Božský

Božský https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339261/bmid_bozsky-EPt-339261.jpg 4 936 168

Božský bastard série

< 5. díl

Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou přátel, kterou věrné čtenářky znají již z předchozích dílů oblíbené série Božský. Putování po vinicích je pro Pippu, jež se právě vzpamatovává z nechutného rozchodu, vítanou příležitostí, jak na všechno zapomenout. Jensen se výletu účastní tak trochu z donucení a jen doufá, že vína bude dost, aby tu nudu přežil. Nuda se však nekoná. Celý výlet se změní v bláznivý sled událostí a zprvu improvizovaný vztah dvou cizích lidí postupně přeroste v hlubokou vášeň. V závěrečném dílu série Božský se uzavírají osudy hrdinů, které si čtenářky Christiny Laurenové tolik oblíbili. I v této knize najdeme vše, čím si autorky své čtenáře tak podmanily: drama i humor, vtipné dialogy, lásku pošetilou i vášnivou a zejména sex, který si hrdinové románu umí náležitě vychutnat.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful , 2016

Hany.Honey
25.11.2017 1 z 5

Nejslabší díl. Do 130 stran naprostá nuda, hlavní postavy mi k sobě vůbec nešly.

Lenka.Vílka
08.11.2017 3 z 5

Proč kniha nebyla špatná? Protože tohle duo umí psát a mě to baví číst. Ale celá série mi už přijde až moc zbytečně zamotaná (viz když Pippa vysvětluje svýmu dědovi, kdo je Jensen v tom jejich prapodivnym propletenci). Když jsem si odmyslela rušivé elementy příběhu (postavy z předchozích dílů), tak to dějově nebylo až tak špatný. Ano, je to poslední díl, tak nastalo něco jako uzavření všeho, ale když chci už něco takovýho napsat, tak si alespoň nakreslim časovou osu, ať nevypadám jako autor před čtenáři jako blbec. Mě by víc vyhovovalo, kdyby to byl samostatný děj a to uzavření jako krátká novela nebo klidně jako součást knihy, samozřejmě na konci. Nechci Božského zatratit, ale s předchozími díly jsem si užila mnohem víc srandy. Většinou to jsou dvě příjemné hodiny čtení, ale tohle bylo na pokrčení rameny a jdeme dál.

Mailin
30.10.2017 5 z 5

uplně božská kniha

ardeas
20.10.2017 1 z 5

Najslabším diel, bez osobitného šmrncu a ako zaver celej serie, tak to je troska az hanba. Dej a dialógy boli slabe, bez iskry. Precitane rychlo, ale ako som zatvorila knihu, rovno vyšumelo do stratena.

SoňkaSoník
01.10.2017 5 z 5

Další povedená kniha z velmi čtivé a odpočinkové série. Nebylo tam tolik erotických obrazů a možná se tam toho příliš motalo hodně kolem dětí, ale i tak jsem to přečetla jedním dechem :-)

petra1773
30.09.2017 3 z 5

Příjemná oddychovka jako všechny ostatní knihy od autorek z této série :) knížka se čte sama, jedním dechem, ale bohužel je už o něco slabší než ty předchozí...pořád ten samý scénář a předvídtelný děj i konec. Na odpočinek to je ovšem ideální volba :)

alzbeta4340
28.09.2017 5 z 5

Líbilo se mi to moc. Božský je povedené zakončení celé vydařené série. Určitě si nemyslím, že by tento díl byl slabší, jak se objevuje v některých komentářích. Já se při čtení bavila, příběh Pippy a Jensena byl přesně na hraně sladké, ale nepřeslazené romantiky se šťastným koncem. Jako odpočinkovou četbu určitě doporučuji.

Arianne
14.09.2017 3 z 5

Příjemné rychlé čtení. Ale na rozdíl od předchozích dílů mi tam něco chybělo. Ten pocit, že příběh prořívám spolu s hrdiny, naopak jsem si připada, jako bych se ně dívala přes sklo. Je to škoda, Pippa byla neskutečně zajívavá a barevná, Jensen možná měl působit jako suchar, ale nakonec byl jen neskutečně vyčerpaný muž, kterému se z života vytratila všechna radost. Tolik potenciálu a přitom se jen klouže po povrchu pocitů a prožitků. To, co bylo na minulých dílech tak dobré, co z nich dělalo víc než jen erotický romám, byla nálož emocí, které se čtenáři dostaly pod kůži. Tady jsem pořád čekala kdy to přijde a nic. Škoda.

