Žár

Žár https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216536/mid_zar-216536.jpg 4 493 65

Bez dechu série

< 3. díl

Ash McIntyre má při sexu ve zvyku pustit uzdu své divoké stránce – extrémní a nesmlouvavé. Vyžaduje kontrolu. A dává přednost ženám, které preferují totéž. Ženám, které sdílel se svým nejlepším přítelem Jacem. Jace je ale nyní zadaný a o svou ženu se dělit nechce.

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

Podobné téma jako u Padesáti odstínů, ale já to mám ráda. Takže za mě určitě ano. :)

narisa
28.08.2014 4 z 5

Série byla pěkná. Nejvíce se mi líbil druhý díl, protože byl nejvíce nabitý emocemi. Třetí díl je pak někde mezi druhým a prvním. Myslím si, že autorka třetí díl trochu zazdila, mohla ho více rozpracovat. Takže pro mě je opravdu nejlepší Jace :)

Beni
02.08.2014 5 z 5

Zakončení příběhu i s detektivní zápletkou :-) Mám chuť zakroutit krkem Ashovo rodině!!!

Laf
01.08.2014 4 z 5

Další dobrá kniha z této série. Nechybí ani pořádná dávka napětí. Určitě se k ní jednou hodlám vrátit. :)

adrianna0305
15.07.2014 odpad!

Jediný žár, který by kniha vydávala, by byl při spálení :-D

Lennji
18.06.2014 2 z 5

Začátek hodně nudný, musela jsem přeskakovat, protože ty dialogy byly jak pro pátou třídu. Po půlce se to ale rozjelo a začalo se něco dít, proto ve mě nakonec kniha zanechala celkem dobrý pocit. Jednou přečíst ale stačilo a vím, že se k ní vracet nebudu..

rosse007
03.06.2014 3 z 5

Bohužel mi tento díl přišel trochu slabší, přečetla jsem ho v kuse ale některé pasáže bych vynechala, za přečtení ale stojí!

Helena431
03.06.2014 5 z 5

Celá serie velká romantika s erotikou ale hezčí než odstíny šedi.Stojí za přečtení

kacaaba
02.06.2014 5 z 5

Tak tenhle díl se mi moc líbil. Hlavně to, že ona věděla co chce. Ten konec byl fakt síla, opravdu nečekaný. A hrozně jsem se bavila při dámské jízdě. :D

Samira
01.06.2014 5 z 5

Na Ashe jsem se těšila nejvíc a nezklamal mě. I když těch pět je asi trošku moc, ale knížka se četla sama a byla moc příjemná. Podle anotace jsem čekala větší počáteční váhání ze strany hlavní hrdinky, ale jsem spokojená i tak. Zápletka byla skvělá, ne tak dramatická jako ve druhém díle, ale přesto chválím. Na konci bylo toho cukru hodně, ale na oddych perfektní.

Lucka.79
16.05.2014 3 z 5

Tak mám z téhle knihy nějaký rozporuplný pocit a nebýt toho, že mi byla hlavní hrdinka tohoto dílu asi nejsympatičtější z celé série, dala bych i o hvězdičku míň ... jako oddychovku ji mnozí jistě ocení, ale mě nenadchla tak, jak jsem očekávala.

Patamata
14.05.2014 2 z 5

Dle mého nejslabší z trilogie a do čtení jsem se musela nutit 14 dní. Celý příběh Ashe je nějaký podivný, hodně nepovedené oproti předchozím. Snad jen ke konci je trochu napětí. Takže z trilogie u mne jasně vede dvojka :)

petrzel
10.05.2014 5 z 5

Krásná trilogie po předchozích dílech už jsem tedy sexuální stránky přeskakovala ale i tak mě kniha dost bavila a konec naprosto zaujal.

Ivy
22.04.2014 5 z 5

Hezké zakončení příběhu tří kamarádů. Přestože by se zdálo, že všechno co stálo za to už bylo řečeno a událo se v předchozích dvou knihách, není tomu tak. Jistěže autorka nemohla přijít s nějakým obrovským zvratem. Mezi Ashem a Josii se odehrála všechno, co mělo stejně jako v prvních dílech. Ale i tak to dokázala podat opravdu hezky a zábavně.
Myslím si, že i příběh Kaie a Brittany by stál za knihu... rozhodně bych si ji přečetla.

mortem
21.04.2014

Naprosto úžasný...naprosto dokonalá trilogie..škoda že to končí..četla bych to do nekonečna...

werusx
12.04.2014 5 z 5

Tak na tuhle knihu jsem se těšila asi úplně nejvíc. Bohužel je v ní vše, co člověk po přečtení předchozích dvou může čekat, ale i tak byla báječná! Hlavně posledních pár stránek bylo nejlepších :)

Nuttelka
11.04.2014 5 z 5

I třetí díl mě bavil, škoda, že už je konec :-) Hlavně jsem se bavila u dámských jízd, taky bych takové ráda zažila :-))))

Zdery
28.03.2014 1 z 5

Mam stejný pocit jako barca8336, též jsem trpěla, ale nakonec jsem to dočetla. Příběh totálně bez nápadu a v podstatě o ničem. Jo, to Chlad, to bylo jiné kafe, to se mi líbilo. Ale tohle, to fakt ne! No nic, jdu si spravit náladu Bratrstvem černé dýky.

fidáš
26.03.2014 5 z 5

Oblíbila jsem si všechny tři hrdiny a Žár trilogii pěkně zakončil. Doporučuji.

JajaAP
26.03.2014 5 z 5

Opět skvélé pokračování. Moc jsem si oblíbila celý příběh a hlavně všechny tři hrdiny. Povedená série a za mě plný počet hvězdiček.

sex USA (Spojené státy americké)

Maya Banks
americká, 1964