Učiněná katastrofa

ON – Jmenuje se Travis. Jeho život je plný povolných žen, nepovoleného hazardu a násilí. Jenže zrovna když si myslí, že je nezranitelný, potká JI. ONA – Abby je kombinací nevinné krásy a hříšné minulosti. Vnímá Travise jinak než ostatní a rozhodně nemíní být JEHO další trofejí. ON + ONA – Rozdílné pohledy na jedno společné téma. Tentokrát je na řadě ON, muž s věčným nepokojem v duši. Jak dopadne nejkrásnější milostný příběh jedenadvacátého století?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/184998/beautiful-ucinena-katastrofa-CNo-184998.jpg 4.1623

Katastrofa (2.)

Walking disaster (2012)

Vydáno:, Fortuna Libri (ČR)

Kniha Učiněná katastrofa

Karola050716

Jako každá kniha, která je převyprávěním příběhu z pohledu druhé hlavní postavy, je to v něčem super a v něčem zbytečné. Pohled Travise mě bavil tam, kde se bavil s Sheplym, kde byl s bratry, kde se projevovalo to chlapáctví...ale jinak se to prostě už příběh, který znáte. Takže pokud se chystáte číst, dejte si mezi Krásnou a Učiněnou katastrofou hodně velkou pauzu.

helga7484

Hezky se četla.

andrea4865

prumerná kniha,oddechovka.nicim zvlastnim me nezaujala

Lofda
30.12.2018

Tentokrát z Travisova pohledu.. Děj běží souběžně s první knížkou a já je četla vlastně obě najednou (jak už se tu psalo, možná mohl příběh vyjít v jedné knize, bylo by to asi jednodušší). Nebylo špatné si ujasnit, že to co si myslí ten první, je ve skutečnosti úplně jinak. Ono to tak bývá i v životě. Takže někdy není od věci třeba víc komunikace.. Možná o kousek lepší než první díl. Pokud se vám líbil příběh Abby, stojí za přečtení.

Magič
22.09.2018

Také tento příběh z pohledu muže byl zajímavý a oddechový. Bylo to trochu místy přeslazené a zamilované, ale to byl i první díl.

Sarajana
18.07.2018

Zajímavé číst příběh z druhého pohledu, opět se dobře četla, pěkná oddechovka.

Regi
13.04.2018

První díl Krásná katastrofa byl naprosto úžasný, nedokázala jsem se od knížky odtrhnout.
Druhý díl Učiněná katastrofa je doopravdy KATASROFA! Těšila jsem se na pohled Travise, ale autorka v tomto díle jen opakuje, co bylo již zmíněno v prvním dílu (naprosto totožně) a ještě navíc vynechává části děje. Kniha pro mě byla velkým zklamáním.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Roma20
02.03.2018

Druhý díl by se opravdu dal popsat jako učiněná katastrofa. S prvním dílem se kniha nedá srovnávat.

TerezaMondeková
24.02.2018

První díl jsem sice nečetla, ale to mi vůbec nevadí. Tenhle díl je dokonalý. Příběh se mi opravdu líbil. Přečteno jedním dechem. Nemohla jsem se odtrhnout. Je to i skvělá oddechovka.
Hlavní hrdinku jsem si zamilovala. Není jako ostatní holky, co dají nejoblíbenějšímu klukovi aby si zvýšili popularitu.
A hlavní hrdina? Co říct! Toho jsem si zamilovala hned. A to jméno Travis miluju. Jediný, co mi trochu vadí je, že hlavní hrdina je hvězda školy, tak jako v každé knize, ale není to, tak strašné.

Majjina
23.02.2018

Krásné doplnění prvního dílu. Krásné oddechové čtení. :-)

MizNaďa
29.11.2017

Ano, taky jsem se na druhý díl moc těšila, menší zklamání přišlo, když jsem zjistila, že je to samé akorát z Travisova pohledu. Takže prostě nejvíce se mi líbil ten první díl. Miluji tuhle sérii.

Andynka
25.11.2017

Moc jsem se těšila na druhý díl této série, ale když jsem začala knihu číst, byla jsem opravdu naštvaná, že je to stejný příběh z pohledu muže. Dokonce jsem to nechtěla ani dočíst, ale jelikož nerada odkládám knihy, tak jsem se do toho pustila. Rozhodně nelituji, bylo zajímavé přečíst si to z jiného pohledu, doplnit si příběh a na kouzle to vůbec neztratilo. Už se vážně těším na poslední knihu. :)

salča
02.11.2017

Raději mám knihy se střídavým pohledem obou hrdinů.
Knihy psané pohledem jedné postavy a další díl pohledem druhé bývají s menším doplněním prakticky skoro stejné.Proto jsem v této sérii dala přednost pohledu Travise.Nahlednutí do jeho mysli,jak se snaží krotit svoji povahu a co ohledně Abby prožívá...
Bylo to hezké,zajímavé čtení,ale k 5* mi tam něco chybělo.

Kristy21
28.10.2017

Sice je kniha psaná z pohledu Trevise, ale podle mého je příběh více rozvedený a proto je i lepší než 1. díl, ale jen o malinko. Ano, je to předvídatelné, když je to "opakování" dílu 1., ale příběh je psát z pohledu chlapce - "děvkaře" a postupně ukazuje, jak se on cítí a co se týče Abby, mu není nic lhostejné. Kdybychom znali jen příběh ze strany "Holubičky" nedozvěděli bychom se, jak se Travis cítí.
2. díl jsem četla s vetší časovou rezervou, jelikož kniha byla v knihovně vypůjčena a poté rezervována, tak jsem musela čekat, proto jsem si příběh ráda připomenula.
Poklona spisovatelce.

