Poznáš to z polibků

Anglie, 1825. Gareth St. Clair je v pěkné bryndě. Jeho otec, který ho nesnáší, ho neváhá obrat o majetek a připravit o dědictví. Garethovou jedinou pozůstalostí je starý rodinný deník, který může, ale také nemusí ukrývat tajemství z jeho minulosti a klíč k budoucnosti. Bohužel je psaný v italštině, z níž Gareth neumí ani slovo. Hyacinth Bridgertonová je nesmírně chytrá, ďábelsky upřímná a podle Garetha by ji měl člověk užívat jen v malých dávkách. Hyacinth ale na rozdíl od Garetha umí italsky. Když se pak tihle dva setkají na každoročním hudebním večírku u Smythe-Smithových, Gareth Hyacint přiměje, aby mu slíbila, že deník přeloží. Jak se tak ponořují do tajemného textu, zjišťují, že odpovědi nenajdou v deníku, nýbrž jeden v druhém… a že nic není tak prosté - nebo tak složité - jako jediný, dokonalý polibek....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1364/poznas-to-z-polibku-2uu-1364.jpg 4.3270

Bridgerton 7.

Literatura světová, Pro ženy, Historické romány
Vydáno, Ikar (ČR)

It's in His Kiss, 2005

Kniha Poznáš to z polibků

Siegrid

Gareth mi moc neseděl, Hyacinth byla vtipná. Myslím si, že kdyby dala autorka do toho více romantiky, jemnosti a dvoření, mohlo to být za mě víc zamilovanější. Základem byla zápletka s deníkem a tak je teda dala dohromady:-). Možná co měl první díl, tak tenhle ho úplně neměl. Ale i tak nelituji, je třeba přeci přečíst celou sérii:-)!

Gilnien

Hyacinth je moje oblíbená postava, Gereth už mě tolik nezaujal. Přesto to bylo docela dobré.

vcielka

Takym zvlastnym sposobom mile, ale ctive. Az pri tomto diely som si uvedomila, ze hrdinovia od Quinnovej sa celkom lahko poddavaju. Dlho sa nehnevaju, nerozhoduju, nekomplikuju. Je to take priamociare a teda viete, kam bude ich rozhodnutie na dalsej stranke smerovat. Napriek tomu to vobec nevadi.

Kačka227

Musím souhlasit, že to bylo trošku uspěchané, ale i tak se mi to moc líbilo. A scéna s Anthonym byla naprosto skvělá. Za mně zase plný počet! :-)

Lee7

Musím být upřímná, velmi jsem se bavila ostrovtipu, ale příběh mi přišel trochu uspěchaný.. čekala bych jako u více dílů, trochu děje a tajemství.. Přesto jsem se bavila a přečetla za jeden večer. Jsem zvědavá na posledního Bridgertona z rodiny..

tetepoko
31.05.2020

"Pořád se děje něco důležitého, drahé děvče. A pokud ne, uděláte dobře, jako by ano. Život si tak mnohem víc užijete."
Hyacinth, poslední neprovdaná Bridgertonová, je aktivní, ale lehce jízlivá mladá žena. Gareth je odstrčený syn barona, lehkomyslný a z mého pohledu nerozvážný mladý muž. Jejich cesty spojí Garethův rodinný deník, který postupně odhaluje tajemství jeho rodiny.
Příběh je okořeněný přítomností Lady Danburyové. Na druhou stranu - jedná se o první příběh, ve kterém nefiguruje Colin jako dohazovač a páčka v pozadí vztahu svých sourozenců. Což je škoda.

DUNIKO
29.03.2020

Za mě to byl zatím nejslabší díl,bylo trochu divné číst o Hyacintu jako o dospělé ženě když v předchozích dílech byla nezbedna rošťanda,mohli tam víc vystupovat sourozenci,víc romantických scén, víc okukování,zbytečně upovídané,víc nápadů a fantazie měla vložit do překládání deníku.A tím koncem tomu dala paní autorka pořádnou facku.Ánebo...že by další kniha???

Katt15
29.01.2020