Bouřlivá láska

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jilliana je sice městská dívka, ale už jako děvče, kdy jezdívala k svému dědovi na ranč, se rozhodla, že z města odejde a bude pokračovat v dědečkově práci. A tak je po jeho smrti na všechnu práci a starosti spojené s vedením ranče úplně sama. Má sice schopné zaměstnance, ale potřebuje si dokázat, že zvládne všechno sama, a tak se nezastaví od rána do večera. A ještě ke všemu se objeví Aaron, syn majitele sousedního ranče, který jí nedá spát. Nabízí jí sice pomoc, ale může mu Jilliana věřit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87432/harlequin-bourliva-l-87432.jpg 3.665
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Harlequin
Originální název:

Boundary Lines


více info...
Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Bouřlivá láska

Kudík
03.07.2022

Někdy mám pocit, že má autorka rozdvojenou osobnost, protože její romány v rámci harlequinek jsou až moc naivní a hůře uvěřitelné oproti jejím klasickým detektivním románům. :) Každopádně přečíst jsem to zvládla a výhrady mám k oběma příběhům podobné, hlavně to, že se moc tlačí na pilu a protějšky chtějí slyšet vyznání bezmála ihned.

pip11
10.06.2022

Kniha má dva příběhy. První byl hezký, ten se mi líbil, ovšem druhý jsem ani přes veškerou snahu nedokázala dočíst.


Petrush
20.04.2022

Dva romantické příběhy, nenáročné čtení, happy end, příroda.

dzejkbeltygros
01.03.2020

Nora je moje nejoblíbenější autorka, ale musím uznat, že tohle bylo o dost slabší, než její ostatní knížky. První příběh celkem super, ale ten druhý už se mi téměř vůbec nelíbil. Ale účel ve čtenářské výzvě to splnilo.

účetní
20.09.2019

Už jsem četla mnohem hezčí harlequinky, ale na čtení do vlaku dobrý, Jilliana se mi moc nelíbila ale Aaron docela ano.

LivN
18.01.2019

Knihu jsem si půjčila v knihovně abych byla zase o krok blíž čtenářské výzvě. Nikdy dřív jsem knihy od N. Robertsové nečetla a už asi ani číst nebudu. První díl mi připomínal román od A. Claytonové HŘEBEC, taky se tam popisovalo hromada starého nábytku a harampádí víc než milostný příběh. Myslela jsem že už příběh ani nedočtu a zrovna přeskočím na druhý, ale dočetla jsem. Druhý příběh s rančem a dobytkem byl o něco lepší a líp se četl. Byl zajímavější, napínavější a Aarona jsem si hodně oblíbila a díky němu také dávám knize dvě hvězdy.
Co se mi nelíbilo na obou příbězích bylo to, že hlavní hrdinové na sebe hned skočili u první kapitoly a okamžitě si vyznávali lásku a mluvili o svatbě to mi přišlo až moc sladké. Taky jsem si v knize všimla, že je tam hodně překlepů a vět, které nedávají smysl. Byla to taková oddechovka nic od čeho nemůžete odtrhnout oči.

angelbooks
29.11.2018

Oba příběhy byly skvělé napsané a byl do nich vložen velký kus srdce Nory Roberts.
Vřele doporučuju. :)

helca31
29.07.2018

Letní oddechovka

1