Žár

Žár https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216536/mid_zar-216536.jpg 4 494 494

Bez dechu série

< 3. díl

Ash McIntyre má při sexu ve zvyku pustit uzdu své divoké stránce – extrémní a nesmlouvavé. Vyžaduje kontrolu. A dává přednost ženám, které preferují totéž. Ženám, které sdílel se svým nejlepším přítelem Jacem. Jace je ale nyní zadaný a o svou ženu se dělit nechce.

Terezzie
25.01.2024 2 z 5

Nebylo to vůbec špatné. Četlo se to hezky . Ale stejně u mě vyhrává na první čáře první díl.

Eliska107107
21.01.2024 2 z 5

Hodnotím jako celek celou sérii. První dil celkem dobrý, libovala jsem si v množství sex a dominanci Gabeho. Ovšem druhý díl jsem skoro odložila. Spousta melodramatickcých a ufňukaných scén a stále se opakujících dokola. Oba protagonisti mi lezli na nervy. Přestože tam bylo taky sexu dost, tak mě tam už ani ten nebavil.:-) Třetí díl už o něco lepší, ale taky docela nuda. Jak už se tady někteří zmiňovali, bylo to pořád dokola to samé v malých obměnách. Ještě mi přišlo trochu směšné, když si kluci dobírali Gabeho v prvním díle, že má úchylné choutky, pritom měli úplně stejný apetit.;-)

Ála1968
07.10.2023 2 z 5

Jsem ráda, že jsem na konci. Stále opakující se děj a i erotické scény.Tohle nebude můj šálek kávy a ne proto,že bych byla nějaká prudérní. Pokud je to pěkně napsané, nevadí mi dominantní chlapi a nakonec bych možná snesla i ty ufňukané ženské,ale zdá se mi , že tady je to nějaký autorčin problém. Představivost asi má,ale stále stejnou a jen ji opakuje.A pokud je to už v šesté knize,je to únavné

MAU256
24.08.2023 4 z 5

Že se člověk může zamilovat na první pohled, tak to už Ash zjistil u svého kamaráda Jace, jenže si nikdy nepomyslel, že se to může stát i jemu. A to až do té doby, než jednoho dne v parku uviděl Josii. Gabe, Jace a Ash, tři kamarádi, kteří jsou si navzájem rodinou, mají neskutečné štěstí, že k sobě našli dívky, které je milují, tak jako oni je. Ani u jednoho z nich cesta ke štěstí nebyla tak jednoduchá, ale nakonec ... I tato knížka je čtivá a líbila se mi stejně jako předchozí díly.

sarka4934
17.06.2023 4 z 5

Super, doporučuji. Zábava, relax...

johana3160
29.10.2021 1 z 5

Asi v polovine jsem to odlozila, protoze toho bylo moc… nejak nevim proc jsem se vubec ukecala abych cetla vic nez prvni dil a divim se ze jsem je vubec vsechny docetla, tak nejak…
Vesina knihy je o tom samem o cem ty predchozi - o sexu na vsechny zpusoby, a pribeh noc moc…
Za me teda neee… existuji lepsi…

cukrovka
20.05.2021 4 z 5

Čtivý erotický příběh. Žádné hluboké myšlenky nečekejte, ale jako erotická oddechovka je to dobré.

prcek19
18.05.2020 4 z 5

Za mě výborná kniha..nejlepší z celé série..Ash mi strašně přirostl k srdci..i když nejsem fanynka toho, že chlapi takto ovládají ženy, tak se mi líbilo, jak Ash dával najevo své city..kniha přečtená za víkend, takže určitě doporučuji a pustím se do další série od této autorky

LadyAlena
03.04.2020 5 z 5

Výborný kniha na víkend :-)

Myška43
29.02.2020 4 z 5

Mám ráda knihy autorky, patří k mým oblíbeným.

