Bez závazků

Bez závazků https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454418/bmid_bez-zavazku-TiB-454418.jpg 4 567 129

S Hunterem jsme to vzali od konce. Potkali jsme se na svatbě – on patřil k přátelům ženicha a já k přátelům nevěsty. Celou svatební hostinu jsme po sobě pokukovali. Jiskřilo to mezi námi. Pak jsem chytila kytici a on podvazek. Když mě konečně vyzval k tanci, mezi řečí navrhnul, abychom dali průchod naší vzájemné přitažlivosti. Jeho nevymáchaná huba mě asi měla odradit, ale opak byl pravdou. Z nějakého důvodu mě to šíleně vzrušovalo. Skončili jsme spolu na hotelu. Příštího rána jsem odletěla zpátky do New Yorku a nechala mu na nočním stolku falešné telefonní číslo. Často jsem na něj pak myslela, ale po posledním nevydařeném vztahu jsem byla odhodlaná nechat podobné frajírky plavat. O rok později jsme se s Hunterem potkali na křtu děťátka našich přátel. Přitažlivost se nevytratila, spíš naopak. Napětí mezi námi se dalo krájet. Tentokrát si vyžádal mé skutečné telefonní číslo. Tak jsem mu nechala telefon na svou matku. Měla zvláštní dar zahnat svými hovory o manželství a dětech jakéhokoli chlapa na útěk. Přišlo mi to vtipné, dokud mámě skutečně nezavolal. Nějakým zázrakem se mu podařilo získat si ji. Nemohla jsem tomu uvěřit. Pak mi oznámil, že letí do New Yorku řešit pracovní zakázku a navrhnul, abychom těch osm týdnů v jednom městě strávili oddáváním se vzájemným sexuálním hrátkách. Třeba se nám tak konečně podaří dostat jeden druhého z hlavy. Osm týdnů skvělého sexu bez závazků? Co jsem mohla ztratit? Byla jsem přesvědčená, že nic. Byl to přece jen sex. Dočista bez lásky. Jenže víte, co se říká – jak si usteleš...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sex, Not Love , 2018

moma08
10.03.2022 4 z 5

Byla to romantická jednohubky. Místy jsem se zasmála a místy mi bylo smutno, ale nakonec vše dopadlo dobře a já jsem s knihou spokojená.

Mondaika
01.03.2022 4 z 5

Pohodové čteníčko. Spíš jsem se soustředila na linku a život Huntera jehož život nebyl procházka růžovou pohádkovou zahradou už od raného dětství, ale přesto si k němu láska našla cestu...A bylo to tak lepší neboť jsem ho pak lépe chápala.... A klišé to najdete v každé knize...

Tradiční Moudro na závěr:
* životě nejde o to, získat velkou výhru. Jde o to, komu zavoláte jako prvnímu, když vyhrajete.“
*Občas máš v plánu jet přímo, jenže život ti do cesty postaví odbočku a ukáže se, že je to ta správná cesta.“
*Myslela jsem si, že mi ukradl srdce, ale mýlila jsem se,protože i srdce jednou přestane tlouct... Tenhle muž mi ukradl část duše - a protože duše žije věčně, bude věčně žít i moje láska k němu....
Jsou tři důvody proč chlap nechce vztah
BUĎ JE RYBÁŘ, MLÍKAŘ nebo KNĚZ
Např. Kněz je ten, kdo se obětuje ve prospěch druhých. VZDÁ SE vlastního štěstí, jen aby jeho blízcí neutrpěli újmu.....

Vendulik
07.02.2022 3 z 5

Kniha mě zklamala. Začátek příběhu běžel jako na drátkách ale někdy v polovině jsem na hlavní hrdinku začala chytat nervy, až jsem myslela, že knihu nedočtu.
Je to taková oddechová kniha.

lucie3944
01.01.2022 2 z 5

Průměrná kniha, od této spisovatelky je to stále stejné. Ale rychle to ubíhá, člověk ví, jak to dopadne. A to je vlastně důvod proč to číst. Nic nečekaného, jistota.

tittanie
21.12.2021

Potřebovala jsem nějakou knížku na odlehčení mezi dvěma knížkami o válce. Bylo to to, co jsem hledala. Kniha se dala číst, ale musím říct, že mě autorky, těchto knih štvou, jak prostě musí páru cpát pod nohy samé překážky, aby nebyl spolu.

Nikyna8
14.11.2021 5 z 5

Autorka opět nezklamala, krásná čtivá kniha, nechybělo jí vůbec nic. Přišlo i na slzy. Četla se skvěle. Stoprocentně doporučuji.

avalonek
04.10.2021 3 z 5

No teda.Zajimavý námět to se teda musí říct,ale občas to dost vázlo..A asi tím,že jsem měla od autorky dvě knihy po sobě,byla jsem trošku přesycená..Takže teď si dám něco jiného a pak budu pokračovat

Ála1968
15.09.2021 5 z 5

Mělo to děj a bylo to velmi čtivé.Prostě nááááádhera.

Lee7
12.09.2021 5 z 5

Tak tahle byla skvělá, smutná - drama akorát, vtipná - ve správné rovině a sladká jako obvykle. Opravdu jsem si jejich příběh užila a nic v něm nechybělo.

LilianaFalcon
06.09.2021 5 z 5

Strašně dlouho jsem váhala, jestli dát 4 nebo 5 hvězdiček, ale patří to k tomu lepšímu, co autorka napsala.
Trochu jsem měla problém s Hunterem a jeho pohnutkami. Ale jinak to bylo úžasné. Vtipné, svižné i dojemné. Přesně to, co jsem právě potřebovala.

nina3905
28.08.2021 5 z 5

Autorka Vi Keeland nikdy nesklame. Príbeh prináša romantiku, ale aj trápia hlavných hrdinov, medzi ktorými ste mohli zachytiť od prvého momentu vzájomné iskrenie. Postavy Nat a Huntera si rýchlo obľúbite aj vďaka ich vtipným dialógom, ktoré vás rýchlo vtiahnu do deja. Kniha je výborná a určite stojí za prečítanie.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Vzájemná chemie mezi Natálii a Hunterem by se dala krájet...ti dva mi sedli hned od začátku..líbilo se mi jak Hunter Natálii pořád uháněl a ona si hrála na nedostupnou ️ Ten chlap byl přímočarý a nebál se do toho jít naplno..prostě když někoho chce tak ho mít bude a hotovo..zprvu jsem nechápala proč,když se tak přitahují si stojí za tím,že chce jen sex bez lásky,ale postupem času jsem ho chápala víc a víc.Prošel si v životě hodně sra*kama,ale stejně...proč se nesvěřit a zbytečně věci ještě víc komplikovat?

Evule114
22.08.2021 5 z 5

Další opravdu povedený příběh od spisovatelky. Řekla bych, že se mi snad i líbil více než předchozí díla, která jsem četla. Sice podle anotace jsem čekala samotný sex od začátku, ale pěkně jsem se spletla. Dokonce mě příběh i dojal. Za dva večery není co číst, takže vřele doporučuji. Na odreagování je naprosto ideální.

Luciee322
18.08.2021

Pěkně napsaná knížka, skvěle jsem se začetla a četla s jedním dechem až do konce.

Pája699
18.08.2021 5 z 5

Knihu jsem zhltla jak malinu. Byl to přesně ten příběh, který během letních dnů vám vytvoří na tváři ůsměv :-) Nenáročné, pohodové čtení, kde nechybí humor. Příběh sexy Huntera a sympatické Natálie vás určitě dostane a vtáhne vás do svého příběhu. Puberťačka Izzy a její vztah s otcem byl také zajímavý. Jen mohl být více dopodrobna popsán, ale pihu na kráse to neubralo .-) Za mě určitě ano!

DomenicaRisa
12.08.2021 2 z 5

Škoda, že jsem se nedočetla, jak to dopadlo se vztahem Izzy a jejího otce. Rodičovské vztahy byly na knize to nejzajímavější.

malazluta
11.08.2021 5 z 5

Kniha přečtená jedním dechem, nenáročná, ale pobavila. Vi Keeland umí napsat poutavý příběh, který není sice není dramatický na zvraty, ale čtenář se u něj nenudí. V rámci žánru jsou pro mě její knihy lepší průměr.

lucie3944
31.07.2021 2 z 5

Klasická jednohubka, nenadchne - neurazí. Konec je jasný, nic nečekaného. Jen mi to připomíná jinou knihu, kde byl ale hlavní hrdina nemocný a epilog dojímavější. A dokonce si myslím, že kniha byla od této spisovatelky.

Radka1727
29.07.2021 5 z 5

Skvělá kniha, plná emocí, romantiky, sexu ale i bolestné minulosti a strachu. Hunterovo krédo " V životě nejde o novinky, ale o člověka, kterému je chceme sdělit jako prvnímu" je naprosto dokonalé .........
Bohužel v životě potkáváme spíš muže jako je Garrett, přestože toužíme po takových jako je Hunter.

marta14
28.07.2021 4 z 5

4,5 hvězdičky. Za mě byl Sexy profesor o trochu lepší, ale i tuto knihu doporučuji. Už se těším na další od autorky.