Nalezený milenec

Nalezený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68232/bmid_nalezeny-milenec-Z7D-68232.jpg 4 900 77

Bratrstvo černé dýky série

Butch O’Neal má povahu bojovníka. Bývalý policista oddělení vražd je jediným člověkem, jemuž byl umožněn přístup do nejužšího kruhu Bratrstva černé dýky. A touží se ponořit ještě hlouběji do světa upírů a zúčastnit se jejich války. Nemá co ztratit, jeho srdce patří upírce, aristokratické krásce, která je ale beznadějně nedostižná. Když ji nemůže mít, může alespoň bojovat po boku Bratrstva. Při záchraně jedné upírky se však Butch stane obětí nejtemnějších nepřátelských sil a na prahu smrti je ponechán svému osudu. Bratrsvo ho však šťastnou náhodou nalezne a jediný způsob, jak jej přivést zpátky k životu se zdá být Marissina láska, ale není jisté, zda ho dokáže zachránit. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Revealed , 2007

75terka
15.05.2017 5 z 5

Totálně jsem se zamilovala do dvojice Butch a Vishous. Knížka je vtipná, napínavá a jelikož mám Butche dost ráda, tenhle díl jsem si dost oblíbila.

Adriana21
22.03.2017 5 z 5

No tak Butch je ve spojení s Vishousem naprosto úžasný :D Jejich špičkování, hlášky a celkové nápady... Nejlepší scéna je, jak se Butch po probuzení ze zranění chudák válí v koupelně a najde ho tak Vishous "a Butch nádeničí" :D Parádní.

veronika9143
13.03.2017 4 z 5

Tuhle sérii mám moc ráda a přesto mi přišel tento díl prozatím nejslabší. Asi jsem si policajta dost neoblíbila v předešlých dílech. Ani Marissa není moje úplně oblíbená postava, doufám, že další díly mě opět chytí a budu se zápalem pokračovat dál. :-D

cukrovka
11.03.2017 5 z 5

Opět skvělý a velmi čtivý díl.Butchův příběh byl hodně zajímavý, zato Marissa mě v některých situacích dost vytáčela.

Mellisek
09.10.2016 3 z 5

Opravdu za mě nejslabší díl. Butch je zajímavá postava,ale tento příběh mě nechytil za srdce. Ale jeho pouto s V. Je úžasné. :)

Etule
11.08.2016 3 z 5

Pro mě zatím nejslabší díl z celé série. Butche mám ráda, ale v jeho knize mi prostě nějak nesedl. Nehledě na to, že mi na nervy lezla i Marrisa. Možná to bude tím, že autorka na moje oblíbence knihy už napsala (Zsadist a Rhage) a na dalšího teprve budu (Vishous). A jak už tady několikrát padlo, pasáže s bezduchými jsou takovou otravnou vatou kolem.
Nicméně od dalšího čtení mě to rozhodně neodradilo. :)

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Se Zsadistem se srovnávat nedá, ale rozhodně to není slabý díl, naopak je důstojným pokračováním série. Trochu jsem se bála, že o Butche přijdeme, což se naštěstí nestalo. Fakt by mi ten sarkastiskej pacholek chyběl :-).

kik68
16.07.2016 4 z 5

Po předchozím dílu, pro mě trošku slabší, ale nevadí, stejně jsem to četla s láskou.

nordish
26.04.2016 4 z 5

Knihy jsou lepší a lepší. Butchův příběh se mi moc líbil. I tentokrát byla linka bezduchých vcelku zajímavá, ale stejně už se těším, až je bratrstvo porazí :-) Knihu jsem začala číst v angličtině, ale vrátila jsem se zpátky k češtině, protože je to mnohem zábavnější, překladatelka se opravdu vyznamenala.

kacaaba
11.04.2016 5 z 5

Další moc pěkný díl. Tato série mě úplně uchvátila.

