Milenec z temnot

Milenec z temnot https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34605/bmid_milenec-z-temnot-FFL-34605.jpg 4 1238 180

Bratrstvo černé dýky série

Úvodní román slavného cyklu představuje tajné bratrstvo šesti upírských bojovníků, ochránců svého rodu. Ti ve skrytu noci vedou nekonečnou a neúprosnou válku se svými odvěkými nepřáteli o svá území v Caldwellu. Nejkrvežíznivějším z nich je vůdce bratrstva, Wrath, který touží odplatit dávnou vraždu svých rodičů. Avšak když jeden z jeho nejstatečnějších bojovníků padne a zanechá po sobě nevlastní dceru, musí za ni Wrath převzít zodpovědnost. Zavede ji do světa neživých, o němž dosud neměla tušení, do světa smyslnosti, o níž se ji nesnilo ani v nejdivočejších snech. Dvoumetrová Wrathova postava zahalená v kůži ztělesňuje čirý děs. Dlouhé černé vlasy spadající doprostřed čela, oči, jež nikdy nikdo nespatřil, ukryté pod tmavými brýlemi. Ramena dvakrát širší, než má většina mužů.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Dark Lover , 2005

shey
19.02.2014 5 z 5

K sérii lze napsat jediné: POZOR ZPŮSOBUJE ZÁVISLOST! :o)

DanielaRusova
16.02.2014 5 z 5

Četla jsem je všechny,už před rokem,ted je pomalu sháním,aby staly v mojí knihovně.Z čehož je jasný,že mě se moc líbily,láska dynamičnost děje a dobrý konec-byla jsem naprosto spokojená.:-)))

Petra Ďat
13.02.2014

Ze začátku se mi do knihy vubec nechtělo,ale nakonec sem se do toho dostala a četla se mi dobře..Akorat ten konec už mi přišel strašně přeslazenej o par něžných dotyků a poibku,a miluju tě mín a je to super:)

muchomurka
03.02.2014 4 z 5

Moc se mi do čtení nechtělo, ale na druhou stranu jsem nemohla odolat. A dobře jsem udělala. Knížka byla super, líbily se mi hlavní postavy i celkově příběh. Jsem zvědavá na další díly :-) Doufám, že budou nejmíň tak dobré, jako byl tento díl.
Jediné, co mi na knížce přišlo zdlouhavé, byly kapitoly o panu X. Děsně mě nebavily, stačily by kratší, nebo méně častější.

vamp
27.01.2014 3 z 5

Dobré,přečtu si nejspíš i pokračování

Samira
25.01.2014 5 z 5

Do Bratrstva se prostě nejde nezamilovat, i když první díl ještě tolik do děje nevtáhne, druhý je, ale už geniální, takže doporučuji vytrvat. Jediné, co stále málo kdy čtu jsou pasáže s bezduchými, to mi nějak nejde.

vaili
20.01.2014 5 z 5

No taková upírská klasika pro dospělé.. :) jedna z knih, kterou nemůžete odložit jakmile začnete číst :)

Marťa16
01.12.2013 5 z 5

POZOR! ZPŮSOBUJE ZÁVISLOST. Naprosto skvělá série. Nedá se od ní odtrhnout a zajímá vás, jak budou příběhy bratrstva pokračovat. :)

LiLLu
02.11.2013 4 z 5

Takové lehké čtení, neurazí ale nijak nepřekvapí. Jediné co mi trošku vadilo byli zase jiné zvyky co se upírstva týče. Ale zvykla jsem si a dálší díly si přečtu. Kdyby autorka nahradila slovo "nehledě na to.. .." bylo by to báječné strašně mě to tahá za vniřní uši:-D

elisabetth
01.11.2013 2 z 5

Po dlouhé době jsem si zase přečetla nějakou tu upířinu. Fikční svět této série mi přijde docela promyšlený. Kniha se čte snadno, s tím problém nemám, ale přišlo mi to zdlouhavé - to bude s největší pravděpodobností tím, že je zde hodně informací o fikčním světě, aby byl čtenář v obraze. Líbilo se mi, že se střídaly pohledy postav (dokonce i hlavní zloun měl své pasáže).
Z postav mě nejvíce zaujali Butch a Zsadist (kvůli nim asi budu v této sérii pokračovat, jen doufám, že jejich díly autorka nezkazí). Jinak jsou všichni úžasní a samozřejmě krásní. Bez toho by se pořádná paranormální romance neobešla.

snilek.holka
07.10.2013 3 z 5

Tahle série je tak strašně profláknutá,že mi dlouho trvalo dokopat se zkusit si to přečíst. Podle mě to není dobré, ale ani špatné. Nic světového. Pohodová oddechovka u čeho si člověk odpočine a nemusí knize věnovat příliš pozornosti. Další díl si klidně přečtu

Nessa
22.09.2013 5 z 5

Hned na začátek, musím autorku pochválit za napsání tak skvělé série. Opět se někomu podařilo vymyslet něco originálního, co stojí za přečtení. Ne jenom příběh hlavních postav, ale i dění kolem nich bylo nezapomenutelné. Tajný svět upírů a válka s bezduchými. Páni. V každém díle jsem se dozvídala něco nového co mě překvapilo. Nikdy nebudu litovat, že jsem si knihy od této autorky koupila! Tyto knihy stojí za přečtení. :3

P.ary
12.09.2013

Nebylo to špatné, ale byly tam pasáže, u kterých sem se vyloženě nudila, vím, že tam musely být, ale i tak :-) Časem si možná, ale vážně jenom možná, přečtu další díly...

ewisek22
29.08.2013 4 z 5

Nebylo to špatné, ale k dokonalosti mi něco chybělo...Dávám čtyři hvězdičky za "bratry" Wrathe a za Butche, kteří byli luxusní:)) Bety bych nejraději vymazala...šíleně mně nudily a nejradši bych je vždycky přeskočila:)) Ale zase proti někomu bratrstvo bojovat musí...

Canney
19.08.2013 3 z 5

3,5*
Nevím jestli bych se do této knížky pustila, kdybych na ni neslyšela chválu ze všech stran. Nadšení z této knihy v určitém menším měřítku sdílím. Autorka nás seznamuje se světem upírů, kteří pro změnu nejsou neporazitelní, což oceňuji. V knížce nechybí napětí, erotika ani mírná nevraživost mezi bratry. Přesto tu je něco, co mě vůbec nebavilo a to byly kapitoly vyprávěné z pohledu pana X. Chápu, že byly důležité, ale dost mě nudily.

ledovalady
02.08.2013 5 z 5

Erotické, násilné, krvavé. Jednoduše super.

Soptinka
15.07.2013 5 z 5

Moc pěkně psaná kniha, krásný děj a četla se skoro jedním dechem. Určitě si přečtu i další díly.

h.romca
12.07.2013 3 z 5

Nebyla to špatná knížka. Ze začátku se mi líbila. Ale potom se mi to zdálo celkem stejné a nudné, jelikož děj pokračoval celkem rychle, takže se tam ani nic nestihlo odehrát... a pokud jo tam na posledních pár stránkách..

ladymanson
20.06.2013 2 z 5

Miluju upíry, miluju erotiku a miluju násilí. Toho jsem se v knize, bohužel přes všechny sliby nedočkala. Přišlo mi to spíš jako další román z červené knihovny s nálepkou upíři, aby se to líp prodávalo. Co jsem slyšela z doslechu, myslím že by mi více sedly pokračování této série, ale první díl mě natolik odradil, že nemám sílu pokoušet štěstí.

Thanyss
19.06.2013 3 z 5

Co knize rozhodně nechybí, je velká dávka testosteronu, sexu, svalnatých upířích nadsamců, kožených bund a zbrojního arzenálu, se kterým by se mohla vyzbrojit polovina armády ČR. Přestože se v posledních letech s upířími příběhy doslova roztrhl pytel, je Milenec z temnot rozhodně tím lepším, co si můžete přečíst. Navzdory předvídatelnému ději, malému množství akce a napětí, velké souhře náhod a několika malých nelogičností, je kniha nesmírně čtivá a dějem nenudí. Příběhem proplouváte ani nevíte jak.
Takže dámy, zapomeňte na Edwarda, Bratrstvo vám nabídne pořádný chlapy.
Na závěr bych jen dodala, že kniha splnila má očekávání na nenáročnou četbu, která dokáže podnítit fantazii a nenudí. Řečeno čísly 60%.

upíři láska erotika rodina horory bojovníci

J. R. Ward (p)
americká, 1969