Bouřlivá láska

Bouřlivá láska https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87432/harlequin-bourliva-l-87432.jpg 4 65 18

Jilliana je sice městská dívka, ale už jako děvče, kdy jezdívala k svému dědovi na ranč, se rozhodla, že z města odejde a bude pokračovat v dědečkově práci. A tak je po jeho smrti na všechnu práci a starosti spojené s vedením ranče úplně sama. Má sice schopné zaměstnance, ale potřebuje si dokázat, že zvládne všechno sama, a tak se nezastaví od rána do večera. A ještě ke všemu se objeví Aaron, syn majitele sousedního ranče, který jí nedá spát. Nabízí jí sice pomoc, ale může mu Jilliana věřit?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Boundary Lines

Kudík
03.07.2022 3 z 5

Někdy mám pocit, že má autorka rozdvojenou osobnost, protože její romány v rámci harlequinek jsou až moc naivní a hůře uvěřitelné oproti jejím klasickým detektivním románům. :) Každopádně přečíst jsem to zvládla a výhrady mám k oběma příběhům podobné, hlavně to, že se moc tlačí na pilu a protějšky chtějí slyšet vyznání bezmála ihned.

pip11
10.06.2022 3 z 5

Kniha má dva příběhy. První byl hezký, ten se mi líbil, ovšem druhý jsem ani přes veškerou snahu nedokázala dočíst.

Petrush
20.04.2022 2 z 5

Dva romantické příběhy, nenáročné čtení, happy end, příroda.

dzejkbeltygros
01.03.2020 3 z 5

Nora je moje nejoblíbenější autorka, ale musím uznat, že tohle bylo o dost slabší, než její ostatní knížky. První příběh celkem super, ale ten druhý už se mi téměř vůbec nelíbil. Ale účel ve čtenářské výzvě to splnilo.

účetní
20.09.2019 3 z 5

Už jsem četla mnohem hezčí harlequinky, ale na čtení do vlaku dobrý, Jilliana se mi moc nelíbila ale Aaron docela ano.

LivN
18.01.2019 4 z 5

Knihu jsem si půjčila v knihovně abych byla zase o krok blíž čtenářské výzvě. Nikdy dřív jsem knihy od N. Robertsové nečetla a už asi ani číst nebudu. První díl mi připomínal román od A. Claytonové HŘEBEC, taky se tam popisovalo hromada starého nábytku a harampádí víc než milostný příběh. Myslela jsem že už příběh ani nedočtu a zrovna přeskočím na druhý, ale dočetla jsem. Druhý příběh s rančem a dobytkem byl o něco lepší a líp se četl. Byl zajímavější, napínavější a Aarona jsem si hodně oblíbila a díky němu také dávám knize dvě hvězdy.
Co se mi nelíbilo na obou příbězích bylo to, že hlavní hrdinové na sebe hned skočili u první kapitoly a okamžitě si vyznávali lásku a mluvili o svatbě to mi přišlo až moc sladké. Taky jsem si v knize všimla, že je tam hodně překlepů a vět, které nedávají smysl. Byla to taková oddechovka nic od čeho nemůžete odtrhnout oči.

angelbooks
29.11.2018 5 z 5

Oba příběhy byly skvělé napsané a byl do nich vložen velký kus srdce Nory Roberts.
Vřele doporučuju. :)

helca31
29.07.2018 3 z 5

Letní oddechovka

sabca
11.05.2017 3 z 5

Tak knihu jsem dočetla, ale byla jsem zklamaná. Již se určitě nepustím do žádné harlequinky od Nory Roberts. Není nad její klasické romány.

m.valova
24.04.2017 5 z 5

Krásná kniha k odreagování,velmi čtivě napsaná,opravu se mi moc líbily oba dva příběhy.
Doporučuji každému kdo se chce romanticky zasnít :-)

EvikU.
08.04.2017 3 z 5

Jednoduché čtení na odreagování. Super.

raty
31.10.2016 4 z 5

Dvě povídky. Chtěla jsem něco lehkého na odreagování. Účel splněn. (Jako téměř vždy od Nory R.)

kanitsuj
14.07.2016 2 z 5

Zdá se, že zde jsem se opravdu přehmátla... Příběhy ve stylu Rosamundy Pilcher jsou ještě stravitelné v rámci jednorázové letní podívané v televizi, ale jejich četba je skutečnou ztrátou času. Chvílemi jsem měla dojem, že autorka v přílišném zápalu, co nejvíce vybudit libido čtenářů, dramaticky ztrácí kontrolu nad smysluplností textu, který píše. Jeden můj oblíbený citát pro ilustraci: "Na hrudi se mu černal chomáč chmýří, který se ztrácel v opasku džínsů"...:-)))

alzbeta4340
28.04.2016 3 z 5

Dvě harlekýnky maskované pevnou vazbou a souborným názvem. První příběh se mi zdál typicky harlekýnkovský, děj se hrnul dopředu příliš rychle a charaktery postav byly jen načrtnuté. Druhý kovbojský příběh se mi ale líbil, celkem roztomilá novelka o lásce a dobytku.

Ewik
21.03.2016 4 z 5

Celkem příjemné odpočinkové čtení.
První příběh se mi líbil mnohem víc. Z obou hlavních hrdinů čišel optimismus, byli veselí vtipní. Postava Shane byla skvělá. Plná elánu, ideálů a nadšení, které dokázala šířit kolem sebe a podařilo se jí změnit i Vance. "Už si ani nepamatuju, kdy naposledy jsem pracoval za základní mzdu." Na Vanceovi se mi líbilo, že to byl "mimo post miliardáře a ředitele" normální chlap, manuálně pracující, k tomu šikovný a ještě si to dokáže užít.

Bouřlivá láska už mě tolik neoslovila. Ano námět byl zajímavý, ale Jilliana byla příšerný workoholik, který žije jen pro svou práci a svými řečmi umí pěkně ublížit. Ta její neustále opěvovaná bojovnost a hrdost ve mně chvílemi budila pocit spíš až nadutosti a ty její výbuchy vzteku z ní dělaly pěknou fúrii. O to víc mě bavil Aaron. Dokázal ji jemně setřít, byl čestný, veselý a nebál se přiznat, že od života chce víc než jen tvrdou práci. A jeho kuchařské umění se také musí náležitě ocenit: "Nestává se každý den, abys dostal akumulátorovou kyselinu tak dobré chuti."

Ivetaa
21.02.2016 5 z 5

Knihy vydány v reedici - což mě štve, protože pod jinými názvy, než původními. Přesto hezké oddechové počteníčko.

Poutnice
16.10.2014 2 z 5

kniha je taková dost roztahaná...četla jsem ji snad dva týdny, protože mě pořád neměla čím přitáhnout. Je v ní spousta překlepů, chybějících slov (což je nejspíš chyba překladu a české verze), ovšem v jednom místě je velká časová nesrovnalost, takže je poznat, kde si autorka udělala pauzu - a nejspíš dlouhou, když zapomněla, že píše o ránu a rázem byla ze snídaně večeře...

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Klasický příběh o lásce od známé autorky.

harlekýnky

Nora Roberts