Žár

Žár https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216536/mid_zar-216536.jpg 4 493 65

Bez dechu série

< 3. díl

Ash McIntyre má při sexu ve zvyku pustit uzdu své divoké stránce – extrémní a nesmlouvavé. Vyžaduje kontrolu. A dává přednost ženám, které preferují totéž. Ženám, které sdílel se svým nejlepším přítelem Jacem. Jace je ale nyní zadaný a o svou ženu se dělit nechce.

havrmoni
17.04.2017 5 z 5

Nemůžu jinak než zase za plný počet. Celá série velmi pěkná oddychová četba. Erotické scény nebo spíše tento druh sexu jde kolem mě,ale dalo se to číst. Hlavně celá série je zaměřená na lidi se stejnou zálibou a tak jsem to tak brala.

moudivlacek
08.02.2017 4 z 5

I tenhle příběh nebyl špatný, i když mne se asi ze série líbil ten druhý nejvíc. Ale tady se mi zas líbil postoj Ashe ke své sestře a také to, jak moc si vážil přátelství a své skutečné "rodiny".
I tady je erotika, ale i silný děj.

kik68
12.07.2016 4 z 5

Po druhém dílu (chlad) jsem hned otevřela tenhle třetí a nenadchnul mě tolik jako ten díl druhý. Možná to je tím, že jsem si nedala mezi knihami žádnou přestávku a měla jsem pocit, že se hodně pasáží opakuje jen s jiným obsazením.

manelka
17.05.2016 4 z 5

líbila se mi moc

Maulaví
09.05.2016

Dalších padesát odstínů totálních nesmyslů. Čtenáři, šetřete si oči pro daleko hezčí a zajímavější četbu! Pro mně odpad.

KláraJak.
09.12.2015 1 z 5

Fanoušky asi naštvu, ale sérii Bez dechu jsem protrpěla a dočetla jen z principu. 3 kamarádi, obchodní partneři, silní muži - jaká je šance, že budou mít všichni stejné záliby? Jako většině mi šlo na nervy zbytečné protahování a neustálé opakování již několikrát zmíněného. Za mě nedoporučuji a další knihy od autorky raději ne.

petvet
28.10.2015 4 z 5

Třetí díl série Bez dechu byl také dobrý, opět se rychle četl - byl zajímavější než 2.díl.
V celé trilogii se mi líbilo, jak se jednotlivé díly do sebe prolínají. Hodnotím tak, že Pád byl nejlepší ze všech, další díly byly už nudnější.

Monicay
10.10.2015 3 z 5

Celou sérii jsem četla najednou, takže oceňuji, jak pěkně se jednotlivé příběhy doplňovaly a navazovaly na sebe. Knihy se dobře četly, přičemž nejvíc mě asi zaujal druhý díl díky netypičnosti prostředí, ze kterého pocházela hlavní hrdinka Bethany (navíc se mi moc líbí tohle jméno). Až na občasné opakování slov a množství sexuálních scén to byla příjemná, oddechová četba. Třemi hvězdičkami ale celou sérii hodnotím proto, že mi vadily nerozvinuté zápletky. V každé knize se nějaké našly... v prvním díle např. Gabeova otravná bývalka. Proč ji vůbec zmiňovat, když se jí další děj nijak netýkal? Scéna v knize pak působí pouze jako vata.

Haňulec
19.09.2015 5 z 5

V této knize se mi nejvíce líbilo, jak se příběhy prolínají. Přičemž mi tento díl přišel spíše spojením prvního a druhého dílu. Čekala jsem od této knihy daleko více. Ale i přesto se mi příběh moc líbil. Proto doporučuji k přečtení.

evelýny
19.09.2015 odpad!

Tak tohle je ,,Padesát odstínů stupidity"!!!! Navzdory kladným recenzím já knihu nedočetla. Více se rozepisovat nebudu, nestojí to za tu námahu. Asi jsem divná :-)

Makyt
29.07.2015 5 z 5

Celá tahle trilogie se nechala dobře číst, klasicky nejlepší byl první díl. Je to tak trochu "porno pro matky", jak se to dneska nazývá, ale třeba se v tom najdete. Ash s Jacem na mě byli trochu moc, v některých pasážích i Gabe, ale jejich oddanost svým životním ženám je obdivuhodná.

angelbooks
27.06.2015 5 z 5

Bohužel, musela jsem přeskočit oba předchozí díly, abych mohla číst Žár :D.
Jakmile jsem si přečetla, o čem všechny 3 díly jsou, bylo rozhodnuto :).
Na Ashe jsem se těšila ze všeho nejvíc. Zajímalo mě, jak dopadne náš 3 člověk ze skupiny chlápků... A nezklamal mě.
Nejlepší bylo, když ji viděl v parku a pak kousek jejího tetování. Tím spisovatelka překvapila i mě a já četla a četla dál, abych už konečně zjistila, co to za tetování má.
ALE nepochopila jsem konec. Proč se tak vytočila, že jí kupoval obrazy? Ano, chtěla být nezávislou, ale mohla to s ním probrat a ne hned odejít.
No, i když, díky tomu byl konec ještě ztrhující :D.

marcela6183
07.06.2015 2 z 5

Začnu stejně jako minule a předminule: "S trilogiemi mocných mužů a závislých žen se nějak roztrhl pytel, nemáte ten pocit?"
No nevím - viděno optikou samostatného příběhu, opravdu mám Ashe ráda, ale tomu tvrďákovi z dvojky utrhla autorka jednu kouli, všechny zuby a polovinu mozku. Fajně se to čte, chybí tomu emoce a vtip. Za 4 hodiny není večer co dělat a zůstane dobrý pocit 'uff! dočetla jsem to'.
Pointa celé trilogie - no budiž. Nějak to bylo uzavřít potřeba. Podle mne neobstojí. Bohužel slabší dvojka.
Tvrzení "Ořezala bych na polovinou, celou sérii Breathless vydala v jednom - a fakt by to byl trhák!" stále platí, ač tendence je jak na houpačce.

petrzel
27.05.2015 5 z 5

Celá serie byla super.

lucie0942
25.03.2015 5 z 5

Stejně jako předešlé dva díly jsem byla naprosto spokojená. Kniha se čte dobře, děj ubíhá rychle, postavy jako vždy sympatičtí....za mě ANO

Nel-ly
25.03.2015 2 z 5

Přišlo mi to, nebo se tu opisoval druhý díl? Člověk se na Ashe tak těší... ale furt mi to přijde všechno docela v průměru.
Dialogy jsou hloupé, kniha je zbytečně roztahovaná a dlouhá (a to já si většinou stěžuju na pravý opak) a postavy jsou jak přes kopírák. Ale čte se to fajn.

jitka7
24.03.2015 4 z 5

Nejslabší díl, bylo to všechno dost podobné, i když postavy a děj trochu jiný, přesto mi to přišlo jak přes kopírák

petrulka
18.03.2015 2 z 5

Překvapivě zase skoro čistý péčko, souhlasím s tím, že je nejslabší. Autorce evidentně docházel dech. Co nemá chybu, jsou dámské jízdy :-)

zuzipol
13.03.2015 3 z 5

Nejslabší díl z celé série, jak už tu někdo psal, děj druhého a tohoto třetího dílu byl jak přes kopírák, s tím že druhý byl díky propracovanějším emocem o chlup lepší...

malazluta
03.02.2015 2 z 5

Nemůžu si pomoct, ale autorka pořád píše o tom samém, první díl série se mi líbil, další díly mi přijdou jako psané přes kopírák - stejné charaktery hrdinů, děj předvídatelný. Myslím, že jednou přečíst stačilo...

sex USA (Spojené státy americké)

Maya Banks
americká, 1964