Až ji uvidíš

Až ji uvidíš https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120597/bmid_az-ji-uvidis-63ef86731367e.png 4 357 82

Život Marcy Taggartové se roztříštil na kousky. Před dvěma lety ztratila svou milovanou dceru Devon, která údajně zahynula v Irsku při nehodě na moři. Tělo se nenašlo a Marcy nikdy nepřijala, že její dcera je mrtvá. Vidí ji všude kolem sebe… a když je sama na návštěvě v Irsku, uvidí ji za oknem kavárny doopravdy. Tak začíná zběsilý hon za přeludem, který je Marcyinou jedinou nadějí. „Vím, že nejsi mrtvá, Devon! A já tě za každou cenu najdu.“... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Now You See Her , 2011

Marcik7
02.02.2019 3 z 5

No už jsem četla lepší Fieldingovou, tato mě nezaujala, bylo to zmatené, musela jsem přeskakovat stránky,abych ji dočetla.

lipi
02.12.2018 3 z 5

Kniha nic moc: Kdybych nechtěla vědět závěr a nerada přeskakuji stránky, tak bych to asi ani nedočetla. Děj poměrně nuda. Příběh je zbytečně natahovaný a hlavně o prázdně nudný děj. Spisovatelka skáče ze současnosti do minulosti a zpět, až člověk přemýšlí co se vůbec stalo. Některé pasáže jsou opakující ve větách. Jak se vše zbytečně protahuje, tak závěr je hned honem rychle rozluštěn a je konec knihy. Velké zklamání.

janadibelkova
05.07.2018 2 z 5

Ono by se to i dalo číst, Joy Fieldingová umí psát, ale ten konec? Kdybych ji neznala jako skvělou autorku, už bych si její knihu nekoupila, ale pořád věřím, že ta další bude stát za to.

veveronka
08.04.2018 1 z 5

Do děje jsem se nezačetla,bylo to nic moc

Lemurka
17.03.2018 3 z 5

Příliš natahované, stále se opakují věty a děj, místy nuda. Posledních pár stránek sice stálo za to, ale to můj dojem z průměrné knihy nezachrání. Autorka umí lépe.

1.Agness
07.02.2018 2 z 5

K autorce jsem se vrátila po pár letech (bylo to mé pubertální čtení...) Nevím, jestli se změnil styl autorky, nebo můj, ale kniha mě nijak nevtáhla, stále se opakující scénář, předvídatelný konec, žádné napětí... takže zklamání.

i.stefany
02.11.2017 3 z 5

Zajímavé téma, ale nějak mně kniha v průběhu čtení nepohltila tolik, kolik bych si přála.

Vendulik
02.10.2017 2 z 5

Hlavní hrdinka mě neskutečně vytáčela. Málem jsem knihu ani nedocetla. Jsem z tohoto příběhu zklamaná. Nejhorší kniha této autorky.

Aleh
12.08.2017 3 z 5

Marcy Taggartová přišla o svou dceru, která tragicky zemřela na moři. Vzhledem k tomu, že se nenašlo její tělo, zoufalá matka se odmítá smířit s tím, že její dcera už nežije a vydává se přes oceán do Irska, aby svou dceru našla. Není to jednoduché, protože ne všichni, kteří se kolem ní točí, mají dobré úmysly a ne každý je ochoten Marcy pomoci a nic není tak jednoznačně bílé nebo černé. Zda Marcy svou dceru najde nebo se musí definitivně smířit s tím, že nežije, na to vám dá kniha odpověd až v samotném závěru.

amanek
21.05.2017 4 z 5

Mně se líbila, fakt jsem netušila, jak to dopadne...žije, nežije...

lucie2371
26.04.2017 5 z 5

Kniha ode mě dostává 5 hvězdiček.Napínavý děj od začátku až do konce. U knihy jsem se ani na malou chvíli nenudila a tudíž jí vřele doporučuji.

SimonaP
19.04.2017 3 z 5

Jedna ze spíše slabších knih spisovatelky. Do tří čtvrtin nuda, pak trochu něco a očekávané rozuzlení.

hanča34
10.04.2017 4 z 5

Pro mně dobrá Joy, samozřejmě ty její první romány byly nejlepší. Ale to je tak vždycky.

Zakyss
21.02.2017 3 z 5

Pro mne nejslabší kniha od autorky. Nějak se to nepovedlo. Což mne dost mrzí. Jediné co se musí nechat, že jsem věřila v opačný konec.

Digi28
10.02.2017 4 z 5

kniha me bavila byla napinava

kytarka
22.01.2017 4 z 5

Vůbec jsem nečekala, že to takhle dopadne. Během čtení jsem měla několik verzi a neustale jsem je v průběhu čtení měnila... za mne je kniha příjemná oddechovka.

knihomolka525
01.01.2017 2 z 5

pořádně děj zašmodrchat ať je co rozmotávat.Moc laciné.

mariva
09.12.2016 4 z 5

Kniha odpovídá tomu, na co jsem u autorky zvyklá - zajímavý příběh, nečekané zápletky a překvapení v závěru, takže jsem určitě nebyla zklamaná. Přečetla jsem ji docela rychle v touze zjistit, zda Marcy svou dceru skutečně najde.

petronella1
23.11.2016 3 z 5

Pro mě druhá nejslabší kniha. Slovní spojení "až na to" mi lezlo krkem už po pár kapitolách.

barusak1
08.10.2016 2 z 5

Nejslabší kniha od této autorky. Ale co stejně jsem jí dočetla i když jsem přeskakovala