Poznáš to z polibků

Poznáš to z polibků

Anglie, 1825. Gareth St. Clair je v pěkné bryndě. Jeho otec, který ho nesnáší, ho neváhá obrat o majetek a připravit o dědictví. Garethovou jedinou pozůstalostí je starý rodinný deník, který může, ale také nemusí ukrývat tajemství z jeho minulosti a klíč k budoucnosti. Bohužel je psaný v italštině, z níž Gareth neumí ani slovo.... celý text

Anglie, 1825.

Hyacinth Bridgertonová je nesmírně chytrá, ďábelsky upřímná a podle Garetha by ji měl člověk užívat jen v malých dávkách. Hyacinth ale na rozdíl od Garetha umí italsky. Když se pak tihle dva setkají na každoročním hudebním večírku u Smythe-Smithových, Gareth Hyacint přiměje, aby mu slíbila, že deník přeloží. Jak se tak ponořují do tajemného textu, zjišťují, že odpovědi nenajdou v deníku, nýbrž jeden v druhém… a že nic není tak prosté - nebo tak složité - jako jediný, dokonalý polibek. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1364/poznas-to-z-polibku-2uu-1364.jpg 4.4162

Bridgerton (7.)

It´s in His Kiss (2005)

Vydáno:, Ikar (ČR), Euromedia Group

Turiel11

Hyacinth byla od samého začátku sympaťanda a tou i zůstala. Opět velmi příjemná oddechovka se vším, co potřebujete na letní večery.

kackajh

Skvělá. Dlouho jsem se tak nepobavila.

PerlaZP

Tak už vážně nevím, co víc bych mohla říct na adresu obálek – Jsou prostě pěkné - Světlé barvy - Tmavé barvy...
Nejzajímavější části příběhu: Tajný deník – Dcera Isabella...
Knížce dávám čtyři hvězdičky, i když mě ze začátku příliš neupoutala…

jitka7
04.10.2016

Hlavní hrdinka měla zvláštní povahu, ale to by mi tak ani nevadilo. Spíš mi asi vadila postava Garetha, ocenila bych víc hašteření, drzosti z jeho strany a tak. Je to slabší díl, ale na druhou stranu to dost dobře vyvažovala Garethova babička. To byla podle mě hvězda knížky.

havrmoni
31.07.2016

Moc tvrdohlavá a upovídaná,ale kupodivu mi to nevadilo. Oba hrdinové tohoto příběhu se mi líbili a babička Garetha to je prostě moje oblíbenkyně,supr babča. Dobře se to četlo.

mac.martina
29.03.2016

pěkný příběh o tvrdohlavé dívce a muži, který si postupně uvědomuje svoje okouzlení mladou Hyacint. Oba si svou lásku začínají uvědomovat při překládánání starého deníku a hledání ukrytého pokladu ze starého deníku. Líbilo se mi jak se obě postavy dokázali proti sobě postavit jako rovnocení soupeři. Oba jsou stejně tvrdohlaví a krásně se k sobě hodí :-) Taky se mi líbilo, že jsem se opět setkala s ráznou Lady Davenportovou, která je náhodou babičkou Garetha. Hyacint se jí v ledasčem dost podobobala a jejich setkání byly vždy zábavné :-)

Knížka se mi líbila a možná se k ní časem i vrátím :-)

Karolína18
26.02.2016

Na tento díl jsem se velmi těšila, protože Hyacinth mi byla velmi sympatická už v předchozích knihách. Četla jsem s poměrně velkým zanícení a bez ustání snad i proto, že mě velmi zaujala téměř detektivní zápletka. Příběh nebyl zdlouhavý ani nudný. Pěkně odpočinkové čtení.

TaLu
26.08.2015

Další z rodiny zažívá svůj příběh.
A opět velmi příjemné chvíle s knihou, přečtenou znovu během několika dnů.
Už nebudu opakovat všechna ta pochvalná slova o sérii, která jsem napsala jinde, snad jen zmíním, že v této knize jsem vnímala mnohem více maminku sourozenců. Díky dialogům s dcerou.

warca
28.07.2015

Fakt moc hezký příběh :) Moc se mi líbila Hyacint :))

macaha
27.06.2015

Pěkná kniha, Hyacinth a Gareth jsou zajímaví hrdinové.

Mh200877
28.10.2014

Slabšia ako ostatní Bridgertonovci, napriek tomu sa číta veľmi príjemne.

Kamiliana
08.09.2014

Na Hyacinth se mi líbí její prostořekost, na Garethovi jeho příjmení St. Clair a lady Dunbary se mi líbí celá :-) Nicméně z této ságy se mi víc líbí jiné díly, tato kniha pro mě nevybočuje ničím z průměru.

BlueIvy
30.08.2014

Hyacinth je skvelá, Gareth je totálne... vŕŕŕ a príbeh chytľavý a zábavný.

1v8na
02.08.2014

Kniha je vynikající, líbí se mi, jak zachycuje prostředí minulého století

hortenzie
19.07.2014

Souhlasím ve všem s luci2 a malazluta - lady Dunburyová příběh velmi oživila. Pěkná romantická kniha pro příjemně strávené chvíle s knihou.

miruska1
26.06.2014

Neviem čo napisať. To si proste musite prečitať.

jaja1989
27.05.2014

kdyby tam nebyla ta detektivni zapletka asi by to nebylo tak super

Charley
08.09.2013

Co k tomu dodat? Miluju sérii o Bridgertonových. Co díl, to nádherný zážitek! Opět jsem byla nezklamána :)

malazluta
29.07.2013

Jsem moc ráda, že v tomto díle dostala Lady Danburyová takový prostor, tu postavu miluju! Příběh Garetha a Hyacinth opět nezklamal.

luci2
06.07.2013

Hezký příběh, který se dobře čte. Popravdě řečeno musím se zmínit i osobě, která nebývá hlavní hrdinou příběhů Bridgetonových, ale i přesto jsem si tuto osobu "Lady Danburyovou" velmi oblíbila. Je to taková málá intrikánka s dobrým srdcem :-)

liletka_a
23.03.2013

Líbila se mi svérázná a vždy upřímná Hyacinth, kterou okouzlil mírný Gareth..:) Není co dodat, další pěkný díl, který stojí za přečtení.

Shakespeare
03.05.2012