Milenec z temnot

Milenec z temnot https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34605/bmid_milenec-z-temnot-FFL-34605.jpg 4 1237 179

Bratrstvo černé dýky série

Úvodní román slavného cyklu představuje tajné bratrstvo šesti upírských bojovníků, ochránců svého rodu. Ti ve skrytu noci vedou nekonečnou a neúprosnou válku se svými odvěkými nepřáteli o svá území v Caldwellu. Nejkrvežíznivějším z nich je vůdce bratrstva, Wrath, který touží odplatit dávnou vraždu svých rodičů. Avšak když jeden z jeho nejstatečnějších bojovníků padne a zanechá po sobě nevlastní dceru, musí za ni Wrath převzít zodpovědnost. Zavede ji do světa neživých, o němž dosud neměla tušení, do světa smyslnosti, o níž se ji nesnilo ani v nejdivočejších snech. Dvoumetrová Wrathova postava zahalená v kůži ztělesňuje čirý děs. Dlouhé černé vlasy spadající doprostřed čela, oči, jež nikdy nikdo nespatřil, ukryté pod tmavými brýlemi. Ramena dvakrát širší, než má většina mužů.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Dark Lover , 2005

Aríka
20.01.2018 5 z 5

Hodně dlouho jsem odolávala této sérii, ale cestu si ke mě našla. Z prvního dílu jsem nadšená. Styl psaní, postavy...vše na jedničku. Wrath je miláček ačkoliv se tak nikdy moc netváří. Rozhodně doporučuji.

zelenoockaa
16.01.2018 2 z 5

Dočetla jsem to, další číst nehodlám. Za mě naprosto nudná knížka, navíc předvídatelná a pro puberťáky.

nai.ivka
08.01.2018 3 z 5

Nakonec mě zaujala natolik, že si zkusím přečíst i další díl. Hůř se mi do toho dostávalo.

jani.ruzicko
30.12.2017 5 z 5

Jsem velmi příjemně překvapená! =) Sice mi nějakou dobu trvalo než jsem se začetla, nebo spíš zorientovala, vzhledem k velkému počtu postav, ale nakonec jsem se do toho dostala a vážně se mi příběh zalíbil. Bavila jsem se a jsem ráda, že svět upírů pojala autorka zase trochu jinak, než to známe. Erotika, jak někdo uvádí na štítku, to dle mého není, na druhou stranu ale pro každého asi erotika znamená něco jiného =D Knížku určitě nečtu naposled a rozhodně přijímám i všechny další díly! =)

ivusse
17.12.2017 5 z 5

Těším se na pokračování :-)

Kyklop
30.11.2017 5 z 5

Knihu jsem začala číst bez jakéhokoli očekávání. A možná i proto jsme z téhle série tak hodně nadšená. Miluju tématiku s upíry a erotikou taky vůbec nepohrdnu, takže tahle série je přesně pro mě. Všechny hlavní postavy jsou moc sympatické a kniha v sobě má i plno vtipných momentů, kterých se nedalo nabažit. Autorka píše moc čtivě a tuhle knihu jsem nedokázala na moc dlouho odložit. Už jsem stihla přečíst všechny díly ze série a musím říct že to rozhodně stojí za to :)

Danca196
02.10.2017 3 z 5

Příjemná upírská oddychovka s napětím i erotikou a samozřejmě s dobrým koncem.

Ryorka
29.08.2017 4 z 5

nooo.....jsem trochu na vážkách co napsat. Přečetla jsem celou dostupnou sérii Bratrstva a musím říct, že jsem ji četla kvůli příběhu, který se odehrává na pozadí jednotlivých postav ( Stvořitelka, Omega, Otec, tajemno kolem Johna - je nebo není to D.? ) a ty čtyři hvězdy jsou hodnocení série jako celku. Některé díly jsou lepší, některé horší, některé špatné. Pokud autorka zamýšlela u čtenářů fakt, že po přečtení půjdou vyměnit spodní prádlo, tak odvedla dobrou práci.Erotika je zde vůdčí téma. V každé druhé větě má někdo masívní erekci nebo kolosální orgasmus. Upíři, ale i lidi tu do toho buší jak králíček Duracel. Ale v kontextu celé série je to furt dokola to samé. Sotva se potkali, už to dělali. Snad vyjma Z, V a Q s B. Kupodivu příběh Quinna a Blaye měl největší hloubku. Nicméně celé sérii nelze zapřít plytkost a naivitu chování jednotlivých postav a dějů. Doplňuji - i když se podle spisovatelských měřítek jedná o jednodušší nenáročné dílko, má schopnost vtáhnout do toho světa. A i když moje hodnocení není zdaleka úplně kladné, přesto přiznávám, že se ke knížkám vracím ( některé pasáže prostě přeskakuju ) a nejednou jsem se nachytala při tom, jak moc bych chtěla být součástí toho baráku :).

lenhart23
23.08.2017 5 z 5

Nikdy jsem si nemyslela, že se mi bude líbit něco, co se týká vlkodavů, upírů a zaklínačů. Teď, když už jsem u 4. dílu Milenců jsem vděčna kamarádce, že mě přinutila přečíst prvních padesát stránek. Zbytek jsem zhltla během dvou nocí. Odvolávám, co jsem odvolal, ...

trynitrix
16.06.2017 3 z 5

Musím říct že mě tedy nějak začátek nechytl a pořád jsem si říkala co všichni na tom mají prostě to seznámení s těma postavami a přeskakovaní postav a až konec mě teda trochu přesvědčil tak jsem se shodla na 4* že tomu dám šanci i v dalších dílech ale odvařená jsem teda z toho nebyla že by mě děj nějak pohltil.