Kiwicatko
14.09.2017 5 z 5

Chlamala jsem se celych pet hodin, co jsem to cetla. Chvilkama jsem musela opoustet mistnost, abych nevzbudila toho malyho pisisvora :-D
Hodnoceni jednim slovem: BOZSKY!!!!!!!!! :-*

Espoir
29.08.2017 4 z 5

Tato kniha byla krásným zakončením celé série. Já od ní nečekala nic extra (prvním třem dílům se nemůže vyrovnat), spíš jen takovou oddychovku. A přesně to jsem dostala. Mnohem lepší čtení, než čtvrtý díl, který mě fakt zklamal (a pokud někdy sérii budu číst znova, tak ho s klidným srdcem vynechám). Těším se, s čím autorky přijdou příště :-)

ellyem
25.08.2017 3 z 5

Z knihy nejsem zase tolik nadšená. Stejně, jako z Milence. Přijde mi, že díl od dílu jsou knížky slabší a slabší. Bastard pro mne zůstane na příčce číslo jedna i nadále a jak se zdá, jen tak ho něco nepřekoná. Co se týče příběhu, byl poměrně hezký a promyšlený. Občas mi přijde, že některé věci, které se v knize stanou, jsou nepochopitelné a značně naivní, ale nějak se ten příběh okořenit musí, že jo. Co se koupě týče, určitě jí nelituji. Věřím, že se ke knize za pár let opět vrátím a třeba ji budu vnímat jinak, kdoví.

jani.ruzicko
20.08.2017 5 z 5

Božské.... a při počátečních útrapách hlavních !hrdinů" jsem se fakt nasmála... :D opět velmi čtivé a myslím, že je to pěkný závěr celé série.=)

Ditules
16.08.2017 3 z 5

Teda musím říct, že na konci jsem už nevěděla, kdo byl kdo, kdo co dělal, a tak.. Takže ty postupný epilogy pro mě byly jedním velkým otazníkem. :D Poslední díl byl asi nejslabší, ale dalo se to číst.

JanaDor
14.08.2017 4 z 5

Z pěti dílů jsem četla tři a musím uznat, že se mi tato série líbí. Má to šmrnc, dvojce je mi vždy sympatická a k tomu je to hezká romantika. Někdy je tam více sexu, ale když mi to přijde na jedno brdo, tak tu stránku tak trochu přeskočím. Nevidím problém.

vlcice326
07.08.2017 2 z 5

Dle kého názoru je tento poslední díl nejslabší. Jensen mi přišel jako nudná postava, Pippa jakbysmet. Žádná pořádná zápletka, ani romantické mi to nepřišlo - protože Jensen byl sakra suchar (oproti Maxovi, Bennetovi atd. z předchozích dílu.
Těšila jsem se, ale jsem zkamaná. Nevím...

nika7948
07.08.2017 5 z 5

Takže i ja jsme konečně dokázala přečíst "BOŽSKÉHO" Co k tomu říct? Tahle série mi přirostla k srdíčku tak moc, že me to samotnou překvapilo. Sérii jsme četla dohromady 3x a Bozskeho jen jednou (musím napravit :D) ano jeden dil me nenechaval spat..takové to, jeste jednu stránku, jeste jednu kapitolu a frnk a máme 4 ráno a knihu dočtenou...Takhle je to se nouze furt, ale hold když kniha bavi nesmíte se ji pustit.
Jsem rada ze jsme mela tu cest se s Lauren a Christinou sejít osobně a tím mi ty knihy ještě víc prichytit k srdci...Takže za me pět hvezdicek ;) ;)

tatruszka
04.08.2017 4 z 5

I kdyz po precteni predeslych knih bylo naprosto Jasne o cem kniha bude a jak dopadne, I kdyz byla Cela kniha predvidatelna, prijemne jsem se bavila a zasmala :-)

Tynyton
29.07.2017 2 z 5

Nevím, jak jinak to popsat než zklamání. Četla jsem řadu knih podobného žánru, které mají mnohem nižší hodnocení než tato a přesto mě bavily mnohem více. Kniha je od začátku úplně předvídatelná, nesedí mi tam některé věci... moc nechápu proč je to recenzované jako erotický román. Kdybych ji nedostala jako dárek, tak by se mi ji ani nechtělo dočíst.

genikuxik
23.07.2017 5 z 5

Skvělý závěr série...co mi nejvíc vadilo, byl překlad, naprosto odfláknutý, tolik chyb jsem už dlouho neviděla, překládal to někdo, kdo absolutně nemá smysl pro detail

trynitrix
22.07.2017 4 z 5

Na to že to byl závěr mě to nějak nenadchlo prostě na Bastarda nemá žádná :-D Klidné pohodové počtení :-)