Jitaku
03.10.2017

Kniha mě nenadchla, stejný příběh, jako první díl, jen psaný z pohledu Travise. Děj je předvídatelný, nic překvapujícího.

jani.ruzicko
08.09.2017

Z pohledu Travise se mi to líbilo o něco více, ale myslím, že nejlepší by bylo, kdyby byla napsaná jen jedna kniha se střídavým pohledem obou postav... :) tuhle druhou knížku jsem četla s odstupem několika jiných příběhů, takže jsem to neměla úplně v paměti, tak mi nevadilo, že šlo o stejný příběh... Travis byl bojovník a na druhou stranu, tak trochu slečinka tím vyšilováním :D Epilog byl moc pěkný :)

merunka23
26.08.2017

No epilog byl boziiii

Romžiry
10.07.2017

Byla jsem přemlouvaná a přesvědčovaná, že dvojka je lepší. A ono nic. Stejné jak první díl. 3 * za snahu.

ardeas
15.05.2017

Sama sebe sa v duchu smejem :) Dávam plné hodnotenie, lebo je to snáď jediná kniha, čo som čítala ako pokračovanie prvej ale z pohľadu inej osoby a nebolo to odfrázovane cez kopírák, teda nie doslova. Čítala som už vyše tuctu, táto vedie jednoznačne. A aj keď som vlastne čítala to isté ako pri Abby, toto Travisovo podanie ma bavilo viac. Škoda, že som si ju neprečítala ako prvú. Mojím odporúčaním je prečítať si toto skôr ako jednotku :D Baby sú baby a chlapská verzia mi prišla lepšia :D

Inýk
01.05.2017

1.díl se mi moc líbil a tak jsem se okamžitě rozhodla přecíst si i dvojku....bohužel mě zklamalo zjištění, že je to uplně to samé jako jednička jen z pohledu Travise....proto jsem to taky nedočetla...myslím si, že je to fajn pro ty kterým se první díl líbil a řekli si, že si knihu budou chtít přecíst jeste nekdy později ....tak pak bych si nejspíš přečetla Učiněnou katastrofu ;)

SoniaShadow
24.04.2017

Jako vždy, zajímavé vidět příběh z druhého úhlu pohledu. Byla jsem ráda, že to bylo trochu osekané, protože upřímně číst to hned po sobě bylo pro mě trochu fádní. Každopádně jsem byla ráda za malé pokračování příběhu Travise s Abby na konci knihy.

janesy
20.04.2017

Většina autorek u tohoto žánru se uchyluje k vyprávění prostřednictvím dívky či ženy. V tomto díle jsme se mohli více seznámit s myšlenkovými pochody Travise, který nás tímto dílem provázel. A upřímně? Líbilo se mi to více, než díl první.

havrmoni
18.04.2017

Měla jsem se na celý první díl vykašlat. Tohle by stačilo. Stručné a jasné. A je fakt,že Abby jsem v této knize vyloženě nesnášela. Epilog byl pěkný. Opravdu velká škoda,že jsem četla to z pohledu Abby. Jinak bych teď dala více *,takhle jen 3,protože se celé pasáže opakovaly. Já četla v pdf a žádný Holu,ale celá holubička nebo holoubek.

Elčokča
06.02.2017

Nevěděla jsem jak hodnotit, protože nahlédnutí do impulsivní mysli Travise mi přišlo zajímavější a lepší, ale jinak je to vážně katastrofa. Proč autorka odříkává stejný příběh úplně stejně? Vždyť jsou tam i stejné dialogy! Strašně tím kniha ztrácí, nejde se do ní začíst jako do 1. dílu, když vás nic nepřekvapí a víte co přijde.

rene.rn
05.01.2017

Dočetla jsem, ale ... už jsem četla i lepší ...

Akemi4
12.12.2016

Trochu zklamání, abych pravdu řekla. Začátek, kdy se Travis a Abby dávají dohromady, je ještě docela zajímavý, ale jak děj plyne, je (až na výjimky) každá scéna prakticky stejná jako v první knize. Když víte, co bude dál a nenacházíte moc odlišností od jedničky (a to ani přesto, že je to Travisův pohled na věc), začnete se rychle nudit. Upřímně jsem měla i trochu problém knihu dočíst. Ale epilog mi to vynahradil, dostal mě :D

Mišule_11
13.11.2016

Stejně jako 1. díl se mi líbila! :) Líbí se mi, jak jsou oba rozdílní a odlišní a přece jsou spolu, protože chtějí a patří k sobě! A ten epilog na závěr, hustéé..! :) Těším se na konec série a na poslední díl!

smaille
16.10.2016

Přečetla jsem krásnou i učiněnou, i když jsem nejdřív učiněnou číst nechtěla, koupila jsem si ji, aniž bych si přečetla anotaci a až při otevření jsem zjistila, že je to vlastně ten samý příběh, ale zakousla jsem se a přečetla jsem ji a nakonec musím říct, že se mi příběh z Travisova pohledu líbil mnohem víc. Mělo to spád, nic se zbytečně nepitvalo na dvacet stránek. Shrnu obě naráz, strašně mi vadilo oslovení "Holu", to bylo úděsný a na každé stránce. Neustále se chlemtal alkohol a řídilo pod vlivem, ale na druhou stranu se jednalo o mladé vysokoškoláky, takže jsem nad tím přivřela oči.

Izabell
04.10.2016

Stálo mě to sakra hodně odhodlání, ale konečně jsem to dočetla!!
Nic proti pohledu Travise, ale kdyby ho autorka zakomponovala hned do prvni knihy, udělala by o moc a moc líp! Ženské zajímá můžův názor na věc, ale vydat tohle jako samostatnou knihu byla chyba. Člověka to nikam neposune, spíš otráví až znechutí, že ho stojí nemalé úsilí to dočíst (pokud tedy vůbec).