Charley
05.06.2017 5 z 5

Moc dobře napsané. I když jsem četla několik fantasy sérií, které jsou zaměřeny na podobné téma, tak mi z této zůstává něco jiného. S velkým nadšením se pustím do dalších dílů. Navíc se mi líbí, že (na rozdíl od jiných romancí, kde se po počátečním zamilování pár rozhádá kvůli nedorozumění a dá se dohromady až pod tlakem situace) je tady jejich dvojice stabilní a moc se mi to líbilo....jako závan čerstvého vzduchu. Doporučuji :)

cukrovka
08.03.2017 5 z 5

Knížka je hodně čtivá a rozhodně nenudí. I když děj lze předvídat, nemohla jsem se od něj odtrhnout. Bratrstvo mě nadchlo a už se těším na další díly.

witchersbitch
08.03.2017 4 z 5

jo! myslete si co chcete, ať je to klišé jaký chce, ale je to romantika jak má být!!

Kiwicatko
19.01.2017 4 z 5

Tak jo...chci videt fotku Wratha, protoze tak obrovskeho chlapa si nedokazu predstavit :-)
V knizce je vse, co si muzu prat, pekni chlapi, fajn holky, akce, napeti, laska, sex...proste dalsi oblibena serie :-)

Mellisek
03.10.2016 5 z 5

Já jsem tedy teď dočetla první díl a jsem rozhodnutá pro další díl. Kniha byla vybrána jako oddechovka moc jsem od ní nečekala. Musím uznat pěkný poutavý děj, dává to smysl. K faktu mysterióznu se mi líbí že mají svůj svět (Temná Raven,Vampire Academy,Twillight etc. mají jiný ) tím pádem se mi líbilo že nečtu další verzi nečeho. Jsem zvědavá jak se série bude vyvíjet :)

domi13
26.09.2016 5 z 5

Tak to je fakt moc pěkná serie. Upíři jsou banda správných, většinou nadržených chlapů, kteří ovšem milují své ženy a budou pro ně i cedit krev. Je dobré vědět, že to má tolik dílů a ještě se další píšou.

Kočičáci
04.09.2016 5 z 5

Když jsem knihu vyzvedávala v knihovně a uviděla jsem obálku, tak jsem byla na pochybách, jestli mám tu správnou rezervaci :-) Koukám na předsádku a vidím, že to má přes deset dílů....no to určitě nee...všechno to číst fakt nebudu!
Začetla jsem se, strhlo mě to a užila jsem si to...Ve svém žánru opravdu nadprůměrné.
Tak teda jo, po Wrathovi a Beth jdu do dalšího dílu a jsem celá natěšená :-D

Renytka
21.08.2016 3 z 5

Knihu jsem četla pouze v práci na noční, když zrovna nebylo co dělat. Přelouskala jsem to, i když se našlo dost věcí, co mi vadilo. Hodnotím takovým průměrem v podobě 3 hvězd. Dala bych i více, ale na to, jak byla kniha dlouhá, se toho tam zrovna moc nestalo.

Etule
04.08.2016 4 z 5

Upířiny běžně nečtu. Pomineme-li Stmívání a Temnou hrdinku, která mi téměř vypálila oči. Nehledě na to, že mám raději vlkodlaky, ačkoliv důvod vám neřeknu, i kdybyste mě mučili, neboť ho sama nedokážu definovat. Ale má s tím, cosi společného Underworld a lycan Lucian. :D Ale teď ke knize.
Tak nějak jsem od ní nic neočekávala, takže mě nečekalo žádné zklamání, ale právě naopak. Bratry si nelze jinak než zamilovat. Rozjezd vztahu Beth a Wratha na mě sice byl trošku moc rychlý, ale nakonec jsem se přes to nějak dokázala přenést a knihu si nadmíru užít.
Nemůžu se dočkat dalších příběhů bratrů. :)
Mimochodem, jsem jedinej magor, který naprosto žere Zsadista? :3

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Tahle kniha se mi moc líbila. Je to skvělá paranormální romance, najdete v ní všechno, co k tomuto žánru patří: romantiku, trochu erotiky, napětí. Velmi zajímavý, dobře zpracovaný příběh. Wrath je impozantní figura.

upíři láska erotika rodina horory bojovníci

J. R. Ward (p)
americká, 1969
2010  86%Milenec z temnot
2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenec z temnot je v

Přečtených1 948x