Báječné nakupování před svatbou

Becky Bloomwoodové se teď v životě všechno daří. Získala vysněnou práci osobní nákupčí (kdy nakupuje za cizí peníze, a ještě za to bere plat). Bydlí v báječném bytě na Manhattanu se svým přítelem Lukem. Otevřeli si společný účet (i když se občas neshodnou na tom, patří-li módní sukně do výdajů na domácnost). Pak ji Luke požádá o ruku a najednou je její život plný vzruchu. Beckyina maminka chce, aby se vzali v Oxshottu a aby Betty šla v jejích starých nabíraných svatebních šatech. Lukeova matka chce uspořádat velkolepou hostinu v New Yorku, na níž bude hrát newyorská filharmonie. Becky ví, že by se k některé alternativě měla přiklonit, jenomže ji právě nejvíc baví ochutnávat svatební dorty, zkoušet šaty a prohlížet si svatební dary. Čas utíká, na obou stranách Atlantiku se konají plány a Becky si brzy uvědomí, že se dostala do pěkné kaše . ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87099/bajecne-nakupovani-pred-svatbou-87099.jpg 3.9154

Shopaholic (3.)

Shopaholic Ties the Knot (2004)

Vydáno:, BB art

Jája92

Příjemné čtení, které mě pobavilo.

Gallaxy
22.08.2016

Trochu šílená zápletka, ale jako vždy jsem se velmi bavila a chvílema smála nahlas.

martinkaLLL
11.04.2016

Opět dokonalá kniha. Pobavila, odpočinula jsem si u ní a jen tak se neodtrhla.

Ivanule
23.01.2016

Tahle série a maléry Becky mě hrozně baví,naštěstí mám všechny díly a tak se můžu vrhnout do pokračování:)

minimonisek
14.09.2015

Tenhle díl se mi zdál trochu slabší než ostatní knihy v této sérii, přišlo mi, že Becky vše hází za sebe a že ji nic z toho co se děje nezajímá a tím mě strašně lezla na nervy. Nicméně konec knihy mě bavil a jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Těšim se na další díl.

Miru
09.04.2015

Tak tenhle díl mi zabral zatím nejvíc času. Ale přikládám to spíš probíhajícímu stěhovaní než nudě z četby. Je pravda, že autorka v podstatě používá stále stejný model vyprávění, taže určitá překvapení už nepůsobí tak překvapivě pro někoho, kdo už má něco o Becky B. načteno. Ale to mě v mojí shopaholické krasojízdě nezastaví :-))

Lucka66
10.01.2014

To byla tak skvělá knížka! :) moc jsem se nasmála, moc mě bavila a do poslední chvilky jsem nevěděla jak do dopadne..u musím říct, že to Rebecca udělala moc mazaně :D těším se na další díly:)

KriKri
20.10.2013

Super. První kniha ze série, kterou jsem četla. I když to beru trošku na přeskáčku, tak na vtipnosti knížek to nic nemění. Becky se stala mojí srdeční záležitostí hned napoprvé..

kroftik
25.09.2013

Autorka si z větší části dokázala udržet styl a čtivost knížek předchozích, přesto byla tahle zatím nejslabší, což ale v žádném případě neznamená špatná :-) Určitě mě neodradila od toho, abych v Shopaholické sérii pokračovala, protože Becky, ať Bloomwoodová nebo Brandonová, je i nádále až neuvěřitelně vtipná .... :-)

jana89
12.08.2013

NO nevěřím, že to píšu... knihu se snažím dočíst už několik měsíců a kdykoliv k ní zase přisednu a přečtu další stránku s tím, že už ji konečně "snad" dočtu, tak mám pocit, že horší už ta kniha být ani nemůže... Postavy Becky a jejího kamaráda jsou neuvěřitelně hloupé, až mám pocit, že to už snad ani není možné. No vážně ti se hledali, až se našli...
Po čtení třetího dílu této série mám pocit, že celou sérii už nikdy prostě nedočtu... po nepřeberném množství šancí, které jsem knize dala, už prostě nemám sílu ji ani otevřít a tím příběh Becky Bloomwoodové pro mně končí.

Marčullkas
24.07.2013

Příjemné oddechové čtení :)

HoneyMM
14.04.2013

Vtipná oddychovka, která se čte jedna báseň ;)

Christie
08.04.2013

Zase pěkná knížka, ale asi jedna z nejsabších od ní...

giggle
20.02.2013

Nešlo mi vůbec se začíst, kniha mě nebavila - ta strašná nerozhodnost! Při čtení kapitoly 18 už jsem málem knihu odložila, mělo to končit kapitolou 17 a bylo by to možná lepší :-) Byla to moje první knížka ze série "nakupování", tak teď nevím, zda číst další nebo už radši ne...

Milik
02.02.2013

Když jsem četla všechny díly, musela jsem si hlavní hrdinku představovat asi jako hrdinku z Pravé blondýnky úplně mi tam seděla! Super počtení.

locin
24.01.2013

Jen jednu věc vytknu a to neúprostě a pro mě strašně dloouhý prostřed knih kdy stále před všema tají dvojí svatbu pár stránek bych u toho určitě ubrala. Dohánělo mi to už k šílenství to že pořád řešila jak to udělat. Ale musím říct že rozuzlení bylo moc dobrý. Nakonec se ze všeho dostane s neuvěřitelným šmrncem :o)

andulka1406
27.11.2012

Mě se tenhle díl líbil asi nejvíc. Líbilo se mi plánování svatby, její zvraty atd. Srandovní, zábavné, oddechové :)

Vojslava
12.08.2012

To bylo tak hloupý, až to bylo roztomilý, a dobře, že se mi to dostalo do ruky v srpnu... :-) Oddechové čtení na prázdniny a jestli si autorka nekladla vyšší cíle, tak je to opravdu zábavná kniha.

kuti
17.06.2012

Souhlasím, že ztotožnit se s hlavní hrdinkou nejde. Takhle hloupý snad nikdo nemůže být. A situace, do kterých se dostává nejsou zrovna běžné. Ale účel všech knih o slavné shopaholičce je, aby nás pobavili. A já jsem se smála a bavila. Takže jsem dostala to, co jsem očekávala. Prima zábava.

Verun
30.01.2012

Největší problém mě dělalo ztotožnit se s hlavní hrdinkou, chová se proste jako kráva ... Oddechovka bez jakékoli myšlenky či posláni

-Lenicka-
12.01.2012

Vtipná knížka, i když mi přijde, že občas až tak trošku "přehnaná" :-( Jinak já mám knížky od Sophie strašně moc ráda, opravdu jsou to vtipné oddychovky, u kterých se pobavíte, takže všem doporučuji všema deseti! :-)

Mishu
28.12.2011

Veselá knížka, ale trochu plytká. Dobře se to četlo, ale nic to ve mně nezanechalo. Ale může sloužit jako výborná oddechovka na pláž.