Vytoužený milenec

Vytoužený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163886/bmid_vytouzeny-milenec-GU2-163886.jpg 5 599 76

Bratrstvo černé dýky série

V jedenáctém svazku sledujeme příběh Qhuinna, „syna nikoho“ – rodina se ho zřekla, aristokracie se ho straní; nalezl svůj osud mezi bojovníky ve válce proti Vyhlazovací společnosti. Teď má na dosah i možnost založit vlastní rodinu, přesto je ale uvnitř prázdný, protože jeho srdce patří jiné bytosti než krásné Vyvolené… A je tu Blay, který se rozhodl zapomenout na svou neopětovanou lásku ke Qhuinnovi. Příběh zvláštní lásky se prolíná s dobrodružným bojem upířích vojáků o přežití jejich rasy; na scéně se totiž objevuje nový nepřítel, který pro Bratrstvo představuje smrtelné nebezpečí.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover at Last , 2013

Tereza.Fait
07.02.2020 4 z 5

Kupodivu se mi to i hezky predstavovalo a mela jsem z toho dobry pocit.

havrmoni
17.01.2020 5 z 5

Tentokrát mi ty vedlejší dějové linky fakt vadily. Vadí mi, že stále nepřišli na to o Johnovi. Jinak fajn a naprosto souhlasím s autorkou- láska je universální.

LucijeT
10.11.2019 5 z 5

Celá série se mi hrozně líbí, už teď mam obavu co si najdu až jí dočtu... Nicméně příběh byl moc hezký, ale s každým dílem mě mrzí, že se spisovatelka trochu víc nerozepíše o šťastném konci... Tolik a tolik je napsáno o strastech, že když jsou konečně překonány, tak je konec knihy... A případný návrat je až v situaci, kdy dotyčného zase postihne nějaký průser... Nebránila bych se chvíli se radovat z happyendu :)

postrach
09.09.2019 4 z 5

Myslim,ze netreba dalsiho komentare.Bylo napsano vse.Souhlasim s nazorem pode mnou,ze uz je to otrava a nuda na stejne urovni.Cist se da s prestavkama.

denniys
26.12.2018 4 z 5

začíná to být lehce únavné čtení, ale pořád mou pozornost udrží..stále stejná kvalita, stejné osudové lovestory, stále přibývají postavy, stále přesně tušíte jak to skončí a stále vás to nutí sáhnout po dalším dílu..

Melaanie
04.09.2018 5 z 5

Tento díl neměl chybu. Kniha měla spád, četlo se rychle a dobře. Milostná linka byla pěkná.

katchamccall
12.04.2018 2 z 5

Upíry zbožňuju, téma LGBT přímo žeru. Ale tohle jsem nedala. Nelíbí se mi styl psaní. O to víc mě to mrzí, když jsou z Bratrstva všichni nadšení.

Evka3814
26.03.2018 4 z 5

Kniha opět super,tak jdem pokračovat dál;)

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

gabice4
22.01.2018 3 z 5

Na tento díl jsem se těšila.....ale....vztah Q a B v pořádku, jenom sex mezi dvěma muži nic pro mě....... A také přeskakovaní dějů v kapitolách mě nebavil.... za mě nejslabší díl

misak94
08.01.2018 5 z 5

Dle mého názoru asi nejlepší díl celé série. Opravdu jsem se na něj těšila a nemohla se dočkat, až se k němu dostanu :) Trochu jsem se bála aby mé představy nebyly zklamány avšak příběh předčil má očekávání :) Je úžasné jak Qhuinn "dospěl". V určitých chvílích jsem jen nevěřícně kroutila hlavou nebo nemohla popadnout dech. Nemám slov...

Kakatja
12.11.2017 5 z 5

Další skvělý kousek. Qhuinn je osmý ... jsem zvědavá kdo bude další . Qhuinna mám moc ráda a nakonec je z něj i romantik. A epilog mě naprosto dojal a rozbrečel.

ronu15
04.11.2017 5 z 5

úžasná, báječná, skvělá ....

