S láskou, Eloise

Série Bridgertonovi - 5. díl: Rok 1824. Ovdovělý sir Phillip ví, že Eloise Bridgertonová je stará panna, a tak ji požádá o ruku. Domnívá se totiž, že je to prostá, nenáročná dívka, která zoufale čeká na nabídku k sňatku. Avšak krásná žena na jeho prahu rozhodně není nesmělá, a pokud přestane mluvit na dostatečně dlouhou dobu, aby zavřela ústa, on ji tolik touží políbit… To si myslí, že jí přeskočilo? Eloise Bridgertonová by se rozhodně neprovdala za muže, jehož nikdy neviděla! Ale potom začne přemýšlet… a pochybovat… a než pochopí, jak se to stalo, sedí uprostřed noci v pronajatém kočáru a jede za mužem, jenž, jak doufá, se k ní skvěle hodí. Jenže tomu tak není. Dokonalý manžel by se nechoval tak náladově a nevycválaně, a přestože je sir Phillip bezesporu pohledný, je to tupec, hrubián a neotesanec zcela se lišící od londýnských džentlmenů, kteří se předhánějí v žádostech o její ruku. Jakmile se však usměje… a políbí ji…, okolní svět zmizí a ona jen žasne…, může pro ni být tento nedokonalý muž dokonalým? Série Bridgertonovi 1. VÉVODA A JÁ 2. VIKOMT, KTERÝ MĚ MILOVAL 3. NEVHODNÝ NÁVRH 4. ČEKANKA 5. S LÁSKOU, ELOISE 6. NEČEKANÁ LÁSKA 7. POZNÁŠ TO Z POLIBKŮ 8. PŘED SVATBOU...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47052/s-laskou-eloise-GfV-47052.jpg 4.3334

Bridgerton 5.

Literatura světová, Pro ženy, Historické romány
Vydáno, Ikar (ČR)

To Sir Phillip, With Love, 2003

Kniha S láskou, Eloise

Irenka8

Kniha se mi moc líbila. Pěkně se četla, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

Siegrid

Na Eloise jsem se moc těšila, protože v seriálu mi byla moc sympatická. V seriálu byla lepší než v knize, ani k Phillipovi jsem moc zalíbení nenašla. Děj, který si autorka vymyslela, byl fajn, ale přišlo mi to mezi postavami nemastné, neslané.

vcielka

Co ja viem. Phillip bol velmi mily chlap a uroven tejto knihy drzal nad hladinou ako plavak. Ale Eloise?Nieco na tej Eloise bolo, co mi neslo vstrebat. Ked som ju citala v predchadzajucich knizkach, zdala sa mi ako uplne ina osoba, nez sa zrazu objavila v tejto knihe. Ale ta pasaz so strelbou bola fajn. Skoda, ze nebola dotiahnuta. Deti boli super, niektore spravanie, reakcie Eloise fajn, ine suchoparne. Trochu mi mozno v knihach z tejto serie vadi, ze zaluby hlavnych hrdinov nie su popisane hlbsie. Vobec sa nevysvetlilo, co robila Eloise zavreta tyzden doma z minulej knihy, kedy si nechavala nosit jedlo na izbu, co ma tiez sklamalo. Za cely cas, co sa odohraval tento pribeh nenapisala ani jeden list. Nikomu. Vobec ziadny pohlad do hlbsieho sukromia a zalub postav. A trochu mi to vadi.
Inak pekna knizka :) velmi ocenujem autorov zmysel pre detail chvile a detail uvahy charakteru. Prave kvoli tomu tuto autorku pokladam za vynikajucu spisovatelku romance a mozno by si odo mna zasluzila viac ako len 4*

Gilnien

Nikdy bych netipla, že Eloise skončí takto. Nepředvídatelné.

Lee7

Byla skvělá, s dětmi navíc a trochu dramatu.. rodina Bridgetonovych je skvělá.. nemůžete se nebavit.. jde se na dalšího sourozence

Kačka227

Na příběh Eloise jsem se moc těšila. Čekala jsem něco! A musím říct, že NĚCO se nedostavilo... Příběh je krásný, ale asi mi to přišlo uspěchané. Čekala jsem více střetů, hádek a nedorozumění u hlavních postav v počátcích. Ale jinak moc pěkné doporučuji. Eloise byla a je pro mne velice zábavnou postavou. Možná proto ta velká očekávání....

Miška02

Skvelá... Hrdinovia boli sympatickí a dej svižný. Rozhodne odporúčam.

lusitta05
28.09.2020

Mám rada takéto série, kde sa objavujú súrodenci, tak ani tento príbeh ma nesklamal, aj keď sa mi nepáčil toľko, ako predchádzajúce časti. Ale bolo to fajn.