TerezaMondeková
09.12.2019 4 z 5

Příběh Ashe se mi líbil nejvíc. Kniha mě chytla hned na začátku a líbilo se mi, že Ash... vlastně hned na první pohled věděl, že je Josie "ta pravá". A pak se jí snažil získat. V knize opět nechybí sex, erotika, ale ani romantika a láska. Nechybělo ani napětí a překvapení. Rozhodně pro mě bylo větší překvapení to, co se stalo na konci Josie, než to s těmi obrazy. A konec se mi opravdu líbil. Romantický, dojemný... a epilog byl taky pěkný. Nádherné zakončení, až mi bylo líto, že série končí. Ale opravdu mi k srdci přirostla Brittany a Kai. Kdyby měli svůj vlastní příběh s chutí bych se na něj vrhla.
Byla jsem ráda, že jsme se v tomhle díle konečně něco dozvěděli o Ashovi. O tom, jak vyrůstal, o jeho rodině, proč se s nimi nestýká. Bylo mi ho opravdu líto. Sami jsme se přesvědčili o tom, že je jeho matka opravdu mrcha. Bylo mi i líto Bethany, musela být asi opravdu zoufalá, když šla pro pomoc za Ashem, kterému tolik ublížila. Ale Ash se opět zachoval jako charakter a dobrý člověk a o Bethany se postaral.
Moc se mi líbilo, že Jace, Gabe, Ash, Mia, Bethany, Josie spolu opravdu drželi jako rodina. Vzájemně se podporovali, chránili...
P.S. Takovou dámskou jízdu bych opravdu chtěla zažít!

Toledo
26.11.2019 3 z 5

Jak jiz byli v komentarich parkrat zmineno, knize trochu uskodilo, ze byla az treti v poradi, protoze to opravdu bylo jak pres kopirak. Prvni dil serie se mi moc libil, druhy take, ale pri tomhle uz jsem nektere pasaze preskakovala, protoze to bylo uplne stejne. Proto za me pouhe 3*, jelikoz to naprosto postradalo originalitu.

2688
08.09.2019 5 z 5

Přečetla jsem celou sérii Bez dechu a musím uznat, že to byla vážně pecka byla jsem jak na horské dráze příběhy byli smyslné,erotické až peprné :-P, romantické,vtipné,dramatické,smutné ano ve druhém díle mi ukápla i slza mělo to prostě všechno co dobrý příběh má mít. Hlavně nechci slyšet o tom, že je to jako 50 Odstínů možná to má stejné téma BDSM ale pro mě je to více vložené do reality a hlavně se tu setkává parta lidí co to má jako životní krédo. ******

Kukicka
09.07.2018

Možná kdybych knihu četla jako první a ne poslední, tak by se mi líbila, ale takhle jsem to v polovině zabalila a i když to dělám málokdy, tak opravdu už nemám chuť to dočíst. Pořád stejné popisy a už mě to nudilo. Přečetla jsem si konec, abych to měla uzavřené a myslím, že po pár dnech se mi celá trilogie vykouří z hlavy. Doporučuji vybrat si jen jeden díl a ten přečíst, pak čtenář nebude zklamaný, pokud ho baví tento žánr, ale jako celek to nedoporučuji

LadyHip
26.03.2018 4 z 5

Tahle série mě celá moc bavila. Má všechno, co si jen můžu u erotických románů přát - pikantní scény, dominantní charismatické hlavní hrdiny, zajímavou zápletku... Je mi jasný, že spoustě lidí to může přijít jako nesmysl, ale já byla jak přilepená a moje fantazie tady pracovala na plné obrátky a to je přesně to, co od knížek tohohle typu očekávám. Jsem nadšená!

Jája92
24.01.2018 2 z 5

A konečně poslední díl , zdárně přečtený a rychle zapomenutý.

ardeas
28.09.2017 2 z 5

Lepšia ako dvojka, no stále sú to drísty. Z tohto žánru je táto séria fakt len podpriemer. Viac to rozpitvávať nebudem. Názor nech si utvorí každí sám.

1259
12.09.2017 5 z 5

Naprosto super zakončení, celé série. Všechno od prvního do posledního dílu, bylo velmi hezky zpracovaný. Je jen škoda, že už to nepokračuje, ale i tak jsem si to celý zamilovala. Rozhodně doporučuji všem.

Tabby
15.08.2017 5 z 5

Celá série přečtena, ale vracím se pouze k tomuto dílu a už jsem ho četla i vícekrát než ostatní díly.
Nejvíce ze všech dílů mě zaujali hlavní postavy Ashe a Josie a jejich milostný vztah.
Takové příjemné počtení a pohádka pro dospělé při klidném večeru.

Kayla
17.07.2017 2 z 5

Dle mého názoru, je tenhle díl nejslabší. Četla jsem ho skoro tři měsíce a několikrát jsem chtěla knihu odložit...jsem rada, ze jsem to dočetla.

sex USA (Spojené státy americké)

Maya Banks
americká, 1964