní se pustím v co nejbližší době i do dalších. Byla to naprostá pecka. Ráda čtu knihy o osobním rozvoji, ráda čtu knihy z prostředí Francie a ráda čtu knihy o obyčejných smrtelnících, což se autorovi podařilo skvěle skloubit. Rozhodně to nebylo naposledy, co jsem měla tuhle knihu v rukou.

Prim

Ta kniha mě vůbec nezaujala. Nedočteno.

InExTrEmO

Je to příběh nebo příručka osobního rozvoje? Autor to dokázal elegantně spojit v jedno a vytvořit čtení od kterého se jen tak neodtrhnete. Ve spoustě situacích jsem tam našel sám sebe, příběh vás doslova svlékne do naha před vámi samotnými, příběhem někoho jiného. Závěr mi připadal trochu jako z blbé telenovely, ale napětí tomu nechybělo.

Randyz1986

Po Muži, který chtěl být šťastný, je to moje druhá kniha od tohoto autora. Příběh se mi sice zdál poměrně dost nepravděpodobný, ale zárověn mě kniha opět velmi bavila. Podobný typ “duchovních” knih mě v minulosti velmi odrazoval, zvlášť, když je příběh “Bůh” v názvu. Ale poslední dobou mě naopak tento žánr začal velmi bavit, protože jsem zjistil, že např. jako v případě této knihy, se jedná o děj zasazený do prostředí moderní doby a nejedná se o nějaké náboženské vymývání mozku, ale spíše o kombinaci moderní psychologie osobního rozvoje a starých duchovních mouder. A pomocí příběhu čtenář sám pěkně vidí jak tato moudra a rady lze využít v běžném moderním životě anebo naopak z příběhu dané moudro samo pěkně vyplyne.

LucieSiki
28.12.2018

Skvela kniha ???? Často se k ní vracim a rada !

i.snd
19.12.2018

Knihu jsem četla opětovně po několika letech. V mém nitru rozechvěly struny jinou píseň, než-li dříve, což svědčí o tom, že vnitřní skladatel se neustále vyvíjí. Skryté poselství "skvělých darů" pečlivě zabalených v odporných obalech, jež nechceme přijmout a rozbalit, oceníme až poté, když řekneme ano. Klíčová dírka, přes kterou do té chvíle vidíme svůj život a svět vůkol nás, se promění ve větší průzor. A najednou je náš pohled jiný, nový, laskavější.

Dádulka.K.
29.11.2018

Skvělá kniha,která donutí k přemýšlení.Přečetla jsem ji v době,kdy jsem přesně takové nakopnutí potřebovala.Navíc se děj odehrává v mé milované Paříži :)

Bohatý táta, chudý táta - Co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne
Bohatý táta, chudý táta - Co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne