Poznáš to z polibků

Poznáš to z polibků https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1364/bmid_poznas-to-z-polibku-2uu-1364.jpg 4 658 94

Anglie, 1825. Gareth St. Clair je v pěkné bryndě. Jeho otec, který ho nesnáší, ho neváhá obrat o majetek a připravit o dědictví. Garethovou jedinou pozůstalostí je starý rodinný deník, který může, ale také nemusí ukrývat tajemství z jeho minulosti a klíč k budoucnosti. Bohužel je psaný v italštině, z níž Gareth neumí ani slovo. Hyacinth Bridgertonová je nesmírně chytrá, ďábelsky upřímná a podle Garetha by ji měl člověk užívat jen v malých dávkách. Hyacinth ale na rozdíl od Garetha umí italsky. Když se pak tihle dva setkají na každoročním hudebním večírku u Smythe-Smithových, Gareth Hyacint přiměje, aby mu slíbila, že deník přeloží. Jak se tak ponořují do tajemného textu, zjišťují, že odpovědi nenajdou v deníku, nýbrž jeden v druhém… a že nic není tak prosté - nebo tak složité - jako jediný, dokonalý polibek.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

It's in His Kiss , 2005

Lee7
13.01.2021 3 z 5

Musím být upřímná, velmi jsem se bavila ostrovtipu, ale příběh mi přišel trochu uspěchaný.. čekala bych jako u více dílů, trochu děje a tajemství.. Přesto jsem se bavila a přečetla za jeden večer. Jsem zvědavá na posledního Bridgertona z rodiny..

tetepoko
31.05.2020 3 z 5

"Pořád se děje něco důležitého, drahé děvče. A pokud ne, uděláte dobře, jako by ano. Život si tak mnohem víc užijete."
Hyacinth, poslední neprovdaná Bridgertonová, je aktivní, ale lehce jízlivá mladá žena. Gareth je odstrčený syn barona, lehkomyslný a z mého pohledu nerozvážný mladý muž. Jejich cesty spojí Garethův rodinný deník, který postupně odhaluje tajemství jeho rodiny.
Příběh je okořeněný přítomností Lady Danburyové. Na druhou stranu - jedná se o první příběh, ve kterém nefiguruje Colin jako dohazovač a páčka v pozadí vztahu svých sourozenců. Což je škoda.

DUNIKO
29.03.2020 3 z 5

Za mě to byl zatím nejslabší díl,bylo trochu divné číst o Hyacintu jako o dospělé ženě když v předchozích dílech byla nezbedna rošťanda,mohli tam víc vystupovat sourozenci,víc romantických scén, víc okukování,zbytečně upovídané,víc nápadů a fantazie měla vložit do překládání deníku.A tím koncem tomu dala paní autorka pořádnou facku.Ánebo...že by další kniha???

Katt15
29.01.2020 5 z 5

Úžasné

MonaLisa42
05.01.2020 4 z 5

Opět další skvělá a čtivá kniha.
Líbí se mi, že v této knize bylo více dobrodružství a napětí než v minulých dílech, především při hledání šperků a tajemství Garethova narození. Hyacinth jsem milovala už z minulých knih a ani zde nezklamala, to samé můžu říci i o paní Danburyové, která byla příjemně vložena do děje. Gareth mi ze začátku nepřipadal úplně sympatický, ale ke konci se z něj vyklubal doopravdy sympaťák.
Jediné co musím vytknout je, že mi jednotlivé příběhy Bridgertonů začínají splývat dohromady a autorka se začíná opakovat :-(
Epilog byl úžasný :-D Konečně jsem se dozvěděla, jak to s některým párem v budoucnu dopadlo. Děkuji!!!

petraj30
07.08.2019 4 z 5

Jsem ráda že i Garethova babička dostala trochu víc prostoru a Hyacinth byla tak úžasná, vždyť je Bridgertonová

helenkan
15.09.2018 5 z 5

Opět pěkná romantika,která se čte skoro sama. :-)

MinaHawke
23.07.2018 4 z 5

Další příjemné čtení a další bratr.

keiko33
28.01.2018 5 z 5

Super. Strasne som sa bavila. Hyacinth a babicka nemali chybu. Aj mi bolo Garetha luto pri tychto damach.

Adelin239
13.01.2018 5 z 5

Jsem opravdu nadšená! Na Hyacintin příběh jsem byla hodně zvědavá, protože mi už v předchozích dílech připadala velmi sympatická. Hlavně její tvrdohlavost si mě získala. Vždy si stála za svým a jen málo věcí ji donutilo se svého cíle vzdát. A k tomu všemu se do jejího života připlete krásný a sebevědomí Gareth. Oba dva se pak spolu musí potýkat s možným nebezpečím, kterým musí společně čelit. A jak to nakonec dopadne? To se dozvíte, když si knížku přečtete.
Za mě jednoduše řečeno - nádherná kniha, která se četla sama :-)

Tevik
30.10.2017 5 z 5

Pomalejší začátek, ale potom moc pěkné čtení.

nani_nka
11.09.2017 5 z 5

Som rada, že z tej malej neposlušnej Hyacinth z predchádzajúcich dielov vyrástla taká malá tvrdohlavá čertica, ktorej Quinn tak ako aj pri ostatných súrodencoch Bridgertonových, napísala krásny príbeh s krásnym hlavným hrdinom Garethom. Veľmi sa mi páčili časti s lady Davenportovou (Garethova babička), s ktorej tvrdohlavosťou a nezvyklou úprimnosťou na tú dobu, sme sa mohli stretnúť aj v predchádzajúcich častiach.

Turiel11
15.08.2017 4 z 5

Hyacinth byla od samého začátku sympaťanda a tou i zůstala. Opět velmi příjemná oddechovka se vším, co potřebujete na letní večery.

kackajh
12.07.2017 5 z 5

Skvělá. Dlouho jsem se tak nepobavila.

PerlaZP
25.06.2017 4 z 5

Tak už vážně nevím, co víc bych mohla říct na adresu obálek – Jsou prostě pěkné - Světlé barvy - Tmavé barvy...
Nejzajímavější části příběhu: Tajný deník – Dcera Isabella...
Knížce dávám čtyři hvězdičky, i když mě ze začátku příliš neupoutala…

jitka7
04.10.2016 3 z 5

Hlavní hrdinka měla zvláštní povahu, ale to by mi tak ani nevadilo. Spíš mi asi vadila postava Garetha, ocenila bych víc hašteření, drzosti z jeho strany a tak. Je to slabší díl, ale na druhou stranu to dost dobře vyvažovala Garethova babička. To byla podle mě hvězda knížky.

havrmoni
31.07.2016 5 z 5

Moc tvrdohlavá a upovídaná,ale kupodivu mi to nevadilo. Oba hrdinové tohoto příběhu se mi líbili a babička Garetha to je prostě moje oblíbenkyně,supr babča. Dobře se to četlo.

mac.martina
29.03.2016 5 z 5

pěkný příběh o tvrdohlavé dívce a muži, který si postupně uvědomuje svoje okouzlení mladou Hyacint. Oba si svou lásku začínají uvědomovat při překládánání starého deníku a hledání ukrytého pokladu ze starého deníku. Líbilo se mi jak se obě postavy dokázali proti sobě postavit jako rovnocení soupeři. Oba jsou stejně tvrdohlaví a krásně se k sobě hodí :-) Taky se mi líbilo, že jsem se opět setkala s ráznou Lady Davenportovou, která je náhodou babičkou Garetha. Hyacint se jí v ledasčem dost podobobala a jejich setkání byly vždy zábavné :-)

Knížka se mi líbila a možná se k ní časem i vrátím :-)

Karolína18
26.02.2016 4 z 5

Na tento díl jsem se velmi těšila, protože Hyacinth mi byla velmi sympatická už v předchozích knihách. Četla jsem s poměrně velkým zanícení a bez ustání snad i proto, že mě velmi zaujala téměř detektivní zápletka. Příběh nebyl zdlouhavý ani nudný. Pěkně odpočinkové čtení.

TaLu
26.08.2015 5 z 5

Další z rodiny zažívá svůj příběh.
A opět velmi příjemné chvíle s knihou, přečtenou znovu během několika dnů.
Už nebudu opakovat všechna ta pochvalná slova o sérii, která jsem napsala jinde, snad jen zmíním, že v této knize jsem vnímala mnohem více maminku sourozenců. Díky dialogům s dcerou.

láska tajemství majetek historické romance vášeň

Julia Quinn
americká, 1970