Bez závazků

Bez závazků https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454418/bmid_bez-zavazku-TiB-454418.jpg 4 567 128

S Hunterem jsme to vzali od konce. Potkali jsme se na svatbě – on patřil k přátelům ženicha a já k přátelům nevěsty. Celou svatební hostinu jsme po sobě pokukovali. Jiskřilo to mezi námi. Pak jsem chytila kytici a on podvazek. Když mě konečně vyzval k tanci, mezi řečí navrhnul, abychom dali průchod naší vzájemné přitažlivosti. Jeho nevymáchaná huba mě asi měla odradit, ale opak byl pravdou. Z nějakého důvodu mě to šíleně vzrušovalo. Skončili jsme spolu na hotelu. Příštího rána jsem odletěla zpátky do New Yorku a nechala mu na nočním stolku falešné telefonní číslo. Často jsem na něj pak myslela, ale po posledním nevydařeném vztahu jsem byla odhodlaná nechat podobné frajírky plavat. O rok později jsme se s Hunterem potkali na křtu děťátka našich přátel. Přitažlivost se nevytratila, spíš naopak. Napětí mezi námi se dalo krájet. Tentokrát si vyžádal mé skutečné telefonní číslo. Tak jsem mu nechala telefon na svou matku. Měla zvláštní dar zahnat svými hovory o manželství a dětech jakéhokoli chlapa na útěk. Přišlo mi to vtipné, dokud mámě skutečně nezavolal. Nějakým zázrakem se mu podařilo získat si ji. Nemohla jsem tomu uvěřit. Pak mi oznámil, že letí do New Yorku řešit pracovní zakázku a navrhnul, abychom těch osm týdnů v jednom městě strávili oddáváním se vzájemným sexuálním hrátkách. Třeba se nám tak konečně podaří dostat jeden druhého z hlavy. Osm týdnů skvělého sexu bez závazků? Co jsem mohla ztratit? Byla jsem přesvědčená, že nic. Byl to přece jen sex. Dočista bez lásky. Jenže víte, co se říká – jak si usteleš...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sex, Not Love , 2018

Zuzana207
22.06.2020 5 z 5

Vi ma opäť nesklamala! Príbeh bol pútavý, vtipný, iskrivý. Skvelá oddychovka, určite odporúčam. :-)

petusska01
03.05.2020 5 z 5

Skvela autorka, skvele pribehy. Aj tento!

fidáš
21.03.2020 5 z 5

Tahle autorka mě zatím žádnou svojí knihou nezklamala. Opět úžasné počteníčko.

1moniccka
15.02.2020 5 z 5

Příběh byl fakt dojemný a hlavne.jsem to nečekalane toto fakt ne. Mam rada tuhle spisovatelku mam ji rada a nikdy nezklamala. Jsem rad ze byla aspon ve slovenském jazyku to se aapon da

jitka7
21.11.2019 4 z 5

Krásný a dojemný příběh. Bavila jsem se slovní přestřelkou mezi nimi. Knížka ve které nejde jen o sex, ale má poutavý příběh. Určitě si ji ještě ráda přečtu. Postelové scény nejsou popisovány na 5 stránkách a nejsou ob stránku. Vždycky to bylo tak akorát. Líbilo se mi, že to mělo nějaký děj, než vůbec na něco došlo. Vedlejší postavy jsou fajn a příběh krásně doplňují.

ardeas
06.11.2019 4 z 5

ako oddychovka velmi dobré, začínam mat túto autorku rada :D

soltera
17.10.2019 3 z 5

Rada čítam Vi Keeland. Aj tento pribeh bol pekný i keď ma hlavná hrdinka svojim chovanim dosť iritovala. Žiaľ, čítala som slovenský preklad, ktorý bol príšerný. Donekonečna opakovaný výraz "trtkať", by sa možno hodil do slovníka pubertiaka, ale nie tridsiatnikov, mi hrozne šiel na nervy. Veľakrát vyznel text zbytočne vulgárne v častiach, kde sa to nehodilo, čo iste nebolo zamerom autorky. Knihu som kvôli tomu dočítala jedine zo zvedavosti ako Hunter dopadne.

Lil30
02.10.2019 5 z 5

Vi Keeland to prostě umí, píše skvěle a každá její kniha se mi zatím moc líbila. Četla se lehce, příběh rychle ubíhal a oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí. Byla to příjemná odpočinková kniha, u které jsem se zasmála a opravdu se těším na další.