Malinali
06.01.2016 5 z 5

4. pokračování upíří série, nemohu se odtrhnout. Tentokrát se spisovatelka zaměřila na kamaráda upírů - bývalého poldu Butche, a jak to s ním dopadlo si můžete přečíst :)

Karin_Kim55
16.12.2015 5 z 5

Dokonalost. Postava Butche je úžasná a ten chlap je prostě tak sympatický! (I přesto, že je to jen postava z knihy.) A Marissa mě občas štvala, ale když pak pochopila - bylo to dobrý. :D
Toto je asi první knihy, kdy jsem si upřímně zaplakala. Miluji části, kde se vyskytuje John, ale jsem u nich jako želva! Hlavně když se mluví o Tohrovi. T.T
Knižce musím dát opět všech pět hvězdiček! Neskutečně jsem si tuhle sérii oblíbila! Nemůžu se dočkat dalšího dílu!

kklepkaa
11.11.2015 1 z 5

Butchův příběh byl hodně zajímavý a mám ho fakt ráda... nicméně Marissa mě dost točila. Jsem zvědavá na V

marcela6183
18.08.2015 4 z 5

Jedno Jessice nelze upřít - má to dobře vymyšlené, na předchozích romancích si vytříbila styl a s postavami žije, dýchá, vstává, zapadá i mrká řasami.
Tak po mém oblíbeném třetím díle přiše trochu sešup na necelou čtyřku a o něco níž. Může za to Marissa a její rozháraný charakter viktoriánské panny-vdovy, obětního berana a naivní husopasky. Což bohužel ovlivňuje má analytická povaha se smyslem řešit problém a škatulkovat poznatky. Tady hlavní hrdina 90 procent knihy čeká, co s ní bude a nedokáže se rozhodnout. Ještěže je tam Butch a jeho nerozlučný stínový bratr a Vishous. Chvíli jsem autorku podezírala, že dá dohromady zrovna tyhle dva. Nicméně tohle tabu zatím nedala.
Já miluju problémové hochy a výtržníky, takže nejde nemít ráda Butche - člověka, upíra, poldu, alkoholika a depresivního šprýmaře.
Vedlejší linie v hlavě Johna (a Thora) trochu unylá, ale asi potřebná.
Kam se vytratilo hlavní zlo?

Ewiczka_areebah
15.08.2015 4 z 5

Skvělý díl, skvěle napsané a pokud se člověk odpoutá od toho, jakým stylem se "vyřeší" Butch...tak ano o5 další skvělá kniha v této serii:)

ewisek22
31.07.2015 5 z 5

Přečteno za jeden víkend v práci...jo, pohltilo mně to:) Butch a Vishous...ty jejich dialogy a slovní přestřelky byly naprosto luxusní:) Dávám plný počet hvězdiček a jedem dál...

Betnka81
08.07.2015 5 z 5

Další skvělý díl , moc se mi líbil a těším se na další :D

angelbooks
01.05.2015 5 z 5

Trochu jsem v tomhle díle nepochopila Marissu. A pak jsem se bála, že Butch umře.
Ale kniha měla opět to co jsem chtěla. Romantiku i boje s bezduchými. Zápletky a občas ( právě díky Butchovi ) vtipné scény :D.
Kéž bych mohla i téhle knize dát více než 5*, zaslouží si to.

jitka7
21.02.2015 5 z 5

Musím říct, že by mi asi u této knihy bylo jedno, jaký by tam byl příběh a to jen kvůli tomu, že v tom příběhu je Butch... jeho postavu jsem si zamilovala od začátku, kdy se v knížce objevil. Jeho humor je boží... což znamená, že pro mě je tento díl taky boží kvůli němu :)

Karolína18
28.10.2014 5 z 5

Tuto sérii jsem si prostě zamilovala. Už od prvního dílu jsem se zažrala do příběhů i do postav. Vlastně..Marissa mi moc nesedla, ale tento malý nedostatek vyrovnává boží a upřímný Butch. Moc se těším na pokračování a doufám, že v něm bude v hlavní roli Vishous a jeho zvláštní ale nejspíš neuspokojivé touhy.

upíři erotika

J. R. Ward (p)