Bez duše

Přes den pracuje Matěj Mlynář jako knihkupec. V noci je tu ale pro ty, kteří se ocitli v nesnázích a nemají se na koho jiného obrátit. Během podzimního večera vyhledá Matěje i Marta Kučerová. Mladá žena, která potřebuje ochránit před bývalým přítelem. Ten se nechce smířit s rozchodem a pronásleduje ji na každém kroku. To, co Matěj považoval za další rutinní kšeft, se brzy změní v drsnou hru bez pravidel. Jde mu náhle o holý život i o vlastní duši....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366585/bez-duse-eFs-366585.jpg 4157

Kniha Bez duše

kahoma

Docela dobré. Hodnotím audioknihu. Velmi dobře namluveno - jako vždy - Martinem Preisem. Dobře se to poslouchalo, bylo to docela napínavé, ale ke konci jsem se téměř ztrácela v menší překombinovanosti. Ale docela i doporučuji. Ráda si přečtu pokračování.

Nunynka

Čtu převážně severské a americké detektivky a proto jsem od této knihy nic moc neočekávala. A musím říct,že ze začátku jsem byla z knihy nadšená. Ani bitky a pití hlavního hrdiny mi nevadilo. Ale ten konec byl za mě strašně moc uspěchaný. Klidně bych si s tím ještě nějak pohrála. Ale je fakt,že mě bylo líto,že kniha už skončila. Byla to moje první kniha od autora,ale troufám si říct,že ne poslední.

ZuzanaZ83

Docela podařená česká detektivka. Zajímavý děj i zápletka, hlavní hrdina sympatický. Jako v norských thrillerech má i on svoje temná místa. Ale nejde srovnávat a myslím, že o to ani autor neusiloval. Rozhodně si přečtu další knihy ze série.

ZuK1

Po detektivkách Michaely Klevisové, které mám moc ráda a několika přečtených dílech výborné série Miko Syrový od Martina Goffy jsem si chtěla vyzkoušet dalšího českého detektivního autora.
Bohužel pro mě to bylo tentokrát spíš zklamání. Matěj mi trošku pripomínal nesmrtelného akčního hrdinu, jehož mnohé sólo akce mi připadaly těžko uvěřitelné a jak už se uvádí v několika komentářích níže, i těch rvaček tam bylo na mě příliš ...

Formicka93

Taková svěží česká detektivka, velice čtivá. Až těch rvaček bylo na můj vkus přespříliš. Těším se na další pokračování.

Janadvorackova

Ti knihkupci se ale nezdají :).
Dobré to bylo, až potkám další, ráda si počtu.

Zuzulinka

Pecka! Bomba! Super kniha! Jako všechny od pana Stručovského. Chňapněte po ní a ani neváhejte!!

NannyOgg24

První kniha od autora a určitě si přečtu pokračování. Tento styl mi sedl. Detektivka je napsaná srozumitelně, nejsou tam nepředvídané a nepravděpodobné zvraty, což nemám ráda.