Milenec z věčnosti

Milenec z věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36060/bmid_milenec-z-vecnosti-Brj-36060.jpg 5 1050 111

Bratrstvo černé dýky série

Autorka se vrací do stínů Caldwellu aby vyprávěla čtenářům další dobrodružství členů bratrstva. Tentokrát se středem děje stává Rhage, nejlepší bojovník mezi upíry a nejnenasytnější milenec. Rhage byl proklet a v duši mu zuří démon, který jej činí nebezpečným pro všechny v jeho okolí. O to větší starost chová o smrtelnou dívku Mary, vrženou do světa upírů a svěřenou v jeho péči, o níž ví, že je k němu přitahována stejně intenzivně, jako on k ní. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Eternal , 2006

anna7852
19.01.2021 5 z 5

nemám slovo za mě dokonalost!!

jaroiva
08.12.2020 4 z 5

Říkala jsem si, že třetí díl už číst nebudu, ale asi jo, nakonec se mi tohle zase i líbilo, i když je to tak prvoplánové. Asi je to trochu lepší červená knihovna než běžné romány pro ženy. I když cílová skupina je (alespoň co do pohlaví) jasná.

Petraj365
29.10.2020 5 z 5

Líbila se mi víc než první díl. Sice se ztrácím v těch písmenech, ale opravdu mě to baví. Hned jdu na další

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Uzasne milujem tuto autorku

Lucynkaaa
06.10.2020 4 z 5

Rhage je pro mě jediná sympatická postava z celého Bratrstva globálně ale stejně jako u předchozího dílu - naprosto neustále se opakující erotické scény, že máte chvílemi pocit, že se tam nic jiného neděje a překlad některých výrazů vycházejících z úst rádoby drsných bojovníků, které neřekne ani 5 leté dítě, to není nic pro mě.
Na druhou stranu musím uznat, že toto se mi četlo mnohem lépe, než první díl.
Za mě čtyři hvězdy - jedna jen za to, že to byl Rhage :-D

johana3160
11.09.2020 4 z 5

Mam ponekud smisene pocity, kniha je psana z nekolika pohledu, pricemz obcas skaze naprosto nesmyslne z jedne na druhou, coz ja osobne nesnasim. Navic linie zaporaka O je naprosto zbytecne honeni pismenek. Vcelku chapu linku Johna a predpokladam, ze se casem dovim vic. Nejak nechapu autorciny umysly a predpoklady schopnosti upiru, zvladte schopnost teleportace, nemaj ji jen clenove bratrstva, ale i jini jak se jasne pise. Ale kdyz to potrebuje Bella tak to najednou jen ona neumi.... kdyby aspon napsala proc nez aby to bylo proste proto ze se ji to nehodi do kramu. Zbytek byla takova ta klasika. Vahla jsem v hodnoceni, chtela jsem dat nizsi protoze me chvilemi kniha rozcilovala, napriklad ten neukonceny konec s Bell, ale co je to hned v dalsi knize, a tak nakonec za par veci, ktere me preci jen “dostaly” 4*

renefer
27.07.2020 3 z 5

Všechny díly na jedno brdo. Některý z bratrů se zamiluje, překoná veškeré překážky ( v tímto díle je milá zachráněna z posledního stadia leukémie). Nějak se mi zatím nechce do dalších dílů.

haWranka
09.05.2020 4 z 5

Tak tohle bylo o dost lepší než předchozí díl! Hlavní hrdinové ohromně sympatičtí (a všichni ostatní také), děj odsýpal a vůbec jsem se nenudila, hodně napětí i romantiky. A autorka opravdu skvěle navnadila na další díl!

Petra38
02.04.2020 5 z 5

Můj nejoblíbenější díl. Obě postavy miluju. Ačkoliv jsem četla už tolikrát,stále mi konec jejich knihy vhání slzy do oči...

Szekynka
17.03.2020 5 z 5

Trošku jsem doufala, že půjde víc o boj mezi dvěma světy ale už chápu, že každá knížka bude věnovaná danému páru. No co se týká těchto dvou bavili mě asi víc jak Beth a Wrenth z prvního dílů. To víte jak tam byl zakomponovaný ještě dráček :)

JajaRadova
13.03.2020

Prosím, podpořte mou petici za druhé vydání této knižní série.

Tereza.Fait
01.02.2020 5 z 5

Rhage miluju! ❤️ Skvělý příběh, zase osud a happy end. Já kvůli šťastným koncům prostě čtu.

havrmoni
04.01.2020 4 z 5

Nebylo to horší než předchozí díl a celkem jsem si zvykla na styl psaní autorky. To jak se střídají pohledy několika ,,lidí " najednou. To, že jsem dala o jednu hvězdu méně, je kvůli Mary. Sice silná žena ve slabém těle, ale nesmírně mi lezla na nervy minimálně do dvou třetin příběhu. Co mě překvapilo, že sexovat mohla vlastně pořád. Horečka přešla a šup na to. Někdy přitom stačí obyčejné nachlazení a člověk má náladu akorát tak padnout do postele, sám.

Anežka524
28.11.2019 3 z 5

Určitě lepší než 1. díl. Stále to ale nebylo perfektní. Mary byla většinu času na ránu. A i tady bych uvítala více akce a kapitoly s bezduchými mě taky nudily...

Petra-1
16.11.2019 4 z 5

Tak 2 díl se mi líbil víc než první, akorát úseky s bezduchymi mě tak trochu nudí.

Renatapek
03.11.2019 5 z 5

V tomto díle se odvíjí příběh nenasytného milence a lidské ženy Mary. Je vůbec možné, aby byli spolu? On je prokletý a ona si nese svá tajemství. Navíc lidé a upíři nemají dovoleno žít pohromadě. Celý příběh je velmi čtivý a nedovolí vám na moc dlouho odložit knihu. Líbí se mi, že se s hlavními hrdiny odvíjí pokračování příběhů ostatních členů bratrstva a hrdinů této serie. Knihu jsem četla několikrát a ráda se k ní stále vracím.

Toledo
30.10.2019 4 z 5

Dalsi moc povedeny dil, za me srovnatelny s prvnim. 5* nedavam jen z toho duvodu, ze cekam, ze dalsi dily budou jeste lepsi.

LucijeT
09.10.2019 5 z 5

Absolutní paráda, jedu dál další díl

MíšaS.
10.09.2019 1 z 5

Jedna hvězda a to ještě s přimhouřenýma očima. Příběh stejný jako v prvním díle. Jsou pasáže, které jsem přelétávala, protože byly nudné a nic nového nepřinesly.
I když jsem neměla velká očekávání, tak jsem si říkala, že na tom musí něco být, když to má tak vysoké hodnocení, ale nechápu. Postavy i děj jsou předvídatelné a hlavně to je strašný cukrkandlový kýč.
Mám z knihovny půjčeny ještě tři díly, a už teď vím, jak budou vypadat a ani se mi je nechce číst...
Asi mám i na odpočinkové čtení trochu vyšší nároky.

lady.k

2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenec z věčnosti je v

Přečtených1 708x