Petra38
18.09.2019 4 z 5

Autorka se mi vzdy strefi do chuti, ackoliv musim sebrat jednu hvezdu. Nejspis mi pridala zbytecne zdlouhava a mozna by to chtelo o spetku vic akce, ovsem jsem rada,ze autorka neprehaneka postelovy sceny, byli akorat nadavkovany:-)Skveky cteni jen nemam pocit ze by to bylo na plny pocet ale rozhodne se ke knize vratim :-) nejsem si vsak jista tou obalkou prijde mi chlapek takovy mimo tema a navic mi trochu rusil predstavu o Hunterovi...originalni obalka to uz je neco jineho :-)

pavlikova9332
05.09.2019 5 z 5

Opet krásná kniha autorka mě ještě nezklamala

rene.rn
29.08.2019 3 z 5

Na knížku jsem se těšila a stála za přečtení!

keiko33
22.07.2019 4 z 5

Tak v prvom rade obalka knihy sa vobec nehodi k obsahu a uz vobec nie k Hunterovi. Z popisu knihy ide klasicku romantiku, kde Hunterovi a Natalii ide len o sex a nie o vztah. No samozrejme tam toho je viac a za tymto rozhodnutim je tazka minulost. Kniha sa citala rychlo, ale nebola nic extra, nic co by my utkvelo v pamati, ale urcite z tych lepsich knih.

LuciKo
14.06.2019 5 z 5

Víc knížek od Vi, prosím! Zábavná a pohodová :)

prcek19
22.05.2019 4 z 5

Stará, známá Vi Keeland..kniha přečtená za jeden den a to byla jízda..moc se mi to líbilo..i když je pravda, že člověk tuší, jak to dopadne, tak ho to stejně nutí číst dál a dál..Hunter i Nat byli moc sympatiční, až mi bylo líto, že už příběh končí..těším se na další autorčinu tvorbu

AliceTief
18.05.2019 4 z 5

Není to jedna z oblíbených knížek, tuto autorku mám hodně ráda, ale čekala jsem víc. První polovina knihy mě vůbec nebavila, spíše ta druhá půlka =)

uminaa
11.05.2019 4 z 5

Vtip, vzrušenie, smútok, napätie, romantika... to všetko táto kniha mala. Príbeh bol pútavý, rýchlo a ľahko sa čítal, aj zápletky boli zaujímavé, aleeee... Niečo mi tu chýbalo a ja neviem čo. Asi som len nemala správnu náladu na knihu. Ťažko povedať, ale už len zo zvedavosti sa ku knihe vrátim.

Kris204
03.05.2019 5 z 5

Anotace je trochu zavádějící, ale je to krásný romantický příběh, který si ráda znovu přečtu.

alena7172
03.05.2019 3 z 5

Klasická romance, navzdory názvu knihy se čtenář toho sexu moc nedočká, příběhu to moc nevadí, ale pro čtenáře by to bylo zpestření mezi vzájemným odmítáním se hlavními hrdiny. Hezká oddychovka, ale jiné knížky autorky mne zaujaly více.

Jajibloguje
01.05.2019 5 z 5

Vi Keeland nikdy nesklame. Čím viac kníh od nej čítam, tým mám pocit, že sa mi viac a viac páčia. Opäť sa stretávame s pikantným príbehom, v ktorom nejde len o sex. Nechýba ani štipka romantiky, ale aj iné komplikácie, ktoré trápia našich hlavných hrdinov. Nat a Hunter boli dokonalí a hoci som sa dosť knihy bála (názov je podľa mňa minimálne kreatívny a skôr odradzujúci), tým viac si knihu neviem vynachváliť. Číta sa ľahko, strany sa otáčajú samé, nechýba humor, Hunter je drzý a príťažlivý... no čo viac si môžeme priať. Možno iba viac prekladov od tejto autorky.

Evitsa
23.04.2019 3 z 5

Tak mě osobně kniha zklamala,čekala jsem od spisovatelky nějake wow,kterého jsem se nedočkala.
V prvních 2/3 knihy jsem se vůbec nemohla začíst,a to jak ho pořád odmítala to nebylo vůbec napínavé,ale spíše frustrující.Poslední třetina knihy byla docela čtivá a konec mi přišel ,že je za 5 min celá a už musí končit tak to narvala do pár stránek.
Co mě pobavilo bylo jak jí povídá... ,,Si neuveriteľne krásna" A ty si debil." hahahaha

Každopádně souhlasím s Majuš,že obálka je hrozná spíše ŽALOSTNÁ!!!
Docela by mě zajímalo kdo je dělá,protože rozhodně tu knihu nečetli a jen tak tam někoho dali.Vůbec ta obálka není propojená s tím dějem.