Ryorka
17.09.2017 5 z 5

oproti ostatním klišoidněnaivním příběhům ze série je tenhle úžasný. Mám pocit, že autorka nějak nedokáže popsat hloubku vztahu mezi mužem a ženou. U nich se omezuje pouze na otřepané fráze z červené knihovny. Ale jak dojde na dva chlapy, tak to je jiná písnička. Vztah Quinna a Blaye je prostě epický. A i vztah V a Butche je velmi pozoruhodný, zde to prostě autorka dokázala. Dokázala popsat pocity, vášně, touhy, ztráty, hledání, nalezení a uvědomění aniž by to působilo lacině jako u těch ostatních, a to i včetně erotických scén.

kacaaba
27.07.2017 5 z 5

Tak tenhle díl jsem přečetla jedním dechem. Moc se mi líbí, jak se autorka poprala s homosexuálním vztahem, a že se nebála věnovat jim celý díl.

Sunday
26.07.2017 5 z 5

Po přečtení této knihy jsem se začala hlouběji zabývat tematikou LBGTQ+ a gaylovestory jsou teď moje nejoblíbenější. Je dobré si tuto tematiku nastudovat a vyléčit se z případné homofobie

ardeas
02.07.2017 5 z 5

Tak :) toto bola jedna z top dielov celej série ak nie naj, ale Zsadistov príbeh bol asi naozaj len lepší.
Hlavná dejová linka zatienila ostatné do veľkej miery. Pri predošlých to bolo takmer vyrovnané ale niekde aj tie vedľajšie boli lepšie ako hlavná. Nebudem plytvať chválou. Qhuinnov príbeh bol návnadou dávno hodenou a som rada, že som tento príbeh zhltla :)

cukrovka
19.05.2017 5 z 5

Skvělý díl. Hodně se mi líbí autorky styl psaní. V žádném díle nechybí napětí, humor, romantika a také trocha erotiky. To jak se autorka v této knize vypořádala s homosexuálním vztahem dvou bojovníků bylo super. Blay s Qhuinnem jsou skoro dokonalá dvojice i když jim chvilku trvalo než se dali opravdu dohromady.

Etule
14.05.2017 4 z 5

Na tenhle díl jsem se těšila ze všech nejvíc. Příběh se mi moc líbil, fandila jsem jim od začátku do konce. :) Posledních pár stránek jsem si přečetla opakovaně a rozhodně si to ještě párkrát přečtu. :) Byla jsem opravdu zvědavá, jak autorka zvládne sexuální scény, vzhledem k tomu v jakém duchu se Bratrstvo nese, ale myslím, že jí to vyšlo. ;)
Jen mi taky trošku vadily ty odbočky a jak jsem se nemohla dočkat, občas jsem přeskočila větičku či odstavec.
Ale jinak super! :)

ketvin
04.04.2017 5 z 5

Pro mě naprosto nejlepší díl.

A to až tak, že jeden večer jsem přečetla prvních 400 stránek (ve čtečce, tedy počty odtud), druhý večer jsem z těch 400 stránek přečetla znova všechny části o Q+B a pak až dorazila posledních 100 - a úžasný :)

V knize mě hrozně štvalo přeskakování k podružným liniím, ale to jen "zvýšilo" touhu po rozhřešení ... Nebudu si vymýšlet, byla to pro mě druhá kniha s gay tématikou /v nástrojích smrti jsem se s kluky setkala knižně poprvé/ a naprosto mě to uchvátilo, prostě taková láska z jiného pohledu... Něco nového (což je po 15 letech neustáleho čtení neuvěřitelný!) a naprosto úžasnýho :) Na sex si člověk musí "zvyknout" (v metru bych to číst asi nemohla :)), ale je to prostě celé tak dobře napsané, že ze všeho čpí taková láska, zoufalství, naděje... prostě vše, co je k dobré romanci potřeba....

upíři homosexualita erotika LGBT, queer, LGBT+

J. R. Ward (p)