Božský

Božský https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339261/bmid_bozsky-EPt-339261.jpg 4 936 168

Božský bastard série

< 5. díl

Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou přátel, kterou věrné čtenářky znají již z předchozích dílů oblíbené série Božský. Putování po vinicích je pro Pippu, jež se právě vzpamatovává z nechutného rozchodu, vítanou příležitostí, jak na všechno zapomenout. Jensen se výletu účastní tak trochu z donucení a jen doufá, že vína bude dost, aby tu nudu přežil. Nuda se však nekoná. Celý výlet se změní v bláznivý sled událostí a zprvu improvizovaný vztah dvou cizích lidí postupně přeroste v hlubokou vášeň. V závěrečném dílu série Božský se uzavírají osudy hrdinů, které si čtenářky Christiny Laurenové tolik oblíbili. I v této knize najdeme vše, čím si autorky své čtenáře tak podmanily: drama i humor, vtipné dialogy, lásku pošetilou i vášnivou a zejména sex, který si hrdinové románu umí náležitě vychutnat.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful , 2016

Mišule_11
22.07.2017 5 z 5

Opět nezklamala! :) Propojení hrdinové z předchozích dílů, společná dovolená a dvě zamilované duše, co si nechtějí přiznat, že se vlastně do sebe zamilovali! Jako vždy se mi kniha líbila a člověk se od ní nemohl odtrhnout, tak jak to má být!

havrmoni
20.07.2017 5 z 5

Hezká tečka na konec. Líbilo se mi to až na ty nepřesnosti. Jako by špatně ,,přeložený"číslovky. V jedný větě blbost a pak ok. Sympatičtí hrdinové a lidičky z předchozích dílů,to bylo fakt pěkný.

Blaufik
19.07.2017 4 z 5

Super zážitek, škoda, že jsem sérii záměrně ignorovala a nakonec začala posledním dílem :-) Určitě se do toho pustím od začátku, pro chvíle pohody je kniha naprosto bezkonkurenční.

vyska
14.07.2017 5 z 5

Asi nejhezčí příběh. Krásně popsané, bez zbytečných "keců" apod. :-)

LilianaFalcon
07.07.2017 5 z 5

Nevim, jestli to neni nostalgii, jak se to vsechno krasne provazalo, ale pro me je to asi druhy nejlepsi dil serie... Hned za Bozskym bastardem, ptz. ten prvni dil nicim nejde nahradit ;-)
Fakt jsem se bavila, sexu tam bylo dost, ale tak to se u erotickeho romanu predpoklada... asi nemam, co bych tomu v ramci zanru vytkla.

gargamelka
06.07.2017 5 z 5

Fajn kniha do letních měsíců. Léto je časem slunce,cestování, hříchů a experimentů jak v jídle, tak ve vztazích a tato kniha naladí čtenáře na optimistickou notu, co se může během výletů přihodit (v tomto případě dovolenky partičky kamarádů, ve vinařském regionu). Dále je to také o tom, že protiklady se přitahují a vábí se navzájem... Ano, jsou tam nepřesnosti, ale dají se tolerovat. Díky epilogům se dějové linky uzavírají.

susinka
03.07.2017 4 z 5

Líbilo se mi to. A nevím proč, ale Jensen mi přišel jako sympaťák :-)

Turquoise
02.07.2017 4 z 5

Příjemné zakončení série, díl mě moc bavil. Příběh se nikde nezadrhl, četlo se to skoro samo. Správná oddychovečka. :)

Jinak, taky mi dost vadily ty časové nepřesnosti, to bylo fakt moc... jako kdyby to psal úpně někdo jiný, kdo neví, co se dělo v předchozích dílech (Božský hráč). A je to první kniha, kde jsem našla mraky gramatických chyb v čárkách, skloňování... a opravdu mě to štvalo. Kdyby tam byla jedna, ale fakt jich tam bylo hodně. To nikdo nekontroloval?

Jo a luxusní obálka. :)

helena19
01.07.2017 5 z 5

Nádherné zakončení celé série. Předešlé díly jsem četla zhruba před rokem, bylo proto super připomenout si všechny postavy a číst, jak si užívají život se svými drahými polovičkami včetně toho, že jsou všichni nejlepšími přáteli v každé situaci. Prostě nerozluční!

blonďatá.luc
25.06.2017 4 z 5

Budu upřímná - kniha mě trochu zklamala. Skutečně mě mrzely časové nepřesnosti, které v počátku knihy byly. Taky mi ten příběh sám o sobě nepřišel až tolik kouzelný jak ty předešlé. Pověstné kouzlo skryté ve stylu psaní se ovšem nevytratilo a tak můžu s klidným srdcem říct, že si knihu užijete a dá se to považovat za pěknou tečku za celou sérií.

a.nnysek
24.06.2017 5 z 5

Pěkný závěr celé série, která mi přirostla k srdci. Hodně jsem se nasmála a perfektně si oddechla.

susinka
20.06.2017 4 z 5

Ale jo, sice na mě až moc podivných náhod, ale dalo se to ;-) Je to hezky uzavřená serie ;-)

Aires
19.06.2017 5 z 5

Milé a vtipné čtení :) Jen je znát, že jde opravu o konec série. Příběhy všech předchozích hrdinů se prolínají a tak tu máme spoustu zamilovaných párů, ukřičených dětí a hromadu neznámých jmen, ve kterých se neorientuji. Ale to bude nejspíše tím, že jsem nečetla celou sérii, jen první díl Božského bastarda :)
Pokud má být Božský vaše první přečtená kniha od Christiny Lauren, doporučuji ji na chvilku odstrčit stranou a raději začít jinou knihou série, aby vás ta spousta postav nezmátla :)

salča
18.06.2017 4 z 5

Hezké zakončení celé série.Poklidné,úsměvné čtení.Líbí se mi,že jsou tam opět i postavy z předešlých dílů.
Z celé série Bennett a Chloe jednoznačně TOP.

kacaaba
14.06.2017 5 z 5

Mě se kniha líbila, taková klasika od této autorky. Byla jsem ráda, že se tam objevily životní osudy ostatních hrdinů. Moc jsem si to užila.

alcerka
13.06.2017

Mám přečteno několik knih od Laurenové, a připadají mi kvalitativně hodně nevyvážené. Pár z nich mě dost bavilo. A pár jsem nedokázala dočíst... Mezi ně patří i Božský. Upřímně obdivuju každého, kdo zvládl udržet pozornost až do konce. Některé situace u mě vyvolávali spíš hysterický smích, kdy jsem si říkala, jestli to myslí opravdu vážně...

Samira
12.06.2017 5 z 5

Velice pěkný poslední díl této celkově hodně povedené série respektive sérií. Na počátku jsem se obávala, že si tentokrát autorky doslova vylámou zuby na předvídatelné a na první pohled dosti vynucené zápletce, ta se však v druhé třetině krásně rozvine a dvojice je naopak příjemná a jiskřící nad očekávání.
Závěr tak trošku klasicky v lehce zpátečnickém duchu, ale krásný bonus, který obstarají všechny postavy ze série Božský, dá pomyslnou třešničku a mohl být klidně mnohem delší.
Škoda těch poměrně výrazných časových chyb, které vznikly bůh ví jak, tedy zda je na vině špatný překlad či jsou i v originále. V každém případě jsem se zapotila a nakonec si udělala jakousi představa s pomocí minulých dílů.

Jinak však určitě stojí za to, a už teď doufám v nějakou jejich další knihu!

Makulka1992
12.06.2017 3 z 5

Jako mam ji v knihovničce ale..... Bylo to takové nijaké,čekala jsem na poslední díl daleko větší bum.... Jensena jsem si nějak neosvojila... Prostě to nebyl bastard,a Pippa noooo co na ní říct ta jediná to asi zachraňovala. Abych to uzavřela tak jsem si knihu koupila,na jednu stranu jsem ráda že jí mám a mám kompletní serii,na druhou stranu byla trochu zbytečná. Jediné za co jsem byla ráda bylo že jsem zjistila jak to dopadlo s ostatními Božskými

Elčokča
12.06.2017 3 z 5

Hrozná slátanina :-( A je to velká škoda, protože jinak mám sérii ráda. Jak píšou holky přede mnou, ty časové nesrovnalosti jsou šílené a nesedí ani jiné detaily. Jensen za Pippou přijde v triku, ale vzápětí mu rozepíná košili? Celý výlet mi přijde strašně násilný, slepený a trapný. Jsem tak zklamaná, že ani nevím co k tomu napsat... Tři * dávám jen proto, že i přes velkou nespokojenost s příběhem, jsem se u knihy smála.

kik68
10.06.2017 2 z 5

Tak za mě se tohle vůbec nepovedlo. Nějak nemohu pobrat, že tuhle knihu napsaly stejné autorky, které napsaly tak skvělé a vtipné knihy (bastarda, cizince a hráče).
Tenhle díl je určitě ze všech nejslabší. Je tam spousta časových nesrovnalostí, kterých si hodně lidí možná při běžném čtení nevšimne, ale já mám ráda přesnost, takže mi dost vadili.
Dvě hvězdičky jsem dala ze dvou důvodů.
1. Rozhovor Pippy s dědečkem o tom jak se poznal s babičkou - pro mne určitě nejlepší část knihy.
2. Epilogy (prostě dokonalé :-))
Byla jsem moc ráda, že se v této knize vyskytovali i ostatní z předešlích dílů, ale po pravdě musím přiznat, že vůbec nevím které dítě je